Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вогонь полум’я, до чого сниться вогонь полум’я уві сні

Якщо уві сні довелося бачити вогонь і полум’я, то це добрий знак. Бачення обіцяє всім без винятку везіння в справах і любові, повне благополуччя і багатство. Сонник повідає, до чого ще сняться ці образи.

Головне — вірте!

Наснилася запалена свічка? Сонник вважає, що вас веде по життю велика віра, як у себе, так і в Вищі сили.

Бачити мерехтливий вогник, який немов заповіт кудись, означає, що слід йти до мети, навіть якщо вона здається нездійсненною і порожній.

Падаючий з неба вогонь символізує торжество справедливості, будь-яке штучне полум’я уві сні вказує на короткостроковість щастя.

Позбавтеся від пристрастей!

До чого сниться вогонь, полум’я з димом і іскрами? Сонник впевнений, що це відображення власних пристрастей і яскравих почуттів. Якщо ви не зумієте позбутися живе в душі негативу, то захворієте або поскандалив.

Якщо приснилося, що полум’я неприємно пахне, то дізнаєтеся про плітки, які розпускають ваші недруги і будете змушені відновлювати свою репутацію. Приємний аромат уві сні вказує на отримання важливої ​​і строго позитивної інформації.

Розшифровка дій

Подальше тлумачення сну можливо тільки в комплексі з власними діями. При цьому сонник в основному трактує вогонь і полум’я, як позитивні символи, що гарантують сприятливі зміни.

 • Розпалювати вогонь — несподівані поїздки, зустрічі.
 • Гасити — до порожніх клопотів, марною роботі.
 • Бігти крізь — до позбавлення, очищенню.
 • Стрибати через — кінець всім конфліктів.
 • Наздоганяти — займіться здоров’ям, не пропустіть шанс.
 • Тікати — сумніви, страхи, небажання прийняти дійсність.
 • Якщо довелося бачити себе у вогні, але строго не згоріти в ньому, то сонник обіцяє духовне переродження і отримання підтримки впливової особи, а можливо і потойбічних сил.

  Думка Міллера

  До чого сниться пожежа? Якщо уві сні він обійшовся без жертв і особливих руйнувань, то сонник містера Міллера вважає, що відбудуться добрі зміни.

  Чи не скаржтеся!

  Наснилося, що пожежа приніс великі втрати, в тому числі і людські жертви? Готуйтеся до збитків, псування майна і заслуженому покаранню.

  Якщо ви самі розпалювали вогонь, полум’я, то це означає, що ви самі винні в проблемах, і нема чого скаржитися на долю.

  Уві сні довелося гасити пожежу, рятуючи речі і людей? В реальності відбудеться якась подія, після якого ви кардинально зміните точку зору.

  Повна ідилія!

  До чого сниться вогонь і полум’я в печі? Уві сні це сприятливий символ, який обіцяє хороші відносини з близькими і процвітання.

  Наснилася весело палаюча піч? Сонник вважає, що у вашому житті матеріальні інтереси гармонійно переплітаються з духовними пошуками.

  Сталося особисто розпалювати вогонь в печі? Відправитеся в далеку поїздку, але радість буде затьмарена розставанням.

  Гарні новини!

  Тепла грубка, у якій вам довелося грітися уві сні, обіцяє цілу купу гарних новин.

  Якщо ж довелося сушити біля неї мокрий одяг, то має бути візит до захворів людині, якій ви зобов’язані кар’єрою або навіть життям.

  Наснилося, що вогонь, полум’я раптом погасли? Це явно негативний знак, що попереджає про біди і труднощі різного роду.

  Сонник вогонь полум'я, до чого сниться вогонь полум'я уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: