Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вир, до чого сниться вир уві сні

Динамічно розвиваються події символізує уві сні вир. Сонники прогнозують як позитивний, так і негативний їх результат. Все залежить від того, наскільки реальними були відчуття. Спори з колегами, змови, інтриги, бурхливі з’ясування стосунків і різкий кар’єрний зліт — це саме те,, до чого сниться будь-яка воронка на річці, на море, або безодня води, яка намагається вас поглинути.

Вир в сонник Міллера

Психологи тлумачення сну зводять до порушеній станом сновидіння. На їхню думку, відверто означає загальну втому організму від важкого розумової праці, спроб встигнути зробити кілька справ відразу.

Отже,, до чого сниться потрапити в воронку води:

 • На річці — до велику завантаженість на роботі;
 • На море — до потрапляння в гучне суспільство;
 • На озері — до поганого самопочуття;
 • В будинку — до інтриг і втрати репутації.
 • Результат сновидіння буде залежати від самого факту: чи змогли ви вибратися з виру і врятуватися, або довго борсалися без сил.

  Не піддавайтеся на виверти

  Будьте обережні, якщо довелось бачити уві сні, як засмоктує чорна і холодна безодня. Особливо, якщо наснилися жалюгідні спроби вибратися, які не мали успіху. Сонники закликають бути розсудливими, не робити того, за що може стати соромно.

  Щоб зрозуміти,, до чого сниться вир далеко від вас, згадайте, які відчуття довелося випробувати уві сні. Бачити його і пройти повз — хороший знак за сучасними сонникам. Вас не торкнуться репресії і перестановки на робочому місці.

  Наснилося, що довелося вибиратися з виру, будьте готові витримати шквал насмішок з боку начальства і колег. Якщо вдалося самостійно врятуватися, видертися з виру — значить, вам буде під силу розвіяти всі наклепи і плітки.

  Приготуйтеся до великих подій

  В цілому, вир уві сні — відмінний знак. На річці, на море він означає насичене особисте і суспільне життя. Сонники обіцяють шквал інтриг з боку недоброзичливців і навіть друзів.

  Значні правочини, відповідальні заходи зажадають величезної віддачі сил, енергії. Великі потоки води навколо символізують гущу подій, в яких доведеться зіграти важливу роль. Якщо приснилося, що вибиратися довелося довго і наполегливо — будьте готові до запаморочливого успіху.

  Слідкуйте за репутацією

  Бачити уві сні моторошний, чорний вир, вихором затягує все живе, — до скандалів в сімейному колі. Сонники говорять про те, що вир в будинку, прямо у ванній або на кухні, обіцяє розгляду з близькими з приводу численних проступків.

  Родичі обов’язково пригадають обов’язки, які вчасно не виконуються, несподівано зажадають повернути борг або виплатити неустойку. Щоб зрозуміти,, до чого сниться потрапити у вир в раковині, згадайте свої відчуття уві сні. Наснилася холодна і брудна вода, — приготуйтеся до викриттів і оголення ваших гріхів.

  Сонник вир, до чого сниться вир уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: