Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник водоспад, до чого сниться водоспад уві сні

До чого сниться таке одночасно страшне і здатне викликати захоплення природне явище, як водоспад, сонник тлумачить, виходячи з вашого світосприйняття. Символіка сновидіння неоднозначна: один і той же символ включає в себе стихію, податливість води і її дзеркальну поверхню. Сни, в яких фігурує водоспад, в більшості випадків є «перевертнями»: тобто, трактувати їх слід з точністю до навпаки.

Давно помічено, що в тлумаченні сновидіння грають важливу роль не тільки образи, але і настрій сновидіння, так би мовити, післясмак на ранок від побаченого. Велич що падає водного потоку може викликати як захват, так і несвідомим страхом. До чого сниться лякаючий водоспад, слід розцінювати, як рада не турбуватися даремно: схоже, вам властиво перебільшувати значимість прийдешніх подій. Якщо видовище вас однозначно привертає уві сні, наяву будьте обачніше: ваш оптимізм на межі безпечності.

Як говорить сонник, водоспад, який вам сниться, є дзеркальним відображенням настрою, в якому вам властиво перебувати більшу частину часу. Ваші сильна і слабка сторони міняються місцями: то, що лякає уві сні, може обернутися приємним сюрпризом наяву. До чого сниться нестримна радість при вигляді водоспаду, вважайте застереженням.

Тлумачачи,, до чого сниться водоспад, що приводить вас в захват, сонник намагається вас попередити про високу ймовірність найближчим часом зробити помилку, в якій, зауважте, звинувачувати буде нікого, крім себе. Як відомо, поблизу водоспаду слід дотримуватися обережності.

Якщо вас лякає ваш сон, водоспад в ньому виглядає не тільки небезпечним і руйнівним, але і вкрай непривабливим, наприклад, каламутним або брудним, сонник вважає, що ви віддаєте перевагу бігти від проблеми, а не вирішувати її. Ну, дуже вам не хочеться брати на себе трудомістку і відповідальну місію. В реальності справи йдуть зовсім не так похмуро. Мабуть, найскладніше перешкода — ваша нерішучість.

Як стверджує найбільш популярне тлумачення снів, водоспад є передвісником знаменної події або ряду таких. Їх характер не уточнюється, проте, з упевненістю можна сказати одне: те,, до чого сниться водоспад, круто змінить ваше життя. Навряд чи вам вдасться втриматися в накатаній колії, прийміть новий стан речей таким, яке воно є.

Коли доводиться не тільки бачити уві сні водоспад, але і чітко чути його шум, сонник обіцяє, що незабаром ви не менш чітко почуєте карколомну новину, яка або стосується особисто вас, або зробить на вас сильне враження. Ця новина вам здасться скоріше доброю, ніж поганий.

Навіть уві сні падати з водоспаду можна по-різному: якщо для вас це захоплюючий водний атракціон, сонник вітає ваш оптимізм і життєрадісність, проте, нагадує про необхідність хоча б іноді контролювати ситуацію, поки за вас цього не зробив хтось інший. Адже не факт, що цей інший має намір діяти у ваших інтересах.

Якщо падіння в водоспад не на жарт лякає вас, сонник вважає, що побачене уві сні є відбиток ваших реальних переживань. І, треба помітити, переживаєте ви через події, які навряд чи відбудуться і вже тим більше не спричинять настільки катастрофічні наслідки. Ваші шанси виправити ситуацію досить високі.

Тлумачення інших сонників

Як пояснює сонник Міллера, водоспад, настільки неконтрольована стихія уві сні, наяву вам віщує можливість продемонструвати у всій красі мистецтво володіти собою. У прийдешньої непростій ситуації ви опинитеся в числі небагатьох, якщо не в гордій самоті, хто зуміє зберегти самовладання і прийняти вірне рішення всупереч спокусам.

Старовинний бабусин сонник стверджує, що коли вже привидівся уві сні водоспад, то в дійсності вам не вдасться уникнути зустрічі, якої ви так довго і ретельно намагалися уникнути. Що, може, й на краще: чудова нагода розставити крапки над «i».

Народженим у другій половині зими і на початку весни сонник іменинників повідомляє, що водоспад з сновидіння привнесе в монотонні будні трохи різноманітності. Чи порадують зміни, підкажуть почуття і емоції, викликані побаченим. Якщо видовище приводить у захват, наяву слід бути обачнішими, якщо вселяє страх, ваші реальні переживання дещо перебільшені.

Сімейний сонник уточнює, що якщо побачений уві сні водоспад своєю пишністю на кшталт святкового феєрверку, значить, ви молоді душею і неодмінно знайдете привід для свята. Ви вмієте знаходити радість в найпростіших речах: маленька удача, несподівана зустріч або просто сонячний день цінні для вас і приносять справжню насолоду.

Сонник водоспад, до чого сниться водоспад уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: