Сонник водій автобуса, до чого сниться водій автобуса уві сні

Бачити водія автобуса уві сні, бути на його місці — до вдалим пошуків, захоплюючим пригодам. Сновидіння означає, що ви готові очолити проект, або групу однодумців і вдало прорватися до мети. До чого сниться поїздка в громадському транспорті, детально роз’яснюють традиційні сонники.

Приписи сонника Міллера

Психологи говорять про те, що бути водієм автобуса уві сні дуже почесно. Виявляється, вас чекає перемога в конкурсному відборі, або в змаганні, якщо наснилося, що ви вміло справлялися з обов’язками шофера. До чого сниться пересуватися в громадському транспорті, сонник Міллера розглядає з декількох позицій:

 • Керувати авто особисто — до повної довіри з боку колег і керівництва;
 • Спостерігати за роботою шофера — потребувати пораднику, старшому товариша;
 • Бачити автобус без водія — пустити ситуацію на самоплив;
 • Перебувати в салоні, переповненому пасажирами — до плутанини, колотнечі, конфліктів.
 • Заслужите повагу колег

  Бути самому за кермом уві сні — до підвищення по службі. Сновидіння означає, що прийшов час зайнятися важливим проектом, взяти відповідальність за спільну справу на себе. У таких випадках добре, якщо наснилося, що в дорозі у вас все виходить, пасажири поїздкою задоволені.

  А ось, до чого сниться невміле водіння, сонник Цвєткова списує на втому сновидіння, професійну непридатність. Психолог радить трохи підучитися, набратися досвіду і тільки потім прагнути очолити відділ, підприємство або зайняти нову посаду.

  Покровитель знайдеться швидко

  Бачити водія автобуса, який є екскурсоводом уві сні, — хороший знак. Сонник Нострадамуса гарантує, що незабаром знайдеться людина, здатна вирішити ваші проблеми, допомогти порадами, грошима. Крім того, новий покровитель може примирити вас з давніми ворогами, конкурентами, суперниками.

  Звертатися уві сні до людини, яка відповідає за екскурсію, з питанням або проханням — до повного взаєморозуміння з начальством в реальному житті. Ще краще, якщо наснилося, що ви допомагали передавати гроші за проїзд, роздавали квитки оточуючим.

  Подумайте про безпеку

  Велика Ванга, описуючи,, до чого сниться автобус без водія, робить акцент на небажанні керувати долею самостійно. В її сонник тлумачення сну зводиться до необгрунтованих ризиків. Крім того, ви можете кинути проект в самий невідповідний момент, заслуживши несхвальні відгуки колег.

  Якщо приснилося, що вам вдалося зайняти місце шофера в такий момент, будьте готові до несподіваних поворотів долі. Вам вдасться розплутати багато складних питань, помиритися з близькими, виграти справу в суді. Таких людей чекає багато цікавого в далеких поїздках, туристичних походах, подорожі по чужих країнах.

  Сонник водій автобуса, до чого сниться водій автобуса уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: