Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ворожіння, до чого сниться ворожіння уві сні

Ворожіння — це, свого роду, «родинне» дію з тлумаченням сновидінь. Людина, мріючи дізнатися, що його чекає, часто звертається до такого способу передбачення. До чого сниться подібне дійство, і що воно передрікає сновидцу, звичайно ж, знають сонники. Але перед тим як шукати відповідь на їх сторінках, згадайте, як саме ви ворожили уві сні.

Коротко про головне

«Хочуть знати, що буде» — не тільки до ворожіння застосовні рядки відомої пісні, а й до тлумачення нічних мрій також. Немає часу читати довгі трактування з порадами та рекомендаціями? Скористайтеся короткими тлумаченнями.

 • Ворожіння — це символ важливого, але відкладеного на потім справи.
 • Ворожіння уві сні на кавовій гущі — знак марно втраченого часу.
 • Бачити ворожіння на картах Таро — ви незадоволені своїм життям.
 • Намагалися уві сні наворожити собі улюбленого самостійно — до нещасної любові.
 • Передбачали майбутнє на рунах — знайдете захист в особі впливового покровителя.
 • Кому-то ворожили на каменях — вас осяє блискуча ідея, як позбутися від проблеми.
 • Ворожіння на майбутнє комусь, проведене на папері — до захоплення вашими талантами.
 • Бачити уві сні циганку, гадати вам по долоні — вас долають тривожні сумніви.
 • Сонник Міллера

  За версією сонника Міллера, пояснення,, до чого сниться ворожіння, просто і нехитро: ви відклали до «кращих часів» якусь важливу справу, але воно не дає вам спокою, постійно нагадуючи про себе.

  Молода дівчина уві сні бачить себе за ворожінням на майбутнього чоловіка і хоче дізнатися,, до чого сниться подібне сновидіння? Сонник поспішає її заспокоїти: тлумачення сну не передрікає нічого жахливого, просто їй належить зробити вибір між двома шанувальниками.

  Види ворожби, як символ здобуття

  Якщо приснилося, що ви будете ворожити на судженого по книзі змін, то зверніть увагу, яка гексаграма випала. Прокинувшись, відкрийте книгу змін і прочитайте значення даної гексаграми, рекомендує Місячний сонник.

  Ворожіння уві сні на судженого ряджених по книзі доль — символ того, що ви беззаперечно вірите в Долю. Не варто так багато уваги приділяти власному житті, можете «прогадати». Ворожіння на судженого ряджених по книзі доль передбачило вам самотність? Трактуйте бачення від зворотного: ви знайдете любовні відносини.

  Ворожіння по руці наснилося незаміжньої дівчини — символ того, що друзів буде багато, а ось чоловіків, марив серйозними стосунками, — немає. Ворожіння по руці для заміжньої дами — до великої кількості шанувальників і до жіночого осуду. Ви ворожили по руці кому-то — чекайте, що до вас прийдуть за порадою.

  «Предмет» пристрасті, або Що вас чекає в любові…

  Ворожіння на хлопця символізує мрії сновідіци про кохання. Якщо уві сні ви ворожили на конкретного хлопця, то в реальності цей хлопець зробить крок до зближення. Наснилося ворожіння на хлопця, з яким ви не знайомі особисто? Наяву вас представлять один одному, пророкує сонник Білого Мага.

  Ворожба на нареченого, якщо такий існує в реальності — ознака швидкого вступу в шлюб. А якщо наснилося ворожіння подруги на нареченого — ви познайомите її з людиною, який може виявитися її Долею.

  За чим і на чому проводили обряд — І в радості, і в печалі…

  Бажаєте дізнатися,, до чого сниться ворожіння по одежі весільної? Відкрийте Східний сонник. Таке сновидіння означає, що ви не завжди буваєте щирим з близькими людьми. А ось що хворіє на людині, ворожба по одязі означає швидку операцію або іншу процедуру по відновленню здоров’я, яка допоможе впоратися з недугою.

  Обряд передбачення на любов ви проводили уві сні на дзеркалі? Це бачення обіцяє неприємні новини про коханого. А якщо наснилося, що ви ворожили на каву, і тепер ви бажаєте зрозуміти, до чого це сниться, то вам допоможе сонник Медеї: не варто займатися тим, що не приносить радості, ви витрачаєте час і сили даремно.

  Сонник ворожіння, до чого сниться ворожіння уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: