Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник верблюд — до чого сниться?

Ісламський Сонник

Верблюд він уві сні вказує на печаль і скорботу. Якщо людина побачить верблюда, на якому він кидається в бій і бореться, то його спіткає скорбота або хвороба або ж він стане сперечатися і ворогувати з дурним людиною. Якщо він візьме його за поводок і поведе за відомою йому дорозі, то цим вона вивчить заблукалого людини на Істинний Шлях, а якщо ж він поведе його по невідомий дорозі, то він поведе цю людину по порочному шляху. Якщо ж людина побачить, що заколює верблюда, то він буде мати бажаний спокій і відпочинок, які він заслужить. Той, хто впаде з верблюда, того наздожене бідність.

Якщо на нього сяде незаміжня жінка, то вона знайде собі чоловіка, або, якщо чоловік довго відсутня, то він прибуде до неї. І хто побачить уві сні, що він доїть верблюдицю, той отримає гроші від правителя, а якщо з вимені замість молока виходить кров, то він придбає заборонене по Шаріату добро (харам). Крик верблюда уві сні сповіщає про вчинення Хаджу, Джихаду або про процвітаючу торгівлю. Деякі вчені вважають, що бачити уві сні верблюда — до величі і слави, інші ж вважають, що такий сон віщує зустріч з лицеміром і невігласом. Іноді верблюд уві сні символізує корабель, бо для арабів верблюд — «корабель пустелі». Якщо хворий уві сні побачить, що сидить на верблюді, то його спіткає смерть. Побачити уві сні двох забіяк верблюдів — віщує сварку між дуже впливовими людьми, яка може привести до війни.

Сучасний Сонник

Одногорбий верблюд сниться до настання складного періоду, наповненого численними проблемами, з якими сновидец впорається успішно. Якщо в баченнях на середу снився одногорбий верблюд, то незабаром очікують зіткнення з начальством, в яких, щоб уникнути ускладнень, вам доведеться використовувати всі свої активи. Ті ж сновидіння на неділю прогнозують, що незабаром друзям доведеться підставити вам своє плече.

Якщо вам сниться верблюд незвичайного забарвлення, це обіцяє вам приємну зустріч з людиною, з яким розлучилися багато років тому. Якщо ви холостяк, то аналогічний сон пророкує доленосну зустріч з жінкою, яка може стати вашою другою половинкою.

Сімейний Сонник

Верблюда уві сні побачити живого або мертвого — знак того, що ви зв’яжете своє життя з людиною ледачим і неповоротким або ж вас чекають перешкоди в справі, зупинка, повільність. Якщо уві сні ви змусите верблюда рухатися швидше, то успіх в справах не змусить себе чекати. Іноді сон про верблюда пророкує затримку в справах або їх зупинку. Є м’ясо верблюда уві сні — до перемоги на труднощами і знаходженню виходу з важкої ситуації. Побачити себе гордо що сидить на верблюді — передвісник почестей, слави, величі. Караван верблюдів уві сні пророкує вам швидку удачу в справах, допомога друзів і одужання від тяжкої хвороби. Дивіться тлумачення: Тварини.

Сонник Міллера

Побачити уві сні цю тварину — добра ознака: в кінці кінців Ви проявите і терпіння, і стійкість, долаючи ланцюг невдач, які позбавили Вас усякої надії на краще. Якщо Ви — господар верблюда, то це передвіщає Вам успіх у справах. Побачити йде по пустелі караван верблюдів — теж хороший сон, він обіцяє Вам допомогу, яка врятує Вас в останню хвилину, або чудове одужання.

Французький Сонник

Верблюд, що з’явився уві сні, означає, що від вас буде потрібно помірний і скромний спосіб життя; вірні друзі підтримають з скрутну хвилину. В цілому сон є сприятливим і віщує нехай повільне, але неухильне рух до мети, набуття великих статків.

Сонник Фрейда

Верблюд — це знак витривалості і невтомності. Незабаром ви познайомитеся з людиною, що відрізняється надзвичайною сексуальною енергією і силою. Катання на верблюді віщує спонтанний бурхливий секс з невтомним партнером.

Англійська Сонник

Найближчим часом ви будете змушені понести тяжкий тягар. Але всі ті біди, що випадуть на вашу долю, ви переживете із завидною стійкістю, дочекаєтеся кращих часів і відчуєте себе нарешті вільними і щасливими.

Еротичний Сонник

Ця тварина — символ витривалості. Якщо вам наснився такий сон, швидше за все, ваш партнер відрізняється невтомністю. Заняття любов’ю з ним носять спонтанний і енергійний характер.

Сонник Мандрівника

Працьовита, терпляча частина самого сновидіння. Їхати верхи пробудження надприродних здібностей, караван — багатство.

Китайський Сонник

Віщує серйозне офіційне справа, доручення. Вбиваєш осла, верблюда або коня — алкоголь і закуска.

Сонник Хассе

Верблюд — довга, але важке життя або незабаром зіткнешся з труднощами.

Езотеричний Сонник

Верблюд — подорож в екзотичні країни.

Сонник Цветкова

Неприємність.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: