Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник взуття — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Взуття уві сні означає дорогу або рід занять, а пара чобіт, як правило, означає, що ви не задоволені своїм життям і шукаєте собі партнера або людину, яка зможе стати близьким. Сон про взуття — один з найважливіших снів, який передбачає зміни в бізнесі і в особистому житті.

Одягати взуття уві сні — знак того, що скоро вам доведеться відправитися в дорогу (якщо це ваша звичайна взуття) або зайнятися якимось новим справою (якщо нова). Одягати уві сні туфлі, подаровані коханою людиною, і збиратися вийти в них на вулицю попереджає вас про те, що ви виставляєте ваші любовні інтриги напоказ, що неминуче обернеться для вас скандалом. Роззувати уві сні означає відмову від своїх намірів та планів. Вибирати або приміряти взуття уві сні — знак того, що ви жадаєте змін. Якщо вам присниться, що на вас наділи дорогу, модну і красиве взуття, яка викликає ваше захоплення, а може бути, і захоплення оточуючих, то скоро у вас з’явиться новий коханець або покровитель, який буде вас балувати, як дитину, дарувати подарунки. Ви ні в чому не будете знати відмови, зате навколишні стануть заздрити вам.

Нова, дорога, зручна і модне взуття уві сні вказує на те, що ваше життя складеться найсприятливішим чином. У вас буде престижна робота, гроші, ви будете мати можливість купувати, що вам подобається. Однак якщо уві сні ви побачите, що ваше взуття зіпсувалася, порвалась так, що її не можна більше носити, то чекайте змін у вашому житті до гіршого. Такий сон пророкує, що скоро ви можете втратити хорошу роботу або коханої людини, а іноді і те й інше разом. Іноді ж такий сон говорить про незаслуженої образі, яку вам належить перенести. Незвичайна взуття уві сні — знак того, що вас чекають незвичайні події, зміни або пригоди. Дивіться, як вона вам підійде і чи можна в ній ходити.

Бачити, надягати, носити грубу, важку взуття уві сні — знак того, що ваш життєвий шлях не буде усіяний пелюстками троянд. Вас чекає багато труднощів і принижень. Однак якщо вона міцна і добротна, то ви будете заробляти собі на життя досить, але це не буде даватися вам легко. Втратити своє взуття уві сні — знак перешкод в вигідну справу. Якщо вам присниться знята вами пара взуття, то незабаром вам доведеться переїжджати на іншу квартиру. Сон, в якому ви побачили, що вам подарували пару туфель, пророкує, що ви надасте комусь важливу послугу, за що згодом вас віддячать. Витончена взуття уві сні говорить про те, що вас чекає багато приємних хвилин і зустрічей. Іноді сон про неї пророкує приємне проведення часу, млість, ласки коханої людини.

Непарна взуття уві сні означає переляк, самотність, страждання. Багато взуття бачити уві сні — знак розбрату, суперечок, паювання. Після такого сну вам слід очікувати виклику в суд. Груба взуття уві сні, навпаки, пророкує труднощі, невдоволення, перешкоди в справах. Дерев’яна, квола, паперова взуття уві сні — знак перешкод у справах. Фланелева, м’яка взуття, тапочки, валянки є символом домашнього затишку, спокійного, розміреного життя, а іноді старечої хвороби або ж просто старості. Красиві тапочки уві сні — передвісник небезпечної любовної інтриги. Калоші уві сні означають труднощі в дорозі, пов’язані з ризиком для здоров’я. Дивіться тлумачення: Черевики.

Якщо вам присниться, що хтось поставив перед вами грубі чоботи або черевики, то сон спонукає вас до дії. Може бути, вам має бути поїздка, яка багато в чому визначить ваше майбутнє добробут. Добротні чоботи уві сні означають вірних друзів, які готові допомогти вам в скрутну хвилину. Дорогі чоботи уві сні — передвісник того, що у вас буде багатий і могутній покровитель. Витончені чобітки уві сні бачити — передвісник забезпеченого майбутнього з близькою людиною. Вибирати чоботи уві сні означає, що ви стоїте перед вибором і вам належить прийняття рішення, від якого буде залежати ваше майбутнє. Іноді такий сон також вказує, що ви вкрай незадоволені вашим теперішнім становищем і тривожитеся про своє майбутнє. Нові чоботи приміряти або надягати уві сні — знак великих змін у вашій долі. Сон, в якому ви побачили або подумали,

Босим бути уві сні означає, що вас чекають хвороби і бідність. Лагодити взуття уві сні — знак того достатку і задоволеності. Чистити взуття уві сні — передвісник негараздів в особистих справах. Сон говорить про вашу спробі привести свої справи в порядок. А ось начищена до блиску — пророкує повагу оточуючих і любов ближніх. Міняти взуття уві сні означає, що вас чекають зміни. Якщо ви поміняєте на кращу, то зміни будуть на краще, а якщо на гіршу, то, відповідно, і зміни будуть поганими. Дарувати взуття уві сні означає, що ви схильні до цього людині або ж він заслуговує на це. Дивіться тлумачення: Йти, Бігти.

Взуттьовика бачити уві сні — передвісник хороших подій, якщо тільки він доброзичливий до вас. Якщо уві сні ви побачите, що його справа йде на лад, то вас чекають звістки про успішне просування ваших справ. Якщо вам присниться, що ваша кохана людина став взуттьовиком або шевцем, то сон пророкує вам здійснення бажань.

Якщо вам присниться, що взуття мала вам, то вас чекають труднощі і невдоволення справжнім життям. Якщо вона буде мала вам настільки, що ви не зможете ходити в ній, то незалежно від вашого бажання вам належить змінити спосіб життя. Лаковане взуття уві сні пророкує приємну і корисну поїздку, яка принесе хороші результати. Діра в підошві вашого взуття, побачена уві сні, віщує розрив відносин. Брудна підошва уві сні — знак образ та образи. Дивіться тлумачення: Каблук, Бруд, Дорога, Камінь.

Сучасний Сонник

Одягати уві сні пару однаковою взуття віщує нормальний перебіг справ, неоднаковою — до найнесподіваніших перешкодам і ускладнень. Знімати уві сні взуття — незабаром належить відправитися в дорогу. Простора, яка спадає з ніг взуття означає повний розрив відносин з людиною, що не виправдав ваших сподівань. Тісне взуття, яка нестерпно тисне і натирає хворобливі мозолі, — вас переконають прийняти помилкове рішення люди, які першими звинуватять вас в негативних наслідках.

Лаковане взуття віщує, що вас введуть в оману або обдурять з добрими намірами, щоб уберегти вас від розладу. Дерев’яна взуття уві сні говорить, що ваше скнарість принесе бажаний матеріальний достаток, але залишить вас в повній самоті. Бачити старі черевики — до збитків в підприємництві, лагодити їх — зав’яжете нові корисні знайомства, носити — до проблем, яких можна було б уникнути.

Купувати уві сні нові блискучі калоші — до невиправданої витрати коштів, надягати їх — необережним висловлюванням наживете собі ворога. Одягати чужі калоші — зазнаєте невдачі в грі, ходити в калошах по сльоті — запросять в гості, викидати старі калоші — до достатку і благополуччя. Бачити уві сні постоли або онучі — до нужді і бідності, чоботи — не піддавайтеся обману, мокасини — до зникнення грошей, тапки — домашні вас люблять. Чорні туфлі віщують поліпшення в справах, заляпані брудом — ризикуєте нажити ворогів. Туфлі на шнурках — до сварок і нездужання. Витончені і модні туфельки — дотримуйтеся дистанції і гідність у стосунках з чоловіками.

Побачений уві сні каблук — передвістя проблем з насідають кредиторами, від яких не будете знати куди сховатися. Стоптані каблуки — захопитеся азартними іграми, відірвані — програєтеся дочиста, лагодити каблуки — залізете в борги. Порівняно халяви чобіт — понесете збитки, міняти головку у чобіт на нову — запросять на хрестини. Продірявився підошва — до каліцтва, ставити профілактику на нову підошву — передбачливістю не втече від біди. Міняти набійки на металеві — піддастеся переслідуванням з боку колег, які захочуть вижити або підсидіти вас.

Французький Сонник

Взуття уві сні: символізує готовність до будь-яких дій. Порвана: означає, що ви погано підготувалися до можливих труднощів і через це ваші плани можуть зірватися. Після такого сну вам слід ще раз зважити свої плани і тверезо оцінити свої можливості. Брудна: це ускладнення в справах і конфлікти. Чистити її уві сні: знак того, що скоро вам доведеться залагоджувати свої проблеми.

Якщо вона тисне ногу: такий сон підказує, що наяву ви не зробили якихось необхідних заходів, що утруднить просування ваших планів. Якщо ж взуття велика: схоже, ви будуєте занадто багато планів на майбутнє. Спробуйте кілька стримати свій запал і зупинитися на чомусь одному, інакше ви не зумієте довести до кінця жодну своє починання.

Спортивне взуття: знак того, що вам необхідно прискорити свої справи і більш енергійно втілювати свої плани в життя. Домашні тапочки і шльопанці: ознака повної розкутості і упевненості в майбутньому. У той же час, виявитися в шльопанцях на вулиці або в службовому приміщенні означає, що, розслабившись, ви ризикуєте потрапити в халепу. Непоказна, але міцна і зручне взуття уві сні: вказує на те, що у вас є шанс вирішити проблеми якимось нехитрим, але ефективним способом.

Непарна взуття: попередження про те, що без надійного компаньйона ви не зможете здійснити свої задуми. Взуття на одну ногу: означає, що ви дивитеся на якусь проблему занадто однобоко, тим самим прирікаючи себе на невдачу. Втрата своєї взуття уві сні: знак серйозних труднощів у просуванні якихось задумів. Можливо, вам доведеться на якийсь час відкласти свої справи. Якщо ж ви бачите, що у вашій взуття ходить інший: це натяк на те, що хтось збирається зайняти ваше місце.

Сонник Фрейда

Різні види взуття (туфлі, черевики, чоботи, босоніжки і т. д.) — символізують жінку або жіночі статеві органи. Якщо вам впору — ви отримуєте повне задоволення від свого сексуального життя. Якщо вам велика — ви сумніваєтеся у своїй сексуальній привабливості. Якщо вам тисне — ви прагнете змінити свого сексуального партнера. Якщо у взутті виявився цвях — ви не отримуєте задоволення від свого сексуального партнера.

Якщо ви сушіть промоклий взуття — ви побоюєтеся незапланованої або небажаної вагітності. Якщо ви чистите і намазуєте кремом взуття — ви отримуєте задоволення від сексуальних відносин зі своїм постійним партнером і не прагнете до змін. Якщо ви вибираєте взуття, яку ви збираєтеся надіти — ви ретельно вибираєте своїх сексуальних партнерів і не схильні до любовних авантюр. Якщо ви купуєте взуття — ви прагнете до нових романів.

Якщо чоловік одягає взуття — він потребує швидкого сексуального розрядки, але не повинен забувати про презерватив. Якщо жінка одягає взуття — вона байдужа до чоловічих пестощів; її більше приваблюють інші жінки, або заняття мастурбацією. Розношена чоботи — символізує ваше охолодження до свого сексуального партнера. Брудне взуття — символізує можливі захворювання статевих органів.

Стоптані туфлі — до переломним змін в житті. Рвані черевики, приснилися жінці, означають її безпліддя. Коли молода дівчина побачила уві сні підметки, її очікують любовні втіхи. Сновидіння, в якому відразу багато взуття, свідчить про сексуальний зв’язок з кількома людьми.

Сонник Лоффа

Взуття — дуже важливий символ в сновидіннях, та й у повсякденному житті теж. Навіть при самому шикарному вбранні нечищена або порвана взуття говорить про неохайності людини, про його близькості. У снах взуття також має цікаві тлумачення. Так, якщо ви бачите, купуєте або надягаєте нове взуття, вона красива і доводиться впору, то це знак того, що ви схильні почати нове життя, готові до приємних змін, а ваше положення, в тому числі і матеріальне, покращиться. Якщо ви просто бачите витончену чисту взуття, то такий сон може обіцяти вам якесь цікаве подорож в нові для вас місця.

Якщо у вашому сні взуття брудна, то це знак тривог і розчарувань, а іноді і ганьби. Якщо на вас рвана, старе взуття або ви з якихось причин взагалі залишилися без неї, то такий сон може передвіщати хвороба. Якщо вам сниться, що на вас нові туфлі, які вам тиснуть, це знак того, що ви намагаєтеся зайняти не своє місце, претендуєте на те, що вам не належить. Якщо на вас шнурувати взуття, але шнурки не зв’язані, то це вказує на втрати, дрібні сварки і неповагу до вас з боку оточення.

Якщо ви втратили своє взуття, то цей сон говорить про те, що ви не хочете мати нічого спільного з тим, що недавно сталося у вашому житті. А ось отримувати її в дар передбачає запрошення увійти в нове коло спілкування, прихильність до вас з боку інших людей, яким раніше ви могли бути байдужі.

Ісламський Сонник

Взуття уві сні символізує слугу, матеріальний стан, захист від неприємностей і жінку. Носити уві сні занадто великі туфлі — до турбот, викликаним матеріальною стороною життя. Одягати уві сні взуття з обпаленими підошвами — одружитися з жінкою, вже побувала замужем. Втратити — ознака розлучення. Продавати — до смерті чоловіка для жінки або дружини для чоловіка. Одягати уві сні черевики — значить відправитися в подорож по морю. Якщо уві сні ви побачите, що носите тісні і незручні черевики, будьте готові до поневірянь, в’язниці та оковам. Сон, в якому ви носите нові черевики, віщує вам на тому світі райське життя.

Якщо ви побачите уві сні черевики і не надягнете їх, значить, несподівано отримаєте гроші здалеку. Носити уві сні взуття по сезону — до добра, а не по сезону — до незгод і труднощів. Носити уві сні стару латану взуття значить одружитися з жінкою, у котороі є дитина. Знімати її з ніг — до милості Аллаха. Адже проказане Всевишнім в Корані: Воістину, Я — твій Господь. Зніми ж взуття ти з себе (20: 2) Жовті черевики — до хвороби дружини. Навчання. Вивчення уві сні людиною Корану, або хадисів, або мудростей або отримання професійних знань вказують на багатство після бідності і правильний шлях після помилки

Сонник Міллера

Традиційно взуття — символ прибутку. Коли сниться чиста взуття, значить, вас чекає великий успіх. Нове взуття обіцяє розташування конкурентів. Брудне взуття віщує невдачу. Вибирати і приміряти її уві сні — означає отримання прибутку наяву, після початку реалізації нових ідей. Такий сон повинен стати поштовхом для дій, націлених на розвиток і формування власного бізнесу.

Побачити власну взуття на сторонню людину — це поганий знак для коханих. Віщує суперницю або суперника, ваша кохана людина втратить голову і забуде про ваші стосунки. Втратити взуття — передвістя розлучення з чоловіком або просто самотності. Коли сниться, що взуття вкрали, однак шнурки залишилися, то скоро вас чекає втрата, яку вийде відшкодувати в іншій справі.

Коли жінка бачить сновидіння, що хто-небудь милується її туфлями, потрібно бути вкрай обережною з новими знайомими, які ймовірно принесуть повне розчарування. Стара взуття зазвичай сниться до хитрим підступам, хто стоїть на шляху. Головне — подолати їх, тоді ви досягнете мети. Взуття, що приносить дискомфорт, свідчить про ганьбу, хтось стане посилати вам глузування. Незашнурованная взуття — до хвороб, втрат і суперечкам.

Англійська Сонник

Взуття — символ заміжжя. Пошук взуття сниться до пошуку партнера, чоловіка. Якщо дарують взуття померлої людини — жінці, яка побачила такий сон, належить вийти заміж за вдову або вдівця. Сниться приміряти взуття — бути наяву в процесі вибору. Якщо уві сні вибір був великий, то я наяву він буде досить широкий.

Чужа взуття сниться як уособлення заміжніх жінок і одружених чоловіків. Якщо чужа взуття уві сні викликає заздрість, дуже подобається, то наяву виникнуть спокуси щодо невільного людини. Сон, в якому своя взуття має грубу вичинку та негарний фасон, говорить про те, що ви абсолютно не задоволені тим, як складається ваше особисте життя. Чистити взуття, мити її уві сні — до злобі, сварок. Міняти взуття в магазині — до великих змін в особистому.

Сонник Ванги

Будь-які черевики в сновидіннях є символом колотнеч і подорожей. Для жінки сновидіння, в якому вона одягає нові туфлі, означає доленосну зустріч з представником чоловічої статі. Коли людині сниться, що він знімає черевики, його чекає повна зміна проживання або просто далека поїздка. Також дане сновидіння може передбачати смерть близької людини. Забивати цвяхами взуття — до неприємностей. Коли сплячий в сновидінні ходить в малих черевиках, значить, в реальності він хоче позбутися від деяких людей в своєму оточенні. Натерти мозоль від туфель — обіцяє появу нахабного або настирливого людини.

Сонник Лонго

Взуття сниться до хвороб ніг, подагрі. Уві сні зашнуровує черевики — до смерті. Якщо дівчині сниться блискуча взуття, то вона може познайомитися з дуже багатим, але не блискучим розумом людиною. Бачили уві сні жіночі туфлі — до швидкого, але нетривалого успіху, щастя в любові. Чистили взуття — у вас з’явиться хороший сусід. Приміряли її — давня пропозиція варто прийняти. Бачити уві сні багато різного взуття — до цікавого і незабутнього подорожі. Коли сняться домашні тапочки, то це говорить про те, що ви повністю розкріпачені і впевнені в своєму майбутньому.

Сонник Мандрівника

Взуття — в цілому дорога; нові справи, заняття, відносини; допомога. Стара — старі справи або відносини. Знімати — зміна занять, почуттів до комулібо. Взуття не в пору, натирає — невідповідні справи, труднощі в контакті з іншими людьми. Рветься — неприємності; розлучення; хвороби близьких. Ніяк не знайти другий черевик або туфлю — сильні сумніви в необхідності відносин або розпочатій справі. Незвичайна, оригінальна або невідповідна місця взуття — дуже дивна ситуація; промашка; знаходиться в незвичайному місці.

Сонник Менегетті

Якщо приснилося, що ви у кого-то просили взуття, то цей сон пророкує допомогу і підтримку. Знімали громіздкі незручні туфлі або дерев’яну взуття — небезпека скоро мине. Бачили, що хтось одягає вашу взуття — до роману на стороні або зраді другої половини. У сновидінні надягали взуття, яка вам мала — буде важко налагодити з будь-ким особисті відносини або ж не подобається робота, яку вам запропонували. Вибирали поношені взуття — вам запропонують чужу посаду.

Езотеричний Сонник

Побачити нову, чисту — буде удача, везіння; стару і брудну — невдача. Приміряти, вибирати — такий сон означає, що все, що ви затіє, буде прибутковим. Снилася покупка — значить, помилково вважаючи, що за щастя треба платити, ви цим самим можете все зіпсувати. Чистити, ремонтувати — цей сон означає, що в будь-якій справі можна домогтися толку, якщо ви спробуєте.

Китайський Сонник

Хтось надягає вашу взуття — зрада дружини, роман на стороні. Знімати — невдача. Взуття псується, рветься — вказує на хворобу дружини, дітей або онуків, близьких родичів. Просити у кого-то взуття — допомога, підтримка. Втрачаєш взуття — вказує на можливий відхід або втечу слуг або підлеглих.

Еротичний Сонник

Нова, красива взуття сниться в тому випадку, коли в сексуальному житті немає ніяких проблем, коли все в ній йде, «як по маслу». Рвана, брудна, старе взуття — ознака неблагополуччя в особистих відносинах або пліток щодо Вашої репутації.

Сонник Нострадамуса

Взуття уві сні служить символом заміжжя. Стара і поношена — до нещасливому шлюбу. Обидва черевика впору — до довгого і щасливого шлюбу. Втратили одну туфлю — можливий розлучення. Відлетів каблук може передрікати розбіжності з коханою.

Сонник Хассе

Взуття сниться до подорожі; взуття було вичищеною, красивою — це до дороги, яка має бути вдалою; брудної — до важкої дорозі; бути взагалі без взуття або в порваній — до хвороби і бідності.

Сонник Цветкова

У вас буде нове місце роботи, навчання або проживання.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: