Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вірус, до чого сниться вірус уві сні

До чого сниться вірус? Наш сонник дає окремі інтерпретації — по хвороботворним і комп’ютерним їх різновидам. Можуть виникнути складнощі, труднощі, активізуються недоброзичливці або з’являться нові противники. Сюжет уві сні може передвіщати вдале подолання труднощів, перемогу над ворогами.

Приділяйте більше уваги старим друзям

Наснилося бачити, як комп’ютерний вірус проник на ваш комп’ютер? Сонник пояснює: ви прагнете заводити нові знайомства, але не приділяєте належної уваги старим друзям. Потрібно виправлятися і спілкуватися з ними більше.

Якщо уві сні ваш ноутбук постійно піддається атакам комп’ютерних вірусів, а ви постійно боретеся з ними — наяву позбудетеся від злостивців, які часто намагаються вставляти палиці в колеса.

У вас є вороги, але ви зможете їх перемогти

Запускали антивірусну програму? У реальному житті у сновидіння є недоброзичливці. Сновидіння також попереджає: з’явилися нові вороги, про яких він навіть не підозрював.

До чого сниться очищати свій комп’ютер від шкідливих програм? Сонник обіцяє: незабаром отримаєте верх над недругами, а також обзаведетеся дуже корисними зв’язками.

Виявити уві сні вірус, знищити його означає: наяву сновидець зможе перемогти сильнішого недоброзичливця.

Можливе ураження, надмірні амбіції нашкодять

Наснилося, ніби не змогли «вилікувати» ноутбук або комп’ютер? Сонник попереджає: при зіткненні зі злостивцями зазнаєте поразки.

Знали уві сні, що програма заражена вірусом, але все одно запустили її? Тлумачення сну несприятливо: можете через власні амбіції втратити близьку людину. Крім того, така поведінка здатне зіпсувати відносини з керівництвом на роботі.

Сучасний сонник: міцне здоров’я

До чого сниться підхопити вірус грипу? Сновидіння є передвістям міцного здоров’я на найближчий час.

Деталі сновидіння

Пригадайте подробиці свого бачення:

 • Бачити мікроби або віруси якимось чином — проявіть дріб’язковість, насмішив оточуючих;
 • Заразитися і захворіти — попереду неприємні зміни;
 • Знаєте, від кого підхопили захворювання — ця людина незабаром створить вам труднощі;
 • Швидко вилікуватися від підхопленою інфекції — зумієте подолати виниклі складнощі.
 • Вирішуйте проблеми і долайте дріб’язковість

  Приснилося захворювання через зараження вірусною інфекцією обіцяє несподівані труднощі в уже розпочатій справі. Не панікуйте — постарайтеся знайти рішення проблеми.

  Довелось бачити найдрібніші віруси уві сні? Наяву приділяєте занадто пильна увага незначущим дрібниць. Не розмінюватися на дрібниці, дивіться на обставини ширше.

  Має бути важливий вибір, складності вирішаться

  До чого сниться, ніби боялися заразитися від певної людини і захворіти? Сонник вказує: незабаром з ним виявиться пов’язаний непростий вибір.

  Уві сні родич виявився заражений вірусною інфекцією, а ви боялися підхопити її від нього? Це означає: належить ухвалити важливе рішення, яке буде пов’язане з цим родичем, а крім того, вплине на ваше життя.

  Наснилося заразитися вірусом гепатиту і захворіти жовтяницею? Все докучають проблеми благополучно вирішаться. Гепатитом захворів хтось інший? Партнери підведуть, тому ви не досягнете намічених результатів.

  Сонник вірус, до чого сниться вірус уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: