Сонник вогонь полум’я, до чого сниться вогонь полум’я уві сні

Якщо уві сні довелося бачити вогонь і полум’я, то це добрий знак. Бачення обіцяє всім без винятку везіння в справах і любові, повне благополуччя і багатство. Сонник повідає, до чого ще сняться ці образи.

Головне — вірте!

Наснилася запалена свічка? Сонник вважає, що вас веде по життю велика віра, як у себе, так і в Вищі сили.

Бачити мерехтливий вогник, який немов заповіт кудись, означає, що слід йти до мети, навіть якщо вона здається нездійсненною і порожній.

Падаючий з неба вогонь символізує торжество справедливості, будь-яке штучне полум’я уві сні вказує на короткостроковість щастя.

Позбавтеся від пристрастей!

До чого сниться вогонь, полум’я з димом і іскрами? Сонник впевнений, що це відображення власних пристрастей і яскравих почуттів. Якщо ви не зумієте позбутися живе в душі негативу, то захворієте або поскандалив.

Якщо приснилося, що полум’я неприємно пахне, то дізнаєтеся про плітки, які розпускають ваші недруги і будете змушені відновлювати свою репутацію. Приємний аромат уві сні вказує на отримання важливої ​​і строго позитивної інформації.

Розшифровка дій

Подальше тлумачення сну можливо тільки в комплексі з власними діями. При цьому сонник в основному трактує вогонь і полум’я, як позитивні символи, що гарантують сприятливі зміни.

 • Розпалювати вогонь — несподівані поїздки, зустрічі.
 • Гасити — до порожніх клопотів, марною роботі.
 • Бігти крізь — до позбавлення, очищенню.
 • Стрибати через — кінець всім конфліктів.
 • Наздоганяти — займіться здоров’ям, не пропустіть шанс.
 • Тікати — сумніви, страхи, небажання прийняти дійсність.
 • Якщо довелося бачити себе у вогні, але строго не згоріти в ньому, то сонник обіцяє духовне переродження і отримання підтримки впливової особи, а можливо і потойбічних сил.

  Думка Міллера

  До чого сниться пожежа? Якщо уві сні він обійшовся без жертв і особливих руйнувань, то сонник містера Міллера вважає, що відбудуться добрі зміни.

  Чи не скаржтеся!

  Наснилося, що пожежа приніс великі втрати, в тому числі і людські жертви? Готуйтеся до збитків, псування майна і заслуженому покаранню.

  Якщо ви самі розпалювали вогонь, полум’я, то це означає, що ви самі винні в проблемах, і нема чого скаржитися на долю.

  Уві сні довелося гасити пожежу, рятуючи речі і людей? В реальності відбудеться якась подія, після якого ви кардинально зміните точку зору.

  Повна ідилія!

  До чого сниться вогонь і полум’я в печі? Уві сні це сприятливий символ, який обіцяє хороші відносини з близькими і процвітання.

  Наснилася весело палаюча піч? Сонник вважає, що у вашому житті матеріальні інтереси гармонійно переплітаються з духовними пошуками.

  Сталося особисто розпалювати вогонь в печі? Відправитеся в далеку поїздку, але радість буде затьмарена розставанням.

  Гарні новини!

  Тепла грубка, у якій вам довелося грітися уві сні, обіцяє цілу купу гарних новин.

  Якщо ж довелося сушити біля неї мокрий одяг, то має бути візит до захворів людині, якій ви зобов’язані кар’єрою або навіть життям.

  Наснилося, що вогонь, полум’я раптом погасли? Це явно негативний знак, що попереджає про біди і труднощі різного роду.

  Сонник вогонь полум'я, до чого сниться вогонь полум'я уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: