Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник відьма — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Зустріч з відьмою — особою володіє магічними силами або придбання таких сил в снах відбувається дуже часто. Важливо, як використовуються ці сили. Якщо вони використовуються вами проти інших, то ви можете відчувати, ніби ваші супротивники мають несправедливим перевагою, і хочете зрівняти сили на ігровому полі. Іншим варіантом пояснення цього сну є ваше бажання показати ступінь своєї могутності. Третьою причиною появи подібного сну є те, що ви не випускаєте на поверхню гнів, спрямований на інших. Ще одна можливість полягає в тому, що, ймовірно, ви хочете вселити комусь романтичну прихильність до вас. Ви можете проектувати свою силу на незнайомця, який, швидше за все, являє когось із ваших знайомих або частина вас самих. Якщо хтось використовує свою силу проти вас, то, ймовірно, ви вважаєте,

Сучасний Сонник

Відьма сниться до того, що в реальному житті вам треба бути готовими до неприємних новин. Хтось спробує «облагодіяти» вас і підкладе свиню, і це негативно позначиться на вашій кар’єрі та особистому житті. Якщо снилося, як відьма чаклує над вами, то сон означає, що у вас немає впевненості в своїх силах і для подолання життєвих негараздів ви спробуєте залучити високопоставлена ​​особа. Сновидіння, в якому відьмою виступає ваша друга половина, пророкує, що ваші відносини починають перетворюватися в брилу льоду. Переживати не потрібно, так як лід не вічний. В ролі відьми сниться ваша теща — значить, родичі, які намагаються направити ваші дії в потрібне русло, дають вам неправильні поради, тому ви не повинні прислухатися до них.

Еротичний Сонник

Якщо Вам приснилася відьма, остерігайтеся необдуманих вчинків, випадкових знайомств і тісних зв’язків — вони можуть стати для Вас причиною безлічі серйозних проблем. Почекайте якийсь час, а поки уникайте ініціативних дій — швидше за все, вони не принесуть Вам бажаних результатів. Вважається, що поява жінки-відьми уві сні не обіцяє людині нічого хорошого. Подібне сновидіння означає, що хтось став об’єктом чорного чаклунства і повинен бути обережним. З іншого боку, приснився відьма символізує тварини початку в людині і означає його прагнення порвати з правилами і нормами, нав’язаними суспільством.

Сімейний Сонник

Бачити відьму уві сні — передвісник скандалів і пліток, хвороб і невдач, які зашкодять вашій репутації. Якщо вона потворна, то чекайте скандалу, а якщо доторкнулася до вас, то остерігайтеся змови. Зустрітися з нею випадково означає, що скоро вам доведеться виїхати з дому і жити серед чужих людей. Образа або рану від відьми отримати уві сні — передвісник того, що ви будете перебувати в великий і неприємною для вас залежності від людей. Бачити багато відьом під час шабашу — знак нестримних веселощів, легковажності, від яких ваші справи можуть серйозно постраждати. Дивіться тлумачення: Фея, Шабаш, Казка.

Сонник Міллера

Відьми, що з’явилися уві сні, пророкують ваше майбутнє прагнення брати участь у пригодах, веселих і галасливих розвагах, проте ці заняття несподівано можуть привести до того, що вас принизять, ви будете ображені і розчаровані. Якщо ви бачили, що відьми атакували вас, то наяву ваші комерційні та інші справи можуть постраждати, принесуть розчарування домашні клопоти.

Езотеричний Сонник

Відьма — небезпечна пригода, яке тим і цікаво. Якщо ви уві сні відчуваєте страх при вигляді відьми — пригода залишить незгладимий слід, а можливо, шрами і садна.

Сонник Менегетті

Це символ «старої» в жінці, вказівка ​​на негативну жіночу психологію, яка також може поставати в образі жінки з рудим волоссям.

Сонник Цветкова

Бачити уві сні Відьму — підступна жінка, якщо вона потворна — очікується великий скандал. Або відьма буквально, як персонаж сновидіння.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: