Сонник віскі, до чого сниться віскі уві сні

Віскі — елітний алкоголь. Напевно, тому побачити його уві сні — до успіху і визнання в суспільстві. Однак бережіться, якщо напій в сновидінні був мутним або гірким, він не обіцяє нічого хорошого, згідно з більшістю сонників. Давайте розбиратися, до чого сняться віскі і чого слід чекати на наступний день.

Алкогольна дегустація або Щастя в ваших руках

Пити віскі уві сні в компанії багато одягнених людей — не дивлячись на часті розчарування в реальному житті, ви не припиняєте спроб досягти бажаного. Це правильно, пророкує сонник Міллера, тільки завдяки своєму напору ви зумієте втілити в життя мрії та бажання.

Бачити уві сні, що хтось інший розливає віскі по склянках і випиває — обійти всі перешкоди на шляху до досягнення мети вам допоможе близький друг або родич, але про це потрібно буде попросити.

Наснилося, що ви п’єте віскі в самоті — своїми прагненнями до мрії ви можете зруйнувати дружбу, яка триває вже не один десяток років. Подумайте і вирішіть, що вам важливіше: дружба чи мрії, радить сонник Цвєткова.

Битий посуд не завжди пророкує удачу

Бачити уві сні, як розбивається пляшка з віскі — останнім часом ви занадто різкі у своїх судженнях. Якщо не перестанете критикувати всіх навколо, можете залишитися без друзів і приятелів, попереджає Східний сонник.

Сниться, що ви випили віскі, а стакан з усього розмаху розбили об підлогу — стережіться пліткарів і інтриганів. Зараз ви беззахисні, як ніколи, тому навіть найбезглуздіші плітки можуть завдати вам серйозної шкоди.

Наснилося, що ви впали і розбили порожні пляшки з-під віскі — найближчим часом відбудеться якесь непорозуміння, яке слід вирішити, щоб уникнути проблем в особистому житті, підказує Місячний сонник.

У винному відділі — до змін в кар’єрі

Сниться сон, що ви купуєте велику пляшку віскі — на роботі вас чекає підвищення на посаді, і, як наслідок, в зарплаті, пророкує Жіночий сонник.

Бачити уві сні себе продавцем елітного алкоголю — до даремним витрат і фінансових втрат. Останнім часом ви витрачаєте грошей більше, ніж заробляєте. Стримуйте свій запал, тим більше що вам не «світить» нічого хорошого: ні підвищення зарплати, ні виплати премії.

Приснився мутний вискарь в ємності сумнівної чистоти, що стоїть на полиці в магазині — вам запропонують «каламутну» роботу. Навіть якщо ви і зумієте «зірвати куш», то згодом втратите набагато більше, аж до звільнення з роботи.

Дорогий подарунок уві сні — знайомства наяву

Сон, в якому ви даруєте комусь напій дорогих сортів — до нового цікавого знайомству, пророкує сонник Ванги.

Отримати в дар віскі хорошої якості — випадкова зустріч зі старим приятелем зіграє в житті значиму роль, дешеву бормотуху — до знайомства з людиною, який крім проблем нічого іншого в ваше життя не принесе.

Наснилося, що ви купили віскі на подарунок, але випили його самі — «кадри вирішують все» — ось ваш девіз на найближчий час, якщо хочете домогтися успіху. Розширюйте свої зв’язки, вам це дуже допоможе домогтися кар’єрних висот.

Сниться, що ви відкрили подаровані вам віскі і стали пити напій прямо з горлечка — піднімаючись по кар’єрних сходах, не йдіть по головах, в разі невдачі, вам потрібна буде підтримка тих, хто залишився нижче рангом радить Весняний сонник.

Сонник віскі, до чого сниться віскі уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: