Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник висока температура, до чого сниться висока температура уві сні

Якщо вам приснилося, що у вас висока температура, то, можливо, вам варто звернути увагу на своє здоров’я. Існує так само ймовірність того, що побачивши уві сні ртутний стовпчик, «втік» вгору, вам слід бути готовим до того, що гряде період, коли небезпека буде ходити за вами по п’ятах. Тому, тлумачачи,, до чого сниться жар, сонники рекомендують звертати уваги на всі нюанси.

Сонник Міллера

Вам приснилося, що у вас лихоманка і висока температура? Це неприємне бачення означає, що ви можете потрапити в положення вельми напружений, з напруженням відносин і почуттів. Гарячка наздогнала дитини? Сновидіння є відображенням проблем в справах або на роботі.

А ось, спекотна погода, побачена уві сні, означає якісь незалежні від вас чинники, які будуть заважати вам і вашим задумам.

Короткі трактування

Якщо ви бажаєте отримати лаконічні відповіді на яке вас цікавить,, до чого сниться висока температура, то зверніть свою увагу на короткі тлумачення.

 • Уві сні у вас трапилася лихоманка — до різкого погіршення здоров’я.
 • Лихоманить когось іншого — будьте обережні в прийнятті рішень.
 • Бачите, що вимірюєте температуру — удача залежить від вашої здатності концентруватися.
 • Полуденну спеку — ознака того, що кар’єра може стрімко злетіти вгору.
 • Гаряче повітря лазні символізує відмінне самопочуття високу працездатність.
 • Лихоманка, як символ небезпеки

  Найпростіше тлумачення сну, пояснюючи,, до чого сниться жар тіла, дає сонник міс Хассе: стережіться захворювань! А в Сучасному сонник є інша версія: висока температура тіла — це ознака несподіваною і прикрої невдачі. Особливо, якщо гарячка трапилася раптово і безсимптомно.

  Бачите уві сні, що в гарячці кидається хтось із знайомих? Ця мрія обіцяє страждання та гніву через те, що ви не сприймете всерйоз чиїсь обіцянки. Збивати уві сні температуру тіла — до вирішення всіх тих питань, які доставляють складності.

  Літня спека — знак кар’єрних досягнень

  Тому, кому приснилось, що дивлячись на градусник за вікном, він бачить, що на вулиці дуже висока температура повітря, слід стежити за своїми вчинками, а так же словами в колективі, тому що позначає таке бачення напружену обстановку навколо сновидіння, так вважає Східний сонник.

  Інша версія у Місячного сонника: кар’єра злетить зі стрімкою швидкістю, якщо вам приснилося, що ртутний стовпчик градусника застиг на верхніх поділках шкали. Згоден з таким трактуванням і сонник пастора Лоффа. Його тлумачення схоже: ви старанно вибудовували свій шлях до вершин кар’єри, тому якщо уві сні градусник зазначає, що на вулиці спека, то це означає цілком закономірне і заслужене підвищення.

  Коли градуси на користь, або Чи будете здорові!

  Хочете дізнатися,, до чого сниться висока температура в парильні? Немає нічого складного! На думку практично кожного тлумача, такі мрії пророкують відмінне здоров’я і самопочуття. Для людини, що хворіє сновидіння обіцяє швидке одужання.

  Сонник висока температура, до чого сниться висока температура уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: