Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник відрубана голова, до чого сниться відрубана голова уві сні

Відрубана голова, з’явилася уві сні, видовище не для людей зі слабкими нервами. Але так чи так страшна вона насправді, як то малює спляче підсвідомість? Розібратися,, до чого сниться відокремлена від тіла голова, допоможе сонник.

Тлумачення за Міллеру

Взагалі цей дивний сон має дуже несподівані розшифровки. Наприклад, сонник Міллера вважає, що якщо приснилася відрубана голова, то незабаром сновидіння очікує зустріч з впливовою людиною, який надасть підтримку.

Однак це тлумачення справедливо лише в тому випадку, якщо відокремлений череп мав приємний вигляд. Якщо ж він була закривавлений і неприємний, то сонник Міллера обіцяє наяву розлади і засмучення.

Поява відсіченою голови якої-небудь тварини сонник Міллера трактує як нерозбірливість у відносинах, захоплення і друзів.

Зовнішні особливості

Взагалі голова людини уві сні символізує інтелектуальний початок. Якщо ж вона була відокремлена від тіла будь-яким чином, то неважко здогадатися,, до чого сниться подібне бачення. Ймовірно, слова сновидіння занадто сильно розходяться з його справами. Дуже багато що може сказати і вигляд самої голови.

Якщо наснилася відрубана голова близької людини, то варто подбати про його безпеку наяву. А ось незадоволена і лаятися фізіономія незнайомця явно натякає на те, що сновидець втручається не в свої справи.

До чого ще сниться відрубана голова людини? Для повнішої трактування рекомендує згадати все її особливості. Якщо лиса, то наяву сновідящій робить якісь дурниці. Іноді вона може з’явитися перед знайомством з недалеким людиною.

Якщо ж на черепі було багато волосся, то сплячого чекає бурхливий роман і щасливі сімейні стосунки. Ще краще, якщо уві сні вам довелося мити відрубану голову. Можна чекати підвищення, фінансового прибутку або багатого шанувальника.

Кар’єра і любов

Досить незвичайне тлумачення має сонник щодо сновидінь, в яких фігурує відрубана голова тварин. Наприклад, собаку прийнято вважати самим вірним і відданим другом.

До чого сниться в такому випадку її відтята морда? Якщо голова собаки має привабливий вигляд і викликає позитивні емоції, то в реалі у вас з’явиться надійний діловий партнер.

Якщо ж наснилося, що вискалена морда собаки злиться, гавкає або навіть кусається, то сонник вважає такий сон явним попередженням. У вас є недоброзичливці і конкуренти, які будують проти вас змови.

Взагалі, все сновидіння про відрубану голову собаки для чоловіків мають відношення виключно до роботи і бізнесу. А ось дівчатам і жінкам такий сон може приснитися в знак появи хорошої партії.

Сакральний зміст

Голова свині, побачена вночі, несе більш негативне значення. Вона асоціюється з брудом, дурістю і безглуздістю. Сонник вважає, що сновідящего очікують дуже неприємні моменти в житті. У той же час відрубана голова свині носить і сакральний сенс. Її поява символізує духовне недосконалість, душевний безлад і невпевненість сплячого.

Перш ніж тлумачити настільки незвичайне сновидіння рекомендується ретельно проаналізувати свої відчуття. Якщо після пробудження і в самому сні ви відчули страх або навіть жах, то все розшифровки набувають негативного відтінку. Якщо ж відокремлена частина тіла була доброю і навіть повеселила, то найгірша трактування втрачає будь-який негатив.

Сонник відрубана голова, до чого сниться відрубана голова уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: