Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вода в річці, до чого сниться вода в річці уві сні

До чого сниться водний потік? Уві сні він символізує плин життя, при цьому вода в річці характеризує особливості того, що відбувається і майбутнього. Сонник докладно пояснить все, що довелося бачити в ночі.

Чи не розслабляйтеся!

Якщо приснилося багато води, то в залежності від її якості майбутнє обіцяє як дрібні невдачі і порожні розмови, так і радість або успішний хід справ.

Якщо уві сні трапилося бачити багато води в річці, то сонник не радить розслаблятися в будь-якому випадку.

Тримайте під контролем!

До чого ще сниться особливо велика і широка річка? Це символ важливої ​​розмови. Одночасно сонник попереджає про плітки і сльозах.

Купатися в ній — добре. Це буквально означає бути в ладу з часом. Якщо ж вода в річці відображає сонце, то примарна удача може вислизнути в будь-який момент.

Все налагодиться!

Повінь уві сні знаменує неприємності на роботі. У більш глобальному сенсі тлумачення сну означає загрозу для життя або дуже важку хворобу.

Спостерігати, як річка наповнюється водою — добре. Сонник впевнений, що скоро все налагодиться і небезпека піде.

Наснилося, що вас змила розливається річка? Справи підуть вкрай погано, а всі спроби налагодити їх не принесуть результатів.

Повноводна ріка уві сні відображає спокійну, але надмірно нудне життя. Наснилася вирує вода в річці? Усередині вас прокинеться справжній генератор нових ідей і творчих планів.

За сонником Міллера

До чого сниться виключно гладка водна поверхня? Містер Міллер стверджує, життя наповниться радістю, а попереду замаячать райдужні перспективи. А ходити по ній уві сні — до підвищення і розуміння сакрального майстерності.

Конкретні розшифровки

Бурхлива вода в річці передає не менше бурхливі життєві події. Особливо швидка течія відображає блискавичні зміни і успішне подолання перешкод.

При цьому сонник обов’язково радить врахувати те, який саме була вода в річці. Наприклад, річка з синьою водою попереджає про приховану небезпеку, а блакитна відображає мрійливість і ілюзорність.

 • Темна — зосередьтеся.
 • Чорна — вісник хвороби, смерті.
 • Зелена — кар’єрний ріст.
 • Коричнева — стабільність.
 • Тепла — тихе щастя, приємні враження.
 • Холодна — врівноваженість, міцне здоров’я.
 • Попереду непрості часи

  До чого сниться каламутна вода в річці? Сонник радить готуватися до постійних сварок, розборок і чвар. Набирати її — до непосильної роботи.

  Каламутна вода символізує уві сні пересуди, злісні розмови і плітки.

  Якщо наснилася каламутна і вируюче річечка, то втілити те, що ви намітили, буде непросто. Більш того, в реальності гряде якесь лихо, яке порушить всі плани.

  Прибуток або крах?

  Брудна вода в річці має практично таке ж тлумачення, але ще більш негативний. Так брудна річка попереджає про серйозні конфлікти з оточуючими.

  Якщо уві сні вода в річці піниться і вирує, то сонник вважає, що намітилася смуга нескінченних труднощів і бід у всіх сферах життя.

  Наснилася досить вузька, але брудна річечка? Вам доведеться відправитися в ризиковану поїздку, яка при деякій частці везіння принесе істотний прибуток, але може закінчитися і повним крахом.

  Свобода або борги?

  Якщо уві сні трапилося тонути в брудній воді, то буквально загрузнете в боргах. До чого сниться абсолютно прозора вода в річці?

  Вона символізує незалежність від обставин і свободу у всіх сенсах цього слова. Наснилася прозора річечка? Сонник обіцяє зміцнення здоров’я і успішний хід справ.

  Настають фінансові труднощі

  До чого сниться, що в річці немає води? Це означає, що в родині станеться якесь сумна подія. Висохле русло символізує втрату джерела доходу і навіть повне розорення.

  Наснилося, що в широкій річці взагалі немає водиці? Сонник вважає, що вам доведеться пережити смугу тотального невезіння і безгрошів’я.

  Задумайтесь!

  Уві сні бачити, як сохне вода в річці — погано. Це знамення швидкої втрати стабільності або високої посади.

  Бачити, що в річці немає водички — до невеселим роздумам і смутку. Це ознака того, що ви позбулися життєвих сил і енергії.

  Іноді річка взагалі без води натякає на те, що ваш час підійшло до кінця.

  Не довіряйте!

  Уві сні водорості добре проглядаються через шар води? Ви явно прагніть до іншого способу життя. Однак сонник підозрює, що це прагнення залишається лише в віддалених планах.

  До чого сняться водорості на дні чистого водоймища? Не варто довіряти красивим словам і оманливої ​​інформації.

  Уві сні водорості розростаються прямо на очах? Поменше будьте відвертий навіть з дуже близькими людьми. Бачити мулисте дно буквально означає — потрапити у вкрай неприємне становище.

  Приборкайте бажання!

  До чого сниться вода в морі? Вона відображає необхідність очікування, але іноді обіцяє втілення великої мрії.

  Наснилася глибока вода в морі? Сонник впевнений, що ви прагнете до фізичного достатку, забуваючи про духовні радощі.

  Наснилося озеро? Це символ особистого ставлення до поточної життєвої ситуації.

  Вир відображає тупикову ситуацію, яка буквально витягує з вас енергію. Водоспад уві сні означає, що потрібно приборкати свої бажання, і тоді доля подарує вам щастя.

  Не захоплюйтеся!

  У мріях довелось плавати по річці без особливої ​​мети? Обставини складуться вкрай несприятливо.

  Плавати в компанії з незнайомцем — до нового почуттю, яке захопить вас без залишку.

  Плисти в човні — куди краще. Сонник вважає, що ви позбудетеся від бід і займетеся дуже важливою справою.

  Сонник вода в річці, до чого сниться вода в річці уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: