Сонник вихор, до чого сниться вихор уві сні

Кожен, хто хоч раз в житті бачив вихор руйнівної сили, запам’ятає це явище природи надовго. Уві сні, як і наяву, подібний розгул стихії пророкує боротьбу з труднощами і подолання якихось перешкод, заявляють сонники. Бажаючи з’ясувати,, до чого сниться природне «завихрення», перше, що потрібно зробити — це згадати всі деталі своєї мрії, від них може багато залежати.

Сонник Міллера про вихорі

Уродженець Америки Густав Міллер не раз стикався з таким явищем, як торнадо, причому не тільки на власні очі, а й уві сні. І ось, які висновки він зробив після подібних сновидінь.

Ви бачите уві сні, що торнадо мчить прямо на вас? Ви схильні до фобії. Це, наприклад, може бути боязнь висоти, особливо якщо вихор в вашому баченні мав форму високого стовпа. Вас затягнуло в воронку вихору? Не ризикуйте грошима. А якщо торнадо пройшов повз, ніяк вас не потривоживши, то ваші переживання марні.

Спостереження з боку, як символ швидкоплинних тривог

Побачивши уві сні ураган, в паніку впадає кожен третій сновидец, і робить це даремно. Для початку необхідно визначиться, чи торкнулася вас вихор уві сні або ви просто його бачили вдалині.

Наснилося, що ви — «мисливець за ураганами»? Таке сновидіння означає, що ви схильні до необгрунтованих ризиків. До пори, до часу, вам все сходило з рук, але пам’ятайте: удача не вічна! А якщо ви спостерігаєте за ураганом з безпечної відстані, то це означає переживання, які на ділі виявляться надуманими, підказує сонник Мандрівника.

Потрапити в епіцентр: Настають неспокійні часи

Дізнатися,, до чого сниться мрія, в якій вас закрутило вихором, допоможе сонник Соломона. Його трактування говорить: ви даремно відмахуєтеся від проблем, якщо не вирішите їх зараз, то в недалекому майбутньому вони потроїться.

А ось, сонник Велеса, описуючи приснилися бачення про смерчі, робить власні висновки: вихор вас наздогнав, тому що ви навіть не намагалися втекти — ви звикли сподіватися на «авось», іноді це спрацьовує, а іноді і немає.

Смерч уві сні закрутив вас разом з різними предметів? Зіткнетеся з фінансовими труднощами, вирішити які самостійно будете не в силах. Наснилося, що смерч бушує навколо, а ви стоїте в центрі вихору — відбудеться ситуація, яка покаже вам «справжнє обличчя» деяких товаришів.

«Залишитися в живих…», або Все пройде!

Наснилося, що сильний вихор підняв, покружляв в небі і викинув вас зі свого кола неушкодженим? Про те, до чого це сниться, розповість Східний сонник: незважаючи на наявність проблем, ви зумієте вибратися з неприємностей з малими втратами.

А ось, якщо ви «покружлявши» в небі, будучи «спійманим» сильним вихором, випали і травмувалися, то хоч проблема і буде вирішена, але вона може мати наслідки, пророкує Місячний сонник.

Місцезнаходження вихору

Від того, де саме розбушувалася негода, іноді залежить і тлумачення сну. Ось, наприклад,, до чого сниться вихор:

 • На море або узбережжі — до курортного роману;
 • В горах — якщо ви не постраждали, то це знак підвищення по службі;
 • В пустелі — до нерозуміння з коханою людиною;
 • В лісі — до сварки з одним.
 • Сонник вихор, до чого сниться вихор уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: