Сонник високий чоловік, до чого сниться високий чоловік уві сні

Приснився високий чоловік може означати, як солідний авторитет сновидіння, так і підкорення намічених висот, запевняють сонники. Зрозуміти напевно,, до чого сниться велетень, допоможуть деталі, побачені уві сні. Згадайте детальніше і звіртеся з декількома тлумачами.

Сонник Міллера

Бачите уві сні, що поблизу від вас несподівано виник дуже високий чоловік, налякавши своєю появою, то в реальності вам доведеться вступити в боротьбу зі своїми конкурентами або суперниками.

Бігати з дуже височенним мужиком один за одним, на думку тлумача, ознака того, що на вашу долю випадуть випробування. Ви його наздоганяєте уві сні — зумієте досягти слави.

Дуже довгий чоловік вас переслідує? Тлумачення сну може змінитися в залежності від результату гонки: здоровань наздогнав вас — не світить вам удача; не спіймав — радійте, всі випробування будуть вам по плечу.

Що робив високий чоловік

Щоб зрозуміти всі тонкощі трактування, переконайтеся, що ви детально розібралися з тим, що вам приснилося. У випадку з приснився велетнем, пригадайте, як себе вів чи що робив здоровань уві сні. Наприклад, ви бачите, що він:

 • Плаче або засмучуватися — ваша репутація під загрозою, прийміть заходи;
 • Радіє чогось і веселитися — ви зумієте піднятися до висот кар’єрних сходів;
 • Щось майструє або творить — скоро ви будете в авторитеті у керівництва;
 • Ламає, трощить все навколо і бешкетує — не варто рубати «з плеча», перш подумайте;
 • Спить, їсть або зайнятий іншим особистою справою — ви будете задоволені собою і своїми вчинками.
 • Страшний гігант, як символ неприємностей

  До чого сниться високий чоловік в чорному вбранні, лякаючий вас своїм похмурим виглядом, роз’яснить сонник пастора Лоффа: ви не задоволені тим, як живете. Чи вважаєте, що ви заслуговуєте більшого. А за версією Східного збірника сновидінь, страшний велетень у чорному плащі означає розчарування в ідеалах і втрату віри в людей.

  Тікати від гігантського людожера уві сні довелося? Не варто ризикувати найближчим часом, так як дане сновидіння означає загрози і неприємності. Наснилося, що ви його вбили? Ось, в такому випадку, переживати не варто — біди не трапиться, віщає сонник Медеї.

  Веселий велетень, або Щастя вже поруч

  До чого сниться мрія, в якій до вас в гості приходить високий людина, яка любить пожартувати і повеселитися, розповідає сонник міс Хассе. Готуйтеся до великої радості й удачі. Доля вам пошле щасливий випадок — не пропустіть його.

  Самому приходити в гості до людей, які мають величезний ріст — ознака «широкої» душі сновидіння, просвіщає сонник Нострадамуса.

  Похмурий велетень: Прийшла пора відпочити

  Не дуже порадує трактуванням сонник Цвєткова тих, хто уві сні бачив сумного або похмурого людини високого зросту — це говорить про те, що ви втомилися від помпезних і великих подій, які наводнили ваше життя. Вам хочеться тиші і спокою.

  А якщо прислухаєтеся до пояснень тлумача Білого Мага, підказує,, до чого сниться плаче чоловік величезного зросту, то дізнаєтеся, що слід проявити витримку і стриманість, якщо не хочете «нарватися» на неприємності.

  Сонник високий чоловік, до чого сниться високий чоловік уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: