Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник витирати пил, до чого сниться витирати пил уві сні

У масштабах Всесвіту пил уві сні символізує Вічність, а по відношенню до кожної людини — обман, оману, неохайність. Те,, до чого сниться витирати пил, трактується сонником можливістю розпізнати брехню і, тим самим, уникнути насуваються лих.

Прибирання

На думку сонника Лоффа, витирати пил ганчіркою з меблів, наприклад, зі столу або шафи у снне, обіцяє перспективу зануритися в минуле, зустріти старого знайомого, посидіти з однокласниками.

Дівчині, то,, до чого сниться протирати бруд з меблів, віщує зіткнення з колишнім коханим. Можливо, ця несподівана зустріч дасть привід подумати про відновлення відносин, однак не варто плекати марних ілюзій.

Наснилося, що довелося прати порошинки ганчіркою зі шкільного столу і дошки, передрікає сонником можливість в реальному часі дізнатися щось нове зі сфери, зовсім незнайомій сновидцу.

Витирати пил з меблів уві сні, поваленої в коморі, сараї або горищі — випаде перспектива побувати в місцях, де Ви виросли або провели своє дитинство. Бути може, Ви відвідаєте рідний край або відвідайте давніх товаришів.

Якщо під час прибирання пилу, сновидец зауважує, що сам покритий шаром бруду, значить, наяву його чекає важкий період у взаєминах з другою половинкою. Постарайтеся не згадувати минулі образи і не проектувати свій досвід на нові відносини.

За версією Сучасного суміщеного сонника, то,, до чого сниться витирати пил ганчіркою обіцяє образливі плітки. Струшувати порошинки з обіднього столу дівчині обіцяє цікаве знайомство або романтичне побачення, що переростемо в тривалу любовний зв’язок.

Прибирання чужого житла

Наснилося прибирання в чужому домі пояснюється сонником надмірним цікавістю і активністю сновидіння. Краще наведіть лад у власних справах і думках, і надайте оточуючим можливість самим розібратися самим у свої турботи. Замітати віником в будинку, де ніхто не живе — до відновлення старих зв’язків, мити підлогу уві сні — до приїзду старих товаришів і приємних клопотів, що з ними пов’язані.

Сонник Міллера описує,, до чого сниться прибиратися в чужому домі, майбутніми негараздами в сімейних і суспільних сферах. Якщо, молодий панночці наснилося, що вона протирає бруд не в своїх оселях, значить, в реальному часі сновидицей гряде довга розлука з обранцем.

Витирати пил і спостерігати уві сні за тим, як клуби поширюються по всьому приміщенню — до перспективи наяву зіткнутися з пихатими, неприємними і зарозумілими людьми, спілкування з якими викличе досаду і роздратування.

Частка речей

За версією сонника Езопа, бачити уві сні як незнайомі персонажі належать до Вас з надмірною увагою, бережливо обтрушуючи пилинки з одягу, віщує наяву набуття хороших друзів в незвичайній для Вас обстановці. Ще один варіант тлумачення приснився сновидіння пророкує досить тісний контакт з маловідомими персонами.

Чоловікові, бачити уві сні, як хтось дбайливо витирає пил з його сорочки або піджака, позначає кардинальну зміну в долі, яка буде пов’язана з взаємодією з турботливим і уважним людиною, швидше за все жінкою.

Обтирати запорошене обличчя уві сні, пояснюється необхідністю в реальному часі виправдатися перед друзями.

Сонник витирати пил, до чого сниться витирати пил уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: