Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник відрубана рука, до чого сниться відрубана рука уві сні

Руки — невід’ємна і дуже важлива частина людського тіла. Адже не дарма кажуть, коли не можуть без чогось обійтися, що без «цього» як без рук! Втратити кінцівку — дуже боляче і прикро. Навіть якщо це вам приснилося в страшному кошмарі. До чого сниться відрубана рука? Що нам пророкує така неприємність, побачена у сні? Давайте заглянемо в сонник, задамося питанням і зрозуміємо, чи варто нам хвилюватися з приводу таких сновидінь чи ні.

Бачити відрубану руку

Бачити уві сні чужу відрубану руку, що лежить віддалік від тіла — знак самотності і розчарування, поганих відносин з близькими і друзями.

Помітити поруч з відтятою кінцівкою кисть — до отримання гарного прибутку.

Якщо сниться, що ви бачите, як хтось відрізає людині долоні — сонник тлумачить це сновидіння так: будьте обережні в спілкуванні з родичем, необдумані слова можуть привести до великої сварці чи навіть ворожнечі.

Сниться, що відрізана культя права — належить швидка зустріч зі старим другом, яка закінчиться розладами відносин. Ліва — сонник попереджає, що з’явиться брехливий і неприємна людина, який може вам сильно перешкодити в якійсь справі.

Наснилася відірвана кисть без пальців — до дрібних неприємностей і образ в колективі, з пальцями, але не всіма — розбіжності відбудуться в сім’ї.

Якщо вам приснилася чужа відірвана культя, переламана в декількох місцях, — на думку багатьох сонників, таке сновидіння передвіщає хворобу близького родича.

Втратити уві сні кінцівку

Побачити уві сні власну відірвану п’ятірню — до швидкого розставання закоханих або виникнення серйозних проблем в їх відносинах.

Якщо вам сниться сон, в якому ви втратили обидві долоні — в недалекому майбутньому вас чекає неприємний конфуз, ви зробите необдуманий вчинок, який поставить вас в незручне становище. Будьте обачні.

Наснилося, що ви недорахувалися пальців на правій долоні — до хворобливого і тривалого розлучення. Вирішіть для себе, що вам важливіше ваша правота або нерви, і тільки тоді дійте — дає рекомендацію сонник. На лівій — розлучення можна буде уникнути, знайшовши компромісне рішення.

Якщо молода дівчина бачить уві сні свою відрубану руку, їй варто придивитися до свого коханого, можливо, він не підходить їй для шлюбу.

Якщо приснилося, що ваша відрубана п’ятірня сильно розпухла — вас чекає тривалий важкий період в житті. Вам належить пройти через безліч образ і розчарувань. Але сонник поспішає заспокоїти, якщо ви гідно пройдете через всі випробування, вас чекає велике щастя.

Відрізати п’ятірню самому

Сниться, що ви самі собі відсікаєте кисть — ви занадто зациклені на своїх проблемах і невдачах, вам все бачиться в чорному кольорі. Припиніть панікувати, все не так уже й погано, як ви собі придумали, говорить вам сонник.

Побачити уві сні, чужу відрубану руку, яку відсікли ви самі — наяву означає, що ви заплуталися в якомусь життєво-важливе питання і потребуєте сторонньої допомоги. Чи не скромничайте, попросіть допомоги у друзів.

Відокремити руку від тіла і спостерігати, як з неї йде кров — поганий знак. Бережіть здоров’я і будьте уважні на дорозі, цілком можливо, вас чекає тривала хвороба або нещасний випадок. Радує одне — це не смертельно!

Сонник відрубана рука, до чого сниться відрубана рука уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: