Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ведмідь — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Ведмідь уві сні означає безпечного ворога, рослого і товстого, неосвіченого, грубого, але жодного та ганебного. Вбити його уві сні — знак перемоги над ворогом. Полювати на ведмедя уві сні означає, що вам доведеться битися з вашим ворогом незалежно від вашого бажання. Якщо ж уві сні ведмідь візьме гору, то вам загрожують всякі неприємності, перешкоди і біди.

Якщо вам присниться, що ви їсте разом з ведмедями, то у вас дістане сил подолати будь-які перешкоди і ваші вороги будуть безсилі в тому, щоб нашкодити вам. Є ведмежатини уві сні означає, що ви зможете розправитися зі своїм ворогом і отримати від цього великий зиск. Іноді кажуть, що такий сон сниться до весілля. Медведя бачити ручного, що виконує трюки уві сні, — знак обману, облуди, хитрості.

Танцюючого перед вами ведмедя побачити уві сні означає, що хтось буде доглядати за вами або надавати вам особливі знаки уваги. Іноді сон про таке підлещуватися ведмедя означає нареченого або доброго покровителя.

Сонник Фрейда

Якщо в сновидінні ви полювали на ведмедя, це говорить про те, що зараз ви всіма силами і способами хочете завоювати симпатію поки байдужого до вас людини. Його холодність вас абсолютно не бентежить. Нерідко ви занадто агресивні і наполегливі, але вам варто стримати свій запал, щоб зовсім не відлякати об’єкт своєї симпатії.

Якщо ви тікали від ведмедя, значить, одне з ваших занять любов’ю відбудеться в абсолютно не підходить для цього місці і доставить вам масу задоволення. Присниться боротьба з ведмедем означає, що ви переносите на партнерів комплекс болючою любові до батьків.

Поранений або вбитий ведмідь — це провісник болісних труднощів, які ви будете відчувати, спілкуючись з протилежною статтю. Справитися з ними самостійно ви не можете, тому спробуйте знайти людину, яка змогла б вас зрозуміти і розвіяти ваші побоювання.

Сонник Лоффа

Сновидіння про ведмедів можна вважати яскравою ілюстрацією до того факту, що сни визначаються особливостями культури і традицій, властивими окремо взятої національності. Так, для американців ведмідь — це уособлення дурний характер, тому сон про нього навряд чи можна трактувати як позитивний. У той же час у американських індіанців племен навахо і Кроу ведмідь — це символ діда або батька — мудрих і володіють знаннями присвячених.

У слов’янських повір’ях досить часто клишоногий наділявся людськими рисами. Також символ ведмедя уособлював родючість, силу і богатирське здоров’я. Слов’яни вірили в те, що ведмідь дуже мудрий, може вберегти людину від недуг і впливу злих сил. У давньоруських традиціях ведмідь — це цар звірів, господар лісу. Тому він часто асоціюється з перемогою і владою.

Сучасний Сонник

Якщо снилося, що ведмідь нападає на вас, то таким чином вас попереджають: ворог сильний, він не дрімає і чекає слушної нагоди для атаки. Ваш розум і розсудливість допоможуть вам вийти з критичної ситуації з найменшими втратами. Тікає від вас ведмідь сниться до невеликої смузі неприємностей, яку ви легко здолаєте.

Сниться, що ви відгукується на заклик ведмедя і йдете за ним через ліс, річку, — значить, у вас з’явиться можливість перейти на інше місце роботи. Якщо ви впевнені, що на новій роботі вам буде краще, то можете прийняти пропозицію. У разі сумнівів погоджуватися не варто: нинішню посаду ви втратите, а в новому кріслі не опинитеся.

Англійська Сонник

Якщо приснився ведмідь, вас можуть осягнути серйозні неприємності. Якийсь владний і могутній противник може заподіяти вам істотну шкоду. Якщо ви підете в подорож, то його мета буде благополучно досягнута, хоча в дорозі можливі суворі випробування. Пострілом вбили ведмедя — значить, ви отримаєте перемогу над суперником, який буде потужним і небезпечним.

Ісламський Сонник

Ведмідь уві сні символізує дурного і злодійкуватого ворога, а іноді і потворну огидну жінку. Даний сон в залежності від поведінки тварини, ситуації, що склалася уві сні, може обіцяти: безпека, прощення гріхів, набуття душевного спокою, відведення від зла, утихомирену життя, схильність до вас Аллаха.

Сонник Хассе

Приснився ведмідь — виграєте в грі; бачити, як танцював, — дадуть великий кредит, якщо у вас в ньому виникне необхідність; потрапили до нього в лапи — до величезних збитків; є ведмеже м’ясо — це означає, що в сім’ї буде весілля; полювання на ведмедя — це рада уникати небезпеки; приснився полярний ведмідь — значить, вас люблять.

Сонник Ванги

Ведмідь, який прийшов уві сні, попереджає про швидке зіткненні зі злом, людською злістю і підступністю. Розлючена тварина сигналізує вам про те, що варто переглянути своє ставлення до самих себе і безпосередньо до оточуючих, щоб уникнути неприємностей, а також виключити ймовірність зіткнення зі злом.

Сонник Міллера

Приснився ведмідь — прикмета непереборного суперництва, присутнього в самих різних сферах вашого життя. Для молодої жінки приснився ведмідь — це передбачення про появу небезпечної суперниці або якоїсь невдачі. Якщо ви вбили уві сні ведмедя, значить, знайдете вихід зі складної ситуації.

Французький Сонник

Якщо приснився ведмідь, це застереження від ворога, який буде сміливим, жорстоким, багатим, могутнім, однак в той же час недостатньо спритним. Напад ведмедя сниться до того, що вас стануть переслідувати, але вам, всупереч всім очікуванням, вдасться від нього піти.

Езотеричний Сонник

Сон пророкує, що ви зміцните своє господарство. Був агресивним, нападав — проблеми побуту занадто вас цікавлять, ви, що називається, гребете під себе. Побачити ведмедя з ведмежатами — прикмета достатку, додавання в господарстві.

Еротичний Сонник

Якщо дівчина бачить уві сні ведмедя, це може бути попередженням про появу небезпечної суперниці, яка може зруйнувати її щастя і відвести коханої людини.

Сонник Менегетті

Уособлення позитивного бажання або потяги, сполученого в силу їх невідомості зі страхом і недовірою.

Сонник Мандрівника

Новий друг, дружба; жених; вигідна пропозиція. Ведмедиця материнські почуття в непростій ситуації; допомога.

Китайський Сонник

Ведмідь приснився — провіщає народження благородного сина.

Сонник Цветкова

Сон до дружби. У дівчини чи жінки з’явиться наречений.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: