Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вода на підлозі, до чого сниться вода на підлозі уві сні

Бачити уві сні, що ваше житло затоплено водою — символ раптово натовпу почуття, емоцій і подій, пророкують сонники. Насправді, вода на підлозі — не такий вже й рідкісний сюжет, просто найчастіше це явище має другорядний характер, будучи доповненням іншого сновидіння. Але не варто скидати з рахунків подібні символи, краще пригадайте всі нюанси і уточніть, до чого це сниться.

Сонник Г. Х. Міллера

Наснилося, що бачите уві сні у себе в будинку воду на підлозі? Пригадайте, як вона виглядала. Каламутна рідина в будинку означає швидкі невдачі і хвороби, засмучує сонник Міллера, а ось, кришталевої чистоти водичка пророкує радість і відмінне самопочуття.

До чого сниться мрія, в якій гаряча вода залила все в будинку і зібралася калюжею під підлогою, що представляє собою паркетний настил? Це не дуже хороший знак, який означає боротьбу з сильним і відчайдушним противником, який має широкі зв’язки і блат.

Ваші дії

Від того, що ви робили уві сні з водою на підлозі в квартирі, може залежати пояснення того,, до чого сниться подібне. Отже:

 • Витирали її — до відновлення «підмоклій» репутації;
 • Злегка витерла ганчіркою — до погіршення здоров’я;
 • Сіли уві сні в калюжу і сиділи — ви своїм вчинком поставите під удар успіх спільної справи;
 • Переступили і пішли у своїх справах — до байдужості і образам;
 • Впали в неї, обливши все навколо бризками — до несподіванок, які викличуть бурхливі емоції.
 • Повінь в спальні — ознака особистих відносин

  Тлумачення сну, в якому ви бачите воду на підлозі у себе в спальні, надасть сонник Цвєткова. Щастя без міри і гармонію в шлюбі обіцяє сюжет, в якому ви мили підлогу чистою водою. Ви розлили воду і вона розтеклася калюжами по спальні? Для жінки дане бачення може бути передвісником швидкої вагітності.

  Уві сні примудрилися розлити воду прямо на килим? До непорозуміння між вами і чоловіком. Прибирати з килима пролита уві сні чай, промокаючи калюжу ганчіркою — будете намагатися відновити порушений спокій. А якщо вирішили, що не варто промаківать, і продовжили мити підлогу, то будьте готові до того, що безневинна сварка може прийняти великі масштаби.

  Кухонний потоп, або Гулянка не за горами

  За версією Циганського сонника, то,, до чого сниться багато води на підлозі в кухні, лежить на поверхні: вас чекає гастрономічне різноманітність. Наснилося, що ви затіяли миття вікон в кухні і пролили відро з водою — чекайте приїзду гостей.

  Витирати уві сні розлиту водицю біля грубки — ознака ситного сімейного торжества. А ось, витирати розлиту під раковиною воду — знак веселою гулянки литі жертви спиртних напоїв, пророкує сонник Лонго.

  Хвороби кишкового тракту віщує приснився сюжет, в якому ви витираєте краплі води на підлозі, яка витікає з-під холодильника, підказує Місячний сонник.

  Підтоплення ванна кімната, як символ фінансових невдач

  Фінанси «пройдуть» повз тих сновидцев, кому приснилася вода на підлозі у ванній кімнаті, віщає Весняний сонник. А якщо уві сні вам довелося збирати воду у ванній і виливати її в унітаз — ознака марної трати грошей. Збирати рідина з підлоги подолом своєї сукні — знак вдалого вкладення капіталу.

  Бажаючим дізнатися,, до чого сниться збирати водицю навколо унітазу і лити в відро, розтлумачить тлумач Білого Мага. Вам пощастить знайти роботу, яка забезпечить вас пристойним доходом. Але тільки в тому випадку, якщо ви не будете займатися марнотратством.

  Вітальня «на плаву» — Чекайте змін

  Дуже неприємно бачити своє житло затопленим. Однак якщо вам приснилося, що у вітальні вода на підлозі і стінах, то це позитивний символ. Водичка, яка тече зі стелі, обіцяє швидкі зміни в житті сплячого. Якщо вона була чистою, то все зміниться на краще; брудна — на жаль, вас чекають розлади.

  Черпати з підлоги вітальні водицю уві сні — ознака очищення власної репутації, передрікає сонник пастора Лоффа. Розтирати по килиму брудну рідину в кімнаті, де ви спілкуєтеся з друзями і приймаєте гостей — знак того, що ви своїми вчинками чи словами покладіть початок конфлікту з близькими людьми.

  Сонник вода на підлозі, до чого сниться вода на підлозі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: