Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вихор, до чого сниться вихор уві сні

Кожен, хто хоч раз в житті бачив вихор руйнівної сили, запам’ятає це явище природи надовго. Уві сні, як і наяву, подібний розгул стихії пророкує боротьбу з труднощами і подолання якихось перешкод, заявляють сонники. Бажаючи з’ясувати,, до чого сниться природне «завихрення», перше, що потрібно зробити — це згадати всі деталі своєї мрії, від них може багато залежати.

Сонник Міллера про вихорі

Уродженець Америки Густав Міллер не раз стикався з таким явищем, як торнадо, причому не тільки на власні очі, а й уві сні. І ось, які висновки він зробив після подібних сновидінь.

Ви бачите уві сні, що торнадо мчить прямо на вас? Ви схильні до фобії. Це, наприклад, може бути боязнь висоти, особливо якщо вихор в вашому баченні мав форму високого стовпа. Вас затягнуло в воронку вихору? Не ризикуйте грошима. А якщо торнадо пройшов повз, ніяк вас не потривоживши, то ваші переживання марні.

Спостереження з боку, як символ швидкоплинних тривог

Побачивши уві сні ураган, в паніку впадає кожен третій сновидец, і робить це даремно. Для початку необхідно визначиться, чи торкнулася вас вихор уві сні або ви просто його бачили вдалині.

Наснилося, що ви — «мисливець за ураганами»? Таке сновидіння означає, що ви схильні до необгрунтованих ризиків. До пори, до часу, вам все сходило з рук, але пам’ятайте: удача не вічна! А якщо ви спостерігаєте за ураганом з безпечної відстані, то це означає переживання, які на ділі виявляться надуманими, підказує сонник Мандрівника.

Потрапити в епіцентр: Настають неспокійні часи

Дізнатися,, до чого сниться мрія, в якій вас закрутило вихором, допоможе сонник Соломона. Його трактування говорить: ви даремно відмахуєтеся від проблем, якщо не вирішите їх зараз, то в недалекому майбутньому вони потроїться.

А ось, сонник Велеса, описуючи приснилися бачення про смерчі, робить власні висновки: вихор вас наздогнав, тому що ви навіть не намагалися втекти — ви звикли сподіватися на «авось», іноді це спрацьовує, а іноді і немає.

Смерч уві сні закрутив вас разом з різними предметів? Зіткнетеся з фінансовими труднощами, вирішити які самостійно будете не в силах. Наснилося, що смерч бушує навколо, а ви стоїте в центрі вихору — відбудеться ситуація, яка покаже вам «справжнє обличчя» деяких товаришів.

«Залишитися в живих…», або Все пройде!

Наснилося, що сильний вихор підняв, покружляв в небі і викинув вас зі свого кола неушкодженим? Про те, до чого це сниться, розповість Східний сонник: незважаючи на наявність проблем, ви зумієте вибратися з неприємностей з малими втратами.

А ось, якщо ви «покружлявши» в небі, будучи «спійманим» сильним вихором, випали і травмувалися, то хоч проблема і буде вирішена, але вона може мати наслідки, пророкує Місячний сонник.

Місцезнаходження вихору

Від того, де саме розбушувалася негода, іноді залежить і тлумачення сну. Ось, наприклад,, до чого сниться вихор:

 • На море або узбережжі — до курортного роману;
 • В горах — якщо ви не постраждали, то це знак підвищення по службі;
 • В пустелі — до нерозуміння з коханою людиною;
 • В лісі — до сварки з одним.
 • Сонник вихор, до чого сниться вихор уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: