Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник виставка, до чого сниться виставка уві сні

На думку сонників, приснився виставка — це нереалізовані бажання людини, які заважають йому повноцінно жити і будувати плани на майбутнє. Щоб зрозуміти, як впоратися з цим явищем, необхідно для початку пригадати, що саме виставляли на огляд уві сні, а вже після цього можна приступати до тлумачення,, до чого сниться подібний сюжет.

Пророцтва Міллера

Сонник Міллера пропонує своє тлумачення сну приснилося виставці: якщо уві сні ви прогулюється по виставці серед численних відвідувачів, то це означає, що ви — любитель інтелектуальних розваг і вважаєте за краще проводити свій час з користю.

А ось, пояснюючи,, до чого сниться сюжет, в якому ви організовуєте показ власних винаходів або малюнків, Міллер стверджує: це означає, що ваші досягнення залишаться без належної уваги.

Вернісаж, як символ задоволення

Бачите уві сні, що ви відвідали виставку картин? Таке бачення говорить про те, що вас чекає період задоволеності, який триватиме дуже недовго. А ось, бачити серед інших картин і свої — провісник того, що вас чекає успіх у заході, в успішність якого ніхто не вірив.

До чого сниться пересувна виставка картин, пояснить сонник Цвєткова: вас чекає знайомство з цікавими людьми, а так же відбудуться події, які благотворно позначаться на вашій долі і принесуть, крім користі, масу естетичного задоволення.

Виставка тварин: З ворогів в друзі

Можете готуватися до того, що дехто з тих, хто був вам недругом, перекинеться в ваш стан, радує Англійська сонник сновидцев, яким приснилося відвідування виставки собак. А ось, якщо в виставковому залі крім собак були і інші тварини, то варто поцікавитися,, до чого сниться кожне з них.

У клітинах сиділи кішки? Не довіряйте нікому свої секрети — в удаваній посмішкою може ховатися оскал, віщають сонники.

Уві сні ви відвідали виставку голубів чи інших птахів — отримаєте звістку. Зверніть увагу на пташиний забарвлення: переважали світлі фарби — вести порадують, темні — засмутять.

Паноптикум — ознака несподіванки

Цікаву трактування пропонує Весняний сонник тому сновидцу, який в нічному баченні побував в незвичайному музеї, типу Кунсткамери. Бачити уві сні подібне — ознака того, що вас чекає несподіванка, але варто враховувати, що цей сюрприз не обов’язково буде приємним.

Якщо на виставці вам сподобалося, вам було цікаво блукати серед дивовижних експонатів? Сюрприз спричинить за собою серію приємних подій. А ось, якщо вам було страшно, то це сигнал про небезпеку: нічого не робіть найближчим часом, радять тлумачі.

Де ще уві сні бували

Є ще кілька виставок, які могли б наснитися, навіть якщо ви там і не були в реальності. І ось, за версією сонників, що вони обіцяють:

 • Ярмарок — до захоплюючого подорожі;
 • Фотобієннале — ви нікого не впускаєте в свій внутрішній світ, і самі через це і страждаєте;
 • ВДНХ — до прийняття правильного рішення;
 • Парад автомобілів — готуйтеся до веселому пригоди.
 • Сонник виставка, до чого сниться виставка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: