Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вода в морі, до чого сниться вода в морі уві сні

Згідно тлумаченням сонників, вода в морі може обіцяти, як приємні заходи, так і не цілком радісні події. У всіх прогнозах,, до чого сниться водичка, слід приділяти увагу тому, якою вона була уві сні за зовнішнім виглядом і температурі. Знаючи це, ви без праці зрозумієте все ті підказки, які вам посилає підсвідомість.

Чистий морська вода, як символ радості

Наснилася чиста вода в морі? Відмінний знак! За версією сонника Мандрівника, чиста і прозора вода уві сні символізує здоров’я, успіх і чудовий настрій сновидіння.

Цікавить,, до чого сниться безтурботна морська гладь з прозорою і кристально-чистою поверхнею? Загляньте в сонник пастора Лоффа. Його тлумачення сну з даними сюжетом звучить так: гряде безтурботне життя, яка зуміє порадувати тільки сновидцев, що не шукають пригод і небезпеки.

Пірнати уві сні в морську безодню, відмінно бачачи під собою дно — знак високорозвиненою інтуїції. Від вас не можливо буде що-небудь приховати — ви відчуєте фальш і нещирість, віщає Весняний сонник.

Мул і пісок — ознака недовіри і зради

До чого сниться, що ви плаваєте в каламутній воді? Вам варто турбуватися власною репутацією, підказує сонник Медеї. Брудна вода в морі — знак нещирості, як вашої власної, так і оточуючих вас людей. Відчуваючи обман, навряд чи хто захоче мати з вами справу, як, власне, і ви з шахраями.

Плавати уві сні в море, хвилі якого несуть дрібні черепашки або пісок, боляче б’ють вас по обличчю, за версією Циганського сонника, можуть позначати зрада і сльози.

А якщо уві сні ви плавали в каламутній воді і відчували, як хвиля намиває вам черепашки в рот, то врахуйте, подібним чином підсвідомість закликає вас звернути увагу, що ви занадто багато говорите зайвого — вам необхідно навчитися мовчати.

Тепла течія, або Задоволення вже поруч!

Наснилося, що ви купаєтеся в теплому блакитному океані? Це приємне бачення обіцяє виконання бажань і надій, запевняє сонник Білого Мага.

Плисти уві сні по спокійній блакитній гладі на надувному матраці, насолоджуючись легким бризом і ласкавим сонцем — ознака того, що найближчим часом вас приємно здивують близькі люди. Особливо добре при цьому бачити себе уві сні не на самоті, а в компанії.

А якщо вам приснилося, що вода в морі настільки гаряча, що прямо вирує, немов кипить, то це явна ознака бурхливих всередині вас емоцій, причому, в більшості своїй, позитивних.

Холод і лід: Ви надто стримані

До чого сниться сюжет, в якому ви потрапляєте в дуже холодну водицю, можна зрозуміти, досконально проаналізувавши мрію. Отже, ось що вас чекає, якщо уві сні ви бачите:

 • Як пірнули зі скелі — не варто придушувати в собі бажання;
 • Навколо себе багато льоду — вас оточують люди, байдужі до вашої долі;
 • Багато крижин утворилося після того, як ви туди пірнули — ви дуже холодні з друзями;
 • Море без води, вимерзлими в результаті сильного похолодання — знак невпевненості в собі;
 • Вода в морі потепліла від тепла вашого тіла — ви зумієте «заразити» інших своїм оптимізмом.
 • Пророцтва Г. Міллера

  Пояснюючи, до чого сняться «морські» сюжети, сонник Міллера стверджує, що вони означають надії і мрії. Особливо, якщо приснився вода в морі не була спокійною.

  А ось, якщо вам приснилося, що вода в морі вражає своєю нереальною прозорістю і блакиттю, то це означає, що ви зумієте досягти дуже високого становища в суспільстві, якщо будете стежити за правдивістю і красою своїх промов і вчинків.

  Сонник вода в морі, до чого сниться вода в морі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: