Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник високі підбори, до чого сниться високі підбори уві сні

Наснилися високі підбори? Сонник допоможе розтлумачити появу цього сигналу з глибини підсвідомості. Такий предмет уві сні символізує весь життєвий шлях людини. Щоб розгадати,, до чого сниться такий знак, потрібно згадати дрібні деталі і параметри взуття: її колір, ступінь зношеності. Спробуйте відновити також і супутні ситуації, відчуття, які дадуть розгадку до управління майбутніми подіями життя.

Сонник говорить: високі підбори сняться до змін у житті. Деталі характеру цих змін потрібно шукати в представлених в сновидінні подробицях. Згадайте, взували ви шпильки або носили іншу форму каблука, це важливо. А, може, ви чітко бачили туфлі в вітрині магазину, купували, приміряли її? Від цього залежить правильне тлумачення головного посилу. Зосередьтеся на своєму сні і детально проаналізуйте маніпуляції, які ви робили з взуттям, щоб дізнатися, до чого ж вона сниться.

Форма каблука

Роздумуєте про те,, до чого сниться тупий або квадратний каблук? В цьому випадку сонник рекомендує звернути увагу на тривалу недозволену ситуацію у вашому житті. Можливо, вона вимагає інших методів і підходів.

Тим, хто побачив уві сні круглий високий каблук, варто порадіти своєму вмінню згладжувати і спрощувати будь-які складнощі, що виникають на життєвому шляху. Прислухайтеся до цієї поради сонника, так як скоро це вам дуже знадобиться.

Сниться масивний високий каблук? Це означає, що в реальності доведеться продемонструвати великодушність, велику силу волі і витривалість. Саме цими якостями володіє людина, якій наснилося таке сновидіння.

Гострі і високі шпильки уві сні обіцяють появу гострих конфліктів наяву. Постарайтеся не звертати уваги на «колючі» кути, обходьте стороною протиріччя, сварки, з’ясування стосунків. А якщо конфлікт все ж стався, постарайтеся його згладити і пом’якшити. Такі здібності слід застосовувати не тільки в стосунках з близькими, а й користуватися ними на роботі.

Колір туфель

Якщо туфлі з високими підборами з’явилися в вашому сні в яскравих (кислотних) відтінках, тоді чекайте яскравих змін в особистому житті.

Темний або ж чорний колір — символ тимчасових труднощів в любовних або дружніх взаєминах. Сонник радить взяти все в свої руки і зберегти, що маєте, намагаючись мінімізувати будь-який непорозуміння.

Маніпуляції з високими підборами

Якщо наснилася їх покупка — чекайте появи нового захоплення або заняття. Якщо ви ще й одягаєте цю взуття, тоді таке заняття може перерости в серйозну справу, від якого ви будете в захваті.

Старі або стоптані шпильки сняться до повторення старих помилок. В цьому випадку сонник рекомендує постаратися поміняти свої принципи і подивитися на життя з іншого боку.

Якщо шпильки поламалися або зіпсувалися, тоді чекайте везіння в кар’єрі.

Коли високі каблуки уві сні вам дуже подобаються, ви ними захоплюєтеся, тоді чекайте успіху в починаннях і справах. Цей знак, відповідно до тлумачення сонника, може стосуватися і здійснення намірів чи бажань, про які давно мріяли.

Для самотнього чоловіка бачити уві сні жінку на шпильках — означає знайти нову супутницю життя. Для одруженого молодого чоловіка шпильки сняться до приємних змін в сексуальному житті, ініціатором яких буде друга половинка.

Сонник високі підбори, до чого сниться високі підбори уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: