Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вода з крана, до чого сниться вода з крана уві сні

Безсумнівним лідером серед символів, побачених уві сні людиною, є водна стихія. В якому тільки вигляді вона не є в наші мрії: лід, опади, водойми — ось мала дещиця її різних іпостасей. Але у всіх випадках вона пророкує зміни. Що принесуть вони сновидцу, можна зрозуміти, витлумачивши сновидіння в деталях. Давайте погортаємо сонники, щоб дізнатися, наприклад,, до чого сниться вода з крана.

Коротко про водопроводі

Водопровід — безперечно, дуже зручний винахід людства. А от, не пророкує він витоку інформації або «протікання» у відносинах, з’явившись нам уві сні? Давайте дізнаємося,, до чого сниться вода з крана, причому в тих випадках, коли зробити це важко через недостатні деталей в сюжеті.

 • Капає вода — знак дрібних, але частих витрат.
 • Струмінь, що ллється з душу, стає все сильніше — необхідно навчитися економити.
 • Прорвало гарячу воду — сильні враження обрушаться на сновидіння.
 • Закривати вентиль, з якого ллється крижана водичка — до примирення з тим, з ким посварилися.
 • Бачити заіржавілий змішувач з бризжущім на всі боки окропом — ви не в силах контролювати свої емоції.
 • Відкрити уві сні кран і побачити, що з нього біжить кров — родичу знадобитися допомога.
 • Сонник Міллера

  Згідно сонником Міллера, поточна вода з крана — це знак очищення. Так, наприклад, якщо вам приснилося, що ви бачите багато кристально-чистою рідини в раковині, то можете бути впевнені в тому, що помисли друзів щодо вас ясні і прозорі. Ще одне тлумачення сну порадує. Якщо хочете дізнатися,, до чого сниться загартовування крижаною водицею, то згадайте, наскільки комфортно вам було під час процедури: ви не відчували холоду — до позбавлення від душевних мук; було прохолодно — хтось довірить вам свою таємницю.

  Водні процедури, як відображення реальних відносин

  Хвилює питання, до чого сниться, що вода з крана, яку ви набираєте в ванну, тече брудна? За версією Східного сонника, таке бачення означає, що в сім’ї не все гладко з взаємовідносинами.

  Якщо наснилася брудна водиця, яка мала чорний відтінок — причиною скандалів є ваша скритність. Набирати рідина червоного кольору уві сні — ви занадто емоційно реагуєте на критику. Чорна брудна вода раптово стала чистою — у вас вийде знайти компроміс. Якщо ж наснилося, що вода з крана тече чиста, то це означає, що ваше сімейство можна вважати зразковим.

  Вмиватися чистою і прохолодною водицею уві сні — ви зумієте «очистити» свою репутацію. А ось вмиватися чистою і гарячою водою, яка тече з крана — ви розповісте комусь «гарячі» новини.

  «Спраговгамовувателя» — Від радості до печалі

  Практично у всіх сонниках є тлумачення, що пояснюють,, до чого сниться пити воду. Так сонник Білого Мага пророкує радісні зустрічі і приємні знайомства того, хто уві сні тамував спрагу свіжою прозорою водою. А ось якщо наснилося, що ви пили іржаву воду — хтось вас оклевещет.

  Інший відомий тлумач сновидінь — сонник Нострадамуса — сновидіння, в яких людина п’є кришталевої чистоти водичку, пояснює бажанням сновидіння внести в своє життя щось нове. А ось вживання іржавої або каламутної рідини уві сні — ознака обману. Самі випили іржавої водиці — обдурять вас, пригостили когось — обманщиком станете самі.

  Домашні клопоти, або «Гроші люблять рахунок…»

  Наснилося, що ви затіяли прання, але виявили, що водопровідний кран зламаний? Будьте обережніше з витратами, можете даремно витратити велику суму грошей. А ось ремонт водопровідного крана — символ достатку, гроші будуть «литися» вам в кишеню, пророкує Сучасний сонник.

  Жінці бачити уві сні себе робить мильний розчин для миття вікон — це ознака того, що її коханий не поскупився на подарунок. Чим яскравіше блищало віконне скло, тим ціннішим буде дар, обіцяє Циганський сонник.

  Сонник вода з крана, до чого сниться вода з крана уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: