Сонник вівсянка, до чого сниться вівсянка уві сні

Вівсяна каша наяву — це джерело корисних речей, а ось уві сні — символ багатства. Більшість сонників, розшифровуючи,, до чого сниться вівсянка, запевняють, що незабаром на сновидіння зійде достаток і благополуччя, якщо того наснилося, як він за обидві щоки наминали «Геркулес».

Що пророкував Густав Міллер

Неймовірне багатство і фінансову стабільність подарує доля того сновидцу, який уві сні їв вівсянку або бачив, як це робить хтось інший, пророкує сонник Міллера.

Якщо дівчині приснилося, що вона готує вівсянку для великої кількості людей, то наяву вона буде розпоряджатися численною армією або підлеглих, або поклонників — дивлячись в якій «області» рухається спляча дівчина в реальному житті.

Варити кашку — знак працьовитості та наполегливості

Готувати в нічному баченні вівсянку або будь-яке інше блюдо на основі цієї крупи — ознака процвітання сновидіння, завдяки його власним працьовитості і старанності, запевняє Слов’янський сонник тих, хто займався приготуванням сніданку чи обіду для своєї сім’ї.

А якщо ви бачите уві сні, як вівсянку варить хтось інший, то таке бачення означає, що у вас з’явиться покровитель або наставник — людина, яка власним прикладом буде «просувати» вас до успіху і процвітання, віщає сонник.

Є «Геркулес»: І при грошах, і при здоров’ї

Сновидіння, в якому вам довелося їсти вівсянку, за версією більшості, означає, що ви не будете знати потреби ні в чому. Особливо добре, якщо ви бачили уві сні, як прицмокували і чавкали, поїдаючи страву.

Для тих, хто хворий, є уві сні вівсяну кашку — сигнал про швидке одужання. При цьому, зверніть увагу на таку деталь: якщо вам приснилося, що каша дуже гаряча, але ви, незважаючи на це, жадібно хапаєте її губами, то це означає, що вам вдасться вилікуватися навіть від застарілої або прогресуючої хвороби за лічені дні.

З чим була каша

Тлумачення сну про те,, до чого сниться вживання в їжу вівсянки, може змінюватися в залежності від наповнення кашки. Ось, за версією сонників,, до чого сниться певна «начинка»:

 • М’ясо — ви будете змушені вдатися до агресії, відстоюючи свої інтереси;
 • Молоко — вас не потривожить ні одна проблема, все буде йти так, як вам потрібно;
 • Фрукти — один запросить вас на розважальний велелюдне захід;
 • Горіхи — до хорошого настрою і відмінного самопочуття.
 • Пригоріла кашка як символ невезіння

  Наснилося вівсянка, яка підгоріла, пророкує невдале завершення розпочатої справи, засмучують сонники. Якщо в нічний мрію ви пересолили вівсянку, то в реальності вас чекає прикрість через те, що вас образить близька людина.

  Тлумач сновидінь Нострадамуса так само не обіцяє нічого хорошого того, хто уві сні пригощався горілої вівсяної крупою. Швидше за все ви зіткнетеся з зрадницьким вчинком колеги або соратника по спільній справі.

  А ось Англійська сонник, пояснюючи,, до чого сниться недосолена вівсянка, обіцяє прісність у відносинах з тими, з ким ще зовсім недавно все було добре.

  Сонник вівсянка, до чого сниться вівсянка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: