Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник водойма, до чого сниться водойма уві сні

Побачений уві сні водойму є важливим знаком, адже вода відображає щось приховане, хвилююче. Подібне сновидіння, по сонником, символізує душу людини, його внутрішню рівновагу. Також станом води можна судити про стан справ, любовних відносинах. Від того, який він: з чистою водою, брудною або взагалі без води, залежить, до чого снився сюжет.

Про що говорить сновидіння?

Сонники трактують озеро як символ великих подій. Про них потрібно судити, пригадавши деталі сновидіння. Приснився брудний водойму обіцяє неприємності, а великий, красивий, з прозорою водою віщує хороші події.

Бачити уві сні ставок означає потаємні переживання сплячого, щось, що відноситься до минулого або серцевим таємниць. Потрібно звернути увагу, який він: чистий (прекрасний знак) або мутний (негативні почуття).

Відмінним символом сонник вважає прозорий водойму, у якого добре видно берега. Сновидіння очікують позитивні емоції.

Приснилося болото — завжди несприятливий знак, а вир, за сонником, уособлює найбільш приховувані таємниці і загадки душі сновидіння.

Часто такий водойму уві сні вказує на емоції щодо будинку, сімейного вогнища. Ставок з прозорою водою каже про спокій, затишок, радості у вашому домі. Каламутна вода попереджає про неприємності, сварки, конфлікти вдома, ускладненнях здоров’я.

Ділова сфера

До чого сниться ставок з рибою, яка весело плюскається? Наяву ваші справи покращаться, стануть більш успішними, ніж раніше, також вас чекають розваги.

Наснилося переходити замерзлу водойму? Сновидіння вказує: незабаром вам належить ухвалити важливе і відповідальне рішення, яке вплине на подальше життя.

Брудний, де плаває твань уві сні віщує застій в бізнесі, можливі хвороби, інтимні жіночі проблеми. З чистою водою — попереду відпочинок, спокій. Купатися там — чекає удача, кар’єрний ріст, взаємна любов.

Впасти уві сні в озеро, ставок і досягти дна — знову почати припинене через фінансові труднощі підприємство.

До чого сниться плавати, пірнати в водоймі з чистою водою? Сонник вказує: людина легко подолає всі труднощі, які стосуються справам або особистому житті. З брудною — чекають серйозні неприємності на роботі.

Любов, стосунки

Наснилося побачити дно водойми? Сонник попереджає про обман одного, проте сновидец після цього стане краще розуміти причини вчинків людей. Пригадайте, яким було дно. Кам’яне — до майбутніх перешкодам до досягнення мети. Піщане обіцяє дівчині зраду коханого.

Бачення про замерзлому водоймищі повідомляє: відносини з другою половинкою трохи застопорилися, тому пора їх оживити, щось змінивши.

Купатися уві сні в озері — символ взаємності, інтимної близькості, насолоди один одним. Також це може означати зустріч з особою протилежної статі, який матиме дуже важливе значення для вас.

До чого сниться переплисти його? Сонник стверджує: подібний сюжет обіцяє закоханим розставання.

А ось дивитися на розлив водойми уві сні віщує прикольне любовну пригоду. Ураган почуттів накриє вас, принесе масу приємних миттєвостей. Однак буря пристрастей вщухне і роман швидко завершиться.

Попередження

До чого сняться змії, що пливуть по водоймі? Це несприятливий знак, що означає, що той, хто лежить недавно помилився, довірившись не тим, кому треба. Слід бути напоготові.

Нудьгу і печаль обіцяє приснився пересохлий водойму. Хід подій буде значно відрізнятися від запланованого вами, а мрії не збудуться. Якщо він без води — сонник сповіщає: колись палкі почуття охолонуть.

Раптово замерзлу водойму уві сні означає: запланованого справі постійно будуть заважати перешкоди. Швидше за все, якийсь недоброзичливець постарається перешкодити йому. Крім того, є ризик стати учасником афери. Постарайтеся також не витрачати великих сум. Потрібно протягом місяця економити — тоді зможете вберегтися від великих втрат і незабаром налагодити звичне життя.

Сонник водойму, до чого сниться водойму уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: