Сонник виноградник, до чого сниться виноградник уві сні

Одним з вірних символів багатства і процвітання, є виноград. Побачений уві сні виноградник обіцяє досягнення небувалою фінансової стабільності. В інших варіаціях, мрії про виноградних ягодах передують успіху в любовній сфері. Одним словом, ці плоди, приснився, несуть в собі позитивні зміни. Відновіть в голові подробиці свого бачення, і ви зумієте правильно витлумачити,, до чого сниться даний сюжет, напуття сонники.

Пророцтва Г. Х. Міллера

Безліч різних тлумачень сну про винограднику пропонує сонник Міллера. Так, наприклад, підказуючи,, до чого сниться жінці стиглий виноград, він говорить про виконання її самої «гарячої» і сміливою фантазії.

Чоловікові, який я побачив уві сні виноградник, обіцяє процвітання і успіх. Особливо добре, якщо уві сні він їв зрілі «винні ягідки». А ось, їли приснилося, що ви скачете через виноградник на коні і на ходу обриває виноградинки, то будьте готові до виконання мрії про прибуткову роботу.

«Гроно відтінку бордо…»

Зверніть увагу на те, якого кольору плоди переважали в винограднику:

 • Бачити уві сні білі ягідки — до успіху у фінансовій сфері;
 • Наснилося, що ви зриваєте чорні ягоди — досягнете високого становища в суспільстві;
 • Бордовий колір обіцяє чуттєві відносини;
 • Фіолетові виноградинки — ознака сміливих і спонтанних рішень, що ведуть до процвітання;
 • Яскраво-сині або блакитні кисті — символ наснаги і здоров’я.
 • Вирощування виноградника — знак наполегливої ​​роботи

  До чого сниться посадка виноградника, знає безліч сонників. Ось, які пояснення пропонує сонник пастора Лоффа: якщо уві сні ви садили виноградні кущі, то це означає, що застояні справи, нарешті, отримають «точку відліку», і ваше сходження до слави і достатку, в кінці кінців, почнеться.

  Наснилося, що ви, працюючи в своєму винограднику, ховаєтеся між шпалерами від кого-то? Це означає, що вам необхідно проявити пильність, так як за вами невсипно стежить конкурент і чекає промаху, застерігає сонник Ванги.

  Незрілі плоди, як символ перешкод

  Бачити уві сні, що ви тягнете за незрілими кистями, але дістати їх вам не під силу? Бачення попереджає вас про марність ваших дій. Ви, немов сліпе кошеня, «тикає в стіну». Припиніть що-небудь робити, інакше все зіпсуєте.

  Відчувати в роті кислий смак незрілих виноградин — ознака нелогічності ваших дій. Ви і самі розумієте, що робите не вірно, але все одно вперто продовжуєте робити дурниці. Згадайте, що ви — не осів, і застосуєте іншу тактику, рекомендує сонник Цвєткова.

  Збираємо врожай, або Винагорода за працю

  До чого сниться сюжет про збір врожаю? Дана картинка пророкує досягнення високого становища. Вам буде по плечу справа будь-якої складності, що буде характеризувати вас, як людину дуже впливового.

  Молодій дівчині, обривається в винограднику зрілі грона, Жіночий сонник обіцяє виконання таємного бажання. А якщо вона бачить, що її пригощає виноградом симпатичний хлопчина, то це передвісник пристрасних відносин.

  Сонник виноградник, до чого сниться виноградник уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: