Сонник вода в будинку, до чого сниться вода в будинку уві сні

До чого сниться вода в будинку? Відповісти на це питання однозначно неможливо. Адже багато в чому передбачення залежить від якості, чистоти рідини і того, яким чином вона потрапила в житло. Сонник дасть розширені розшифровки того, що ви побачили уві сні.

Рекомендації Міллера

Потоп, який уві сні руйнує житло, це справжнє лихо, викликане емоціями і пристрастями. Ймовірно, ви близькі до моменту, коли почуття можуть вийти з-під контролю і завдати шкоди оточуючим. Сонник Міллера рекомендує взяти себе в руки.

Незадоволеність

Якщо уві сні вам довелося бачити, як вода заливає будинок і ллється навіть зі стелі, то сонник вважає що це передає незадоволеність сплячого.

Можливо ви давно роздумуєте про ремонт, зміну обстановки або відносин. Приснився зруйнований будинок в воді? Він символізує крах надій і мрій.

Знак конфліктів

Але це не єдине значення, яке є у сонника. Той же потоп уві сні сигналізує про небезпеку, що загрожує вашій власності.

Особливо актуально тлумачення сну, якщо вас заливає зверху і навіть стеля валиться від води. Після такого бачення забезпечені скандали і дрібні сварки.

До чого сниться, що уві сні вам вдалося впоратися із затопленням в своїх оселях? Сонник впевнений — ви успішно переживете цей період.

Порок або знання?

Бачити з боку, що ваш будинок стоїть у воді — теж не дуже добре. Це бачення сигналізує про низинних почуттях і порочних бажаннях.

Якщо уві сні багато води в будинку, то наяву ви відчуваєте залежність від обставин. Наснилася кристально чиста вода, яка прибуває поступово? Сонник запевняє, що вона символізує отримання знань.

Вир проблем

До чого сниться стрімкий потоп, в ході якого будинок йде під воду і залишається тільки дах? Трагічні події затьмарять життя, належить багато і важко працювати.

Сонник попереджає, якщо уві сні багато води в будинку, то в роботі ви зіткнетеся з серйозними труднощами. Якщо ж наснилося, що вас захоплює й несе вир, то повсякденні проблеми затягнуть і не дадуть зітхнути.

Плітки і чутки

Якщо вам довелося бачити, як вода затоплює все навколо, а потім раптово потік припиняється, то це говорить про завершення якоїсь справи.

До чого ще сниться багато води в будинку? Це свідчить про розмови, а судити про їхню якість слід станом води.

Якщо вона чиста, то це пусті балачки, і вона не несе великої біди, якщо ж брудна, то за вашою спиною хтось розпускає неправдиві чутки і плітки.

Достаток і благополуччя

Сонник стверджує, що тлумачення залежить від характеру руху і того, якою була вода в будинку. Брудна обіцяє загальні труднощі, каламутна — проблеми зі здоров’ям, а чиста передає добрі помисли і прагнення. Якщо уві сні будинок стоїть у воді прозорою, джерельною, то в реальному світі вас чекає достаток і благополуччя.

Чекайте підвищення і щастя!

Наснилася ллється через поріг вода зеленого кольору — вас очікує підвищення на роботі. Якщо вона не просто тече а буквально вирує, то вас відвідають цікаві ідеї, а творчі задумки принесуть успіх.

Якщо житло затопила іржава водиця, то намічене виповнитися, але доведеться добре попрацювати. До чого сниться, що будинок затоплює крижана вода? Це знак відмінного здоров’я у всіх домочадців.

Якщо вода в будинку затоплює все приміщення, а ви легко ходите по її поверхні, то вас чекає безмежне щастя і розуміння близьких.

Захистіть себе!

Особливе значення сонник приділяє способу, яким вода прибуває в будівлю. Якщо вона біжить з-під підлоги, то вороги задумали нечесне справу.

Наснилося, що струмені б’ють зі стін, ваше життя не досить захищена. Затоплює зверху — ви не зможете вплинути на події.

Сонник вода в будинку, до чого сниться вода в будинку уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: