Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вітер — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Сильний вітер уві сні — знак швидких змін і швидкого отримання звісток. Опинитися на ньому і триматися за щось, щоб вас не збило з ніг, — передвісник того, що вам насилу вдасться подолати перешкоди і вибратися з убогості. Якщо уві сні ви бачите, як вітер на вулиці піднімає в повітря окремі предмети та сміття, то скоро відбудеться важлива історична подія, яка змінить життя багатьох людей. Дивіться тлумачення: Ураган.

Іноді такий сон пророкує, що ви зможете нарешті знайти хорошу і перспективну роботу, яка принесе вам успіх, хоча і через деякий час. Ваш переляк в такому сні пророкує, що вам буде дуже важко, але вам вдасться те, що вдається небагатьом, і при цьому ви зможете уникнути великого скандалу і розголосу неприємного справи. Чути подих або завивання вітру уві сні — до тривог, перешкодам і невиконання бажання. Чим сильніший вітер, тим більше негараздів очікує вас попереду. Приємний свіжий вітерець уві сні віщує душевний спокій і радість. Сильний вітер на море обіцяє перешкоди в справах і допомога друзів. Дивіться тлумачення: Море, Корабель.

Еротичний Сонник

Якщо уві сні у вас виникло відчуття, що в обличчя дме м’який і теплий вітер, вас чекає любов в нагороду за довготерпіння. Також можливо, що кохана людина, нарешті, зверне увагу на ваше непідробне і ніжне ставлення до нього. Летіти уві сні, підхопленою поривом вітру, віщує, що у вашому житті дуже скоро настануть приємні зміни, причому не останню роль в цьому відіграють ваші друзі.

Вітер, що дме в обличчя і доставляє вам радість, говорить про те, що ви вже з лишком оплатили помилки минулого. Всі ваші нещастя залишилися позаду. Якщо ж вітер дме вам в спину, вам загрожує розлука з коханою людиною через, якій ви надаєте велике значення. Подивіться на речі інакше, і ви зрозумієте, що робите помилку. Сон, в якому вам доводиться рухатися вперед, долаючи опір вітру, говорить про те, що ваша мрія досяжна тільки після довгих днів очікування і розчарування.

Сучасний Сонник

Вітер сниться до подій, які скоро кардинально змінять життя. Вітер сам по собі не знаменує нічого особливого. Але якщо снилося, що він дме з північного боку, то в реальному житті сплячому загрожують втрати, йому доведеться витримати іспит на міцність. Теплий вітер з півдня знаменує такі події, які направлять його життя в позитивний русло. Сни, в яких сплячий застосовує силу вітру: пливе під вітрилами або запускає в небо повітряних зміїв, пророкують, що в реальному житті йому вдасться використовувати представився зручний момент в повній мірі. Сниться вітер, що валить з ніг, або ж опір урагану, — це вказівка ​​на те, що всі дії людини не приносять користі і не зрушать справи з мертвої точки. Якщо вам снився вітер, який піднімає хмари пилу, це говорить про те,

Сонник Фрейда

Вітер символізує про наявність якихось проблем у відносинах з вашим партнером або про проблеми з вашим здоров’ям. Вітер над рівнинним ландшафтом символізує про наявність розбіжностей з вашим партнером, які можуть бути легко улагоджені при наявності доброї волі. Вітер в місті або іншому населеному пункті говорить про те, що ви заплуталися в своїх відносинах з численними партнерами. Вітер або ураган в горах або в горбистій місцевості символізує наявність проблем зі здоров’ям або в статевій сфері. Вітер над водною поверхнею говорить про те, що ваші стосунки з партнером потребують, як мінімум, в корекції; може бути вам варто задуматися про розрив з ним.

Сонник Менегетті

Вітер — це зовнішній динамічний елемент, який обертається для людей катаклізмом при великій інтенсивності. Завжди є зазначенням на зовнішні дії або прихований вплив. Їх потрібно негайно усвідомити і на основі цього прийняти рішення про здійснення або нездійснення вкладення «я». Щоб витлумачити образ вітру, використовується онтического спрямованість, незважаючи на те, що в основному образ вітру негативний, оскільки для сільського господарства — дуже значимого виду людської діяльності — він нерідко стає причиною проблем і лих.

Ісламський Сонник

Значення снів про вітер вказує на страждання і лиха судячи з його завзяттю, коли він бушує, і, особливо, якщо він дме із заходу. Якщо присниться, що вітер руйнує стіни і забирає людей або тварин, або предмети харчування, то це вказує на велике нещастя і випробування серед людей. А в загальному, вітри є радісну звістку від Всевишнього Аллаха. Якщо приємні і спокійні вітри дмуть з відомого вам напрямку, то це ознака приємних новин і благ. Сильно бурхливий вітер, здіймається клуби пилу, віщує війну.

Сонник Міллера

Якщо Вам сниться, що Ви потрапили в ураган — значить, скоро Ви відчуєте гіркоту і розпач від того, що зваляться довго виношуються Вами плани, які повинні були швидко привести Вас до заповітної мети. Цей сон може передвіщати великі зміни у Вашій долі, нерідко пов’язані з втратами. Уві сні чути ревіння ураганного вітру і бачити, як він нахиляє дерева навколо Вас, обіцяє Вам якесь болісне очікування, що зміниться рішучими спробами протистояти краху.

Китайський Сонник

Будинок приходить в рух від поривів вітру — віщує переїзд. Плисти в човні під вітрилом на вітрі — велике щастя і вигода. Ураганний вітер і сильна злива — віщує чиюсь смерть. Несподівано піднімається сильний вітер — буде звернення до народу в державі. Пориви вітру смикають одяг — хвороба, недуга. Вітер реве, як звір — лист здалеку.

Англійська Сонник

Легке і тепле подих вітру віщує швидке отримання радісну новину. Якщо вас уві сні налякав ураганний вітер, то попереду у вас можуть бути клопоти, нещастя, суворі життєві випробування, розмальовки з коханою людиною.

Сонник Мандрівника

Рівний, тихий, помірний, прохолодний (або теплий) — до вдалому збігу обставин, підтримка, допомога. Сильний, ривками, холодний — сильні хвилювання, тривоги; невдачі. Сильний, зустрічний — серйозна перешкода.

Сонник Цветкова

Сильний поривами — перешкоди від людей, сильний вітер на море — допомога здалеку відкриє дорогу до успіху. Рівний — сприяння, шелестить листям на деревах — розлука, легкий вітерець — швидкі вести.

Езотеричний Сонник

Руйнівний вітер — до неприємностей з дітьми. Свіжий — хороші новини про дітей. Ласкавий — діти будуть ласкавими до вас. Вихор — вашим дітям загрожує небезпека від насильства.

Сонник Хассе

Чути вітер уві сні — отримати пусте пророкування.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: