Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник водій автобуса, до чого сниться водій автобуса уві сні

Бачити водія автобуса уві сні, бути на його місці — до вдалим пошуків, захоплюючим пригодам. Сновидіння означає, що ви готові очолити проект, або групу однодумців і вдало прорватися до мети. До чого сниться поїздка в громадському транспорті, детально роз’яснюють традиційні сонники.

Приписи сонника Міллера

Психологи говорять про те, що бути водієм автобуса уві сні дуже почесно. Виявляється, вас чекає перемога в конкурсному відборі, або в змаганні, якщо наснилося, що ви вміло справлялися з обов’язками шофера. До чого сниться пересуватися в громадському транспорті, сонник Міллера розглядає з декількох позицій:

 • Керувати авто особисто — до повної довіри з боку колег і керівництва;
 • Спостерігати за роботою шофера — потребувати пораднику, старшому товариша;
 • Бачити автобус без водія — пустити ситуацію на самоплив;
 • Перебувати в салоні, переповненому пасажирами — до плутанини, колотнечі, конфліктів.
 • Заслужите повагу колег

  Бути самому за кермом уві сні — до підвищення по службі. Сновидіння означає, що прийшов час зайнятися важливим проектом, взяти відповідальність за спільну справу на себе. У таких випадках добре, якщо наснилося, що в дорозі у вас все виходить, пасажири поїздкою задоволені.

  А ось, до чого сниться невміле водіння, сонник Цвєткова списує на втому сновидіння, професійну непридатність. Психолог радить трохи підучитися, набратися досвіду і тільки потім прагнути очолити відділ, підприємство або зайняти нову посаду.

  Покровитель знайдеться швидко

  Бачити водія автобуса, який є екскурсоводом уві сні, — хороший знак. Сонник Нострадамуса гарантує, що незабаром знайдеться людина, здатна вирішити ваші проблеми, допомогти порадами, грошима. Крім того, новий покровитель може примирити вас з давніми ворогами, конкурентами, суперниками.

  Звертатися уві сні до людини, яка відповідає за екскурсію, з питанням або проханням — до повного взаєморозуміння з начальством в реальному житті. Ще краще, якщо наснилося, що ви допомагали передавати гроші за проїзд, роздавали квитки оточуючим.

  Подумайте про безпеку

  Велика Ванга, описуючи,, до чого сниться автобус без водія, робить акцент на небажанні керувати долею самостійно. В її сонник тлумачення сну зводиться до необгрунтованих ризиків. Крім того, ви можете кинути проект в самий невідповідний момент, заслуживши несхвальні відгуки колег.

  Якщо приснилося, що вам вдалося зайняти місце шофера в такий момент, будьте готові до несподіваних поворотів долі. Вам вдасться розплутати багато складних питань, помиритися з близькими, виграти справу в суді. Таких людей чекає багато цікавого в далеких поїздках, туристичних походах, подорожі по чужих країнах.

  Сонник водій автобуса, до чого сниться водій автобуса уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: