Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник водопровід, до чого сниться водопровід уві сні

Водопровід уві сні символізує безперервність енергетичних потоків. Тому будь-які поломки вказують на складності на духовному плані. Сонник детально розтлумачить все, до чого ще сниться цей образ.

Спокій або жертви?

Якщо уві сні трапилося бачити злагоджено функціонуючий водопровід, то життя буде спокійним і розміреним.

Якщо ж в його роботі є деякі труднощі, то це означає, що вам доведеться чимось пожертвувати заради успіху.

Звивиста і складно переплітається конструкція водопроводу натякає на складність задуманого справи.

Езотерична інтерпретація

Приснився протікає водопровід? Ви втрачаєте енергію. Можливо, це наслідок спілкування з неприємною людиною або якийсь неприємної ситуації.

Сонник також пропонує розглянути тлумачення сну з точки зору езотерики. Протікає уві сні водопровід вказує на те, що до вас присмокталася потойбічна сутність, має місце пристріт або навіть навмисне чаклунство.

Передбачення Міллера

До чого сняться водяні труби? Сонник Міллера запевняє, що незабаром вас поглинуть абсолютно нереальні інтереси і події.

Бережіть сили!

Наснилися водопровідні труби? Ви витрачаєте сили і час на абсолютно непотрібні суперечки, неприємні розгляду і безплідні мрії.

На думку сонника труби уві сні символізують нестандартність мислення і оригінальність підходу в найпростіших ситуаціях.

При цьому водяна підведення передає успішне і послідовне протягом справ, стоковий — акуратність і відповідальність у виконанні роботи.

Чи не транжірьте гроші!

До чого сниться звичайний кран? Якщо з нього капає водичка, то ви явно спускає занадто багато грошей на різні дрібниці.

Відкривати чи закривати в мріях кран — до суєти і сімейним розборок. Приснився забився або іржавий кран? Це означає нездатність висловити власні емоції.

Будьте стриманіше!

До чого сниться, що водопровід прорвало? Сонник вважає, що це вказівка ​​на нестриманість і імпульсивність.

Якщо уві сні прорвало водну комунікацію, то будьте готові терміново вирішити якусь проблему, про існування який ви поки не підозрюєте.

Бачити, як прорвало водопровід посеред вулиці — до буйному веселощам в чужій хаті.

Конкретні трактування

Більш точну інтерпретацію образу дасть сама вода. Сонник впевнений, що по її якості і стану можна зробити точний прогноз.

 • Іржава попереджає про труднощі у втіленні наміченого.
 • Каламутна — про хвороби, біди.
 • Холодна символізує врівноваженість, міцність, здоров’я.
 • Тепла — сильного ворога.
 • Окріп обіцяє щастя.
 • Мінеральна удачу.
 • Вода зеленого кольору обіцяє прибуток і кар’єрне зростання. Якщо ж рідина була з кров’ю, то ваш близький родич досягне неймовірних висот. Якщо з водопроводу текла чиста кров, то бути страшне лихо.

  Збирайте ресурси!

  До чого сняться окремі фрагменти водопроводу? Сонник вважає, що це знак неспроможності заходи. При цьому чим довше шматки, тим більше ресурсів доведеться витратити на втілення задуманого.

  Приснився старий іржавий водопровід? В роботі намічається застій, а ви звалитесь з незначним недугою. Якщо ж довелося бачити новенькі комунікації уві сні, то вам уготований успіх.

  Сонник водопровід, до чого сниться водопровід уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: