Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вогонь, до чого сниться вогонь уві сні

У реальному житті вогонь є для людини при розломних обставин і іншому, і ворогом. Але, до чого сниться подібне? Сонник може пояснювати примарилося язики полум’я і позитивно, і негативно. Дуже важливо для максимально точного трактування згадати все побачене уві сні.

Сучасний сонник

Сучасний тлумач бачить вогонь як символ сварки, але також і хорошою теплої погоди. Приснився маленький вогнище або полум’я віщують майбутнє невдоволення (в чию сторону вона буде спрямована, стане видно з прилеглих подій в житті сновидіння). Можливо, скоро у вас з’явиться нездійсненна мрія. Якщо уві сні палало сильно, це означає, що розпочату справу все ж вдасться завершити.

Приснилися вогні в небі пророкують зміну начальства. Якщо вогні летять вниз з неба, такий сон передвіщає сум.

Блукаючі вогні повідомляють, що доведеться побувати в суспільстві. Будьте готові справляти враження і заробляти собі добре ім’я.

Сучасний сонник попереджає, що палаючий будинок — це нависла над вашим життям небезпека. Будьте пильні і обережні, не вдавайтеся в небезпечні авантюри.

Охоплена уві сні червоними язиками вершина башти пророкує, що скоро ви почуєте щасливу звістку, можна буде сподіватися на щось хороше.

Сучасний сонник вчить, що побачений в сновидінні вогонь на воді (поверхні річки, озера) приносить сновидцу щастя і довголіття. Проходити через жар неушкодженим — до швидкого звільнення або відродження (у філософському сенсі).

Універсальний тлумач

Якщо сниться, що ви перебуваєте в оточенні вогню, значить, наяву вдасться відчути підтримку якогось впливового особи. Обгоріти уві сні — до проблем з побутом і житлом. Якомога швидше прийміть заходи по охороні або страхування майна і нерухомості, таке сновидіння часто виявляється пророчим.

Універсальний сонник вважає, що вогонь, що виростає до гігантських розмірів, трактує як погана ознака. Занадто сильне полум’я обіцяє біду або неприємності у всіх життєвих сферах.

Ще одне пояснення,, до чого сниться подібний сюжет — отримання нової посади або посади, а також пристрої актуальних державних справ.

Пояснення сну Міллером

Міллер вважає, що такий сон — хороший знак. Для моряків, а також всіх, чия робота пов’язана з землею або подорожами, він пророкує добробут і успіх.

Бачити уві сні, що ваш будинок горить — до того, що діти будуть слухняними, а друзі — щирими і люблячими.

Для підприємця сюжет, в якому його магазин віддається вогню, означає швидке поліпшення справ і велика кількість вигідних угод. Боротися з вогнем, гасити його — до важкої неспокійною роботі.

Якщо приснилися обгорілі стіни вашого слад чи магазину — це передбачення нещастя. Правда, удача повернеться обличчям, але саме в той момент, коли ви будете готові кинути все марні спроби відновити справи і добре ім’я.

Розпалювати уві сні багаття — до приємних сюрпризів, а також до зустрічі з улюбленими далекими друзями.

Сонник Міллера обіцяє сновидцу, який побачив в своїх нічних мріях велика пожежа, безмежну удачу в роботі, успіх і почесті. Цей сон розглядається як хороший знак для всіх, можна розраховувати на будь-які приємні сюрпризи долі.

Думка Тафлісі і Мандрівника

Пояснення,, до чого сниться вогонь, є і у Тафлісі. Тлумач впевнений, що бездимний полум’я сниться завжди до добра і приголомшливою уяву удачі.

Побачити густий дим — натяк на те, що ви пізнаєте горе через нечесно нажитого багатства. Людям з чистими помислами таке сновидіння не принесе занепокоєння — вам нема про що переживати і турбуватися, для вас приснилося сприятливо.

Сонник Мандрівника вважає приснилися вогники символом зародження дружби або ніжної прихильності.

Сон про знайомих, особи яких осяває палаюче багаття, віщує конфлікт між вами. Його можна уникнути тільки в тому випадку, якщо зміните свою лінію поведінки.

Різні тлумачення

Опис,, до чого сниться вогонь, є і в езотеричному тлумачі. Езотеричний сонник вважає, що такий сюжет — ознака прихильності, страху або надмірних емоцій, які здатні погубити.

Розпалювання вогню символізує те, що ви будете викликати бурхливі емоції у оточуючих. Невідомо, хороші або погані. Якщо приснилося гасіння вогню, то доведеться вести боротьбу з пристрастями і спокусою.

Якщо вам обпалило обличчя, значить, наяву уявні друзі зводять наклеп.

Сновидіння про охопленому пожежею магазині обіцяє розорення. Сонник Пір року рекомендує бути уважним і обережним. Розраховувати доведеться тільки на свої сили і здібності.

Зажевріли одяг символізує фінансові проблеми і сварки з родичами.

Психологічний сонник вважає вогонь знаком пристрасті, бажання і любові. А вогонь в каміні або печі позначає затишок, теплоту і задоволення.

Ведичний тлумач переконаний, що полум’я — знак великого щастя, міцного здоров’я, вірних друзів та теплих щирих відносин.

Сонник вогонь, до чого сниться вогонь уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: