Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник висока трава, до чого сниться висока трава уві сні

Бачити високу траву уві сні, йти по полю, збирати квіти — до благополучного періоду в житті. Добре, якщо наснилося, що зелених і соковитих рослин навколо багато. Таке сновидіння означає міцне здоров’я і наявність сил для здійснення навіть великих проектів. До чого сняться заливні луки, є описують традиційні сонники.

Пояснення з сонника Міллера

Йти по зеленій і високій траві — знак пошани і поваги в сім’ї, на роботі, серед друзів. Психолог рекомендує звертати увагу не тільки на навколишні предмети, а й на свої відчуття, дії уві сні.

Щоб зрозуміти, до чого сняться рослини в полі, слід докладніше пригадати, як саме ви взаємодіяли з ними і тільки потім заглядати в сонники:

 • Косили — до прибутку, виграшів, отримання подарунків;
 • Лежали і отримували задоволення — до повного одужання;
 • Рвали, бачили пожовклі листочки — до виправлення помилок;
 • Насилу пробиралися — ваші проекти зажадають багато сил, але і віддача буде відповідною;
 • Усі починання увінчаються успіхом

  Бачити величезну зелень уві сні, пробиратися крізь неї, йти до своєї мети — завжди добре. Сновидіння означає, що людина не боїться перешкод, готовий долати будь-які труднощі, вирішувати поставлені завдання будь-що-будь. Успішний результат подій чекає всіх, кому приснилось, що висока трава зростала не на лузі, а посеред міста, наприклад, або навіть в квартирі.

  До чого сниться подолання заростей, добре пояснює сонник Нострадамуса. Виявляється, бачити себе серед очеретів, чагарників, вибиратися з них — прямий шлях до слави, пошани, поваги не тільки з боку близьких, сусідів, колег, а й від усіх, хто вас оточує в даний момент.

  Фінансові проблеми вирішаться

  Косити зелену і високу траву уві сні — до великих придбань. Якщо довгий час ви не могли дозволити собі купити щось дуже дороге і потрібне, знайте — настав час, коли фінансові можливості різко зростуть.

  Заплановані покупки порадують усіх, кому приснилось, що довелося працювати косою, власноруч в’язати снопи, створювати стодоли. Крім того, сонники обіцяють ряд успішних угод і підписання нових вигідних контрактів.

  Помиріться з улюбленими

  Бачити суху високу траву — до скоєння помилок. Швидше за все, ви встигли незаслужено образити коханого або рідної людини. Сновидіння попереджає, що пора вибачитися і примиритися з близькими. Сварка може затягнутися на тривалий період, якщо наснилося, що серед зелені було багато жовтого листя.

  В сонник Ванги тлумачення сну зводиться до виправлення помилок, покаяння. Зміна особистих відносин в кращу сторону, отримання подарунків в якості примирення — саме те,, до чого сниться зрізати міцний сухостій і пробратися до заповітної мети уві сні.

  Сонник висока трава, до чого сниться висока трава уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: