Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вагітність — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Вагітність потрапляє у ваші сни двома основними способами. Перший — це сни про себе, в період вагітності, другий — ваша реальна вагітність є поштовховими ПОДІЄЮ і задає певний його зміст. Будь-яка людина може завагітніти в сновидінні: така можливість не обмежена ні статевими, ні віковими перешкодами. Взагалі кажучи, вагітність служить символом творчості, статевої зрілості або багатства, Однак існує безліч ситуацій, які вимагають додаткового тлумачення.

Якщо ви — мріє про вагітність молода жінка, в той же час не має реального наміру завагітніти, такий сон може вказувати на ваше перебування в стадії первинного переходу до нової стадії самоаналізу. Одним з архетипів за Юнгом є архетип батька з переважаючим інстинктом збереження роду. Бачити себе залученим в діяльність в такому положенні — значить спостерігати свій вихід з стадії ДИТИНИ і перехід на дорослий рівень. Якщо ви активні в сексуальному сенсі, але не маєте намірів завагітніти, такий сон може бути гармонійним супроводом вашого місячного циклу. У зв’язку з таким сном можуть виникнути ТРИВОГИ типу «а що якщо», які вимагають осмислення і вирішення.

Чоловік, який уві сні бачить себе вагітним, часто знаходиться в ситуації, коли його мужність або участь у відтворенні населення виявляється під питанням. Такі сумніви часто приходять на розум чоловікам, які бачать себе менш активними в цьому плані, ніж вони хотіли б бути. Сон виступає в якості компенсації, підкреслюючи творчі сторони їх особистості. Вагітні чоловіки народжують не тільки дітей, а й те, що якимось чином виправдовує їхню місію в цьому світі. Факт вагітності в реальному житті може спричинити за собою різноманітні події в сновидіннях. За своїм характером, ці події можуть бути будь-якими: від найжорстокіших до сміховинних. Це не дивно, так як в реальному житті вагітність служить джерелом цілого спектра відчуттів — від хвилювання до ейфорії.

Інші типи снів, які сняться під час вагітності, можуть мати відношення до подружньої невірності, смерті партнера, хронічних проблем зі здоров’ям, втрати вагітності внаслідок нещасного випадку або викидня, вроджених дефектів у дитини, двойняшкам, трійнята і т. д., а також до підвищеної плодючості, де зачаття і виношування плоду трапляються частіше і незалежно від запобігання. Сни про невірність чи смерті партнера часто виникають як відповідна реакція на почуття незахищеності в зв’язку зі зміною в зовнішності або періодичності і характер сексуальних відносин в період вагітності. Сни про хронічні проблеми зі здоров’ям і дефектах дитини належать до категорії негативного ВОЛІ-ВИКОНАННЯ, а також це результат хвилювання, яке відчуває жінками в такому положенні.

Сни про безліч пологів і повторних вагітностях є найбільш складними. Іноді на певній стадії вагітність пригнічує жінку. Це — наслідок побоювань з приводу здатності належним чином впоратися з роллю МАТЕРІ. Множинні вагітності можуть бути візуальним відображенням цих страхів.

Сімейний Сонник

Сон про вагітність віщує заморочливі справи, пов’язані з новими планами. Сон, в якому ви побачите красиву вагітну жінку, і здивуєтеся, віщує вам несподіваний прибуток, яка виявиться досить до речі, хоча вам доведеться чимало потрудитися, щоб отримати її. Якщо вагітна жінка у вашому сні потворна і ви були неприємно здивовані, то вас чекає багато клопоту і хвилювань. Дивіться тлумачення: Пологи, Акушерка, Няня.

Молодим жінкам сон, в якому вони бачать себе вагітними, пророкує щастя в любові, затьмарене сварками зі своїм коханим або чоловіком; старим жінкам такий сон загрожує хворобою; а хворим — смертю. Якщо уві сні жінка відчуває себе вагітною і народжує сина, то її чекає успіх у всіх справах. Решті, особливо хворим, такий сон пророкує багато неприємностей, а тяжкохворим — швидку кончину. Людям, у яких багато боргів, такий сон може передбачити деяке полегшення їх положення. Якщо у вас є секрети, то вам слід побоюватися того, щоб вони не стали відомі, а якщо самі хочете дізнатися щось, то сон пророкує вам, що випаде нагода задовольнити свою цікавість.

Дівчатам сон про вагітність пророкує, що їх чекає ганьба і безчестя. Якщо молода і вагітна жінка бачить себе вагітної уві сні, то сон пророкує їй безліч клопотів і переживань. Всім іншим сон про вагітність обіцяє, що їх життя буде наповнене заворушеннями і сміливими планами. Якщо уві сні ви побачите вашу знайому вагітної, то вас чекають прикрощі і печаль. Якщо чоловікові сниться, що він вагітний і він неприємно здивований уві сні, то його чекає багато розчарувань і невдач. При певних обставинах такий сон може передвіщати одруженого чоловіка, що скоро він втратить дружину або вона вже не зможе народжувати дітей. Неодруженому чоловікові такий сон пророкує швидку одруження, якщо він насправді думає про це. Вагітних бачити уві сні — передвісник турбот, дрібних неприємностей, прикрощів і розчарувань. Одруженого чоловіка побачити уві сні,

Сонник Фрейда

Вагітність найчастіше символізує ваше прагнення мати дітей. Досить часто вагітність символізує ваші нездійснені надії, мрії та бажання сексуального характеру. Вагітність уві сні повідомляє жінці, що і в реальному житті ця подія не змусить себе чекати. Крім того, якщо жінка побачила уві сні, що завагітніла, то наяву вона познайомиться з новим чоловіком, і їхні стосунки будуть більш продуктивними, ніж з попереднім коханцем.

Чоловікові приснився вагітність говорить, що йому хотілося б мати дитину від своєї партнерки. Також, якщо чоловікові сниться сон, в якому він завагітнів, означає, що відносини з прекрасною статтю ускладняться якимись неприємностями. У нинішнього союзу можуть бути якісь небажані наслідки.

Сонник Лонго

Якщо чоловікові сниться, що його дружина вагітна, — це добре. Що прийшла вам в голову ідея не тільки не безнадійна, як ви думаєте про неї, але ще дуже і дуже перспективна. Якщо ви докладете певну старання, успіх і прибуток вам забезпечені. Але є невелике уточнення: сон не можна тлумачити таким чином, якщо дружина вагітна і наяву. Якщо його побачила жінка, її чекає поповнення в сімействі. Для молодої дівчини сон про вагітність служить нагадуванням, що вона засиділася в дівках, пора реалізовувати пробуджується від сну материнський інстинкт.

Еротичний Сонник

Якщо подібний сон сниться вже вагітній жінці, це означає, що пологи пройдуть благополучно і дитина народиться здоровою. Однак іншим жінкам такий сон нічого доброго не віщує. Незаміжньої жінки це обіцяє невдалий шлюб і розбіжності з чоловіком, а незайманій — ганьба і нещастя. Якщо такий сон сниться чоловікові, значить, він хоче дитину від своєї нинішньої коханки.

Сонник Менегетті

Сниться вагітність подруги — символ виношування когось іншого, переважно в негативному плані. Він повідомляє про органічне захворювання або прихованому несвідомому впливі на людину чогось іншого, чужого. Якщо Ін-се хоче повідомити про народження очікуваного дитини, то воно демонструє образ людини, що має певні риси обличчя.

Сонник Міллера

Для жінки побачити уві сні, що вона вагітна, означає, що вона буде нещаслива зі своїм чоловіком, а діти її будуть непривабливі. Для діви подібний сон обіцяє ганьба й напасті. Якщо ж спляча жінка й справді вагітна, то такий сон послужить прогнозом її благополучного дозволу від тягаря і швидкого відновлення сил.

Сучасний Сонник

Якщо жінці наснилося, що вона вагітна, означає, в реальному житті ця подія скоро станеться. Якщо ж спляча жінка й справді вагітна, то такий сон послужить прогнозом її благополучного дозволу від тягаря і швидкого відновлення сил.

Англійська Сонник

Для заміжньої жінки сновидіння про вагітність — це передбачення появи на світ близнюків. Дівчині вагітність сниться до брехливості її кохану людину і непорядності його спонукань.

Сонник Цветкова

Для дівчини бачити вагітність уві сні — обман, для жінки — гордість радість. Для чоловіка — будувати плани, а побачити вагітну — неприємність. Також см. Народжувати.

Сонник Мандрівника

Для дівчини — обман. Для жінки радість, виконання бажання. Чоловікові бути вагітним зрада, хвороба і небезпека, а бачити вагітну — неприємність.

Сонник Хассе

Для молодої жінки приснився вагітність означає щастя в любові, для старої — недалеку смерть.

Езотеричний Сонник

Своя Вагітність — до збитків. Бачити вагітність — давати в борг.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: