Сонник висока дівчина, до чого сниться висока дівчина уві сні

Висока дівчина уві сні може символізувати піднесені прагнення сновидіння, а також просування по кар’єрних сходах, злети і досягнення висот, до яких він прагнув протягом довгого часу, віщають тлумачі сновидінь. Але для достовірної трактування того,, до чого сниться здоровило, сонники рекомендують пригадати, ким була приснився особа і який.

Що обіцяє Міллер

В сонник Міллера знайдеться тлумачення сну, пояснює, що обіцяє висока дівчина, приснився хлопцеві: якщо ви бачите, що з вами намагається познайомитися височенна дівчина, якій ви ледь досягаєте грудей, то це означає, що ваші амбіції щодо кар’єри будуть задоволені.

Подібне бачення примарилося жінці? Їй слід пригадати, наскільки доброзичливою була незнайомка уві сні. Якщо дівчина випромінювала позитив, то сновидицей можна сподіватися на успіх у протилежної статі. А ось злісна гігантша означає інтриги і плітки, спрямовані проти сплячої.

Висока красуня як символ піднесених відносин

Згідно сонником Друїдів, бачити уві сні красиву високу дівчину — символ чистоти помислів і щирості відносин. Можете не переживати, що вас обдурять, якщо вам приснилася красуня з нереально великим зростанням, запевняє і Циганський тлумач.

А сонник Китайського Імператора і зовсім радить поділитися з близькими своїми секретами і переживаннями, якщо ви побачили уві сні своє спілкування з дівчиною-переростком. Це зблизить вас.

Страшна велетень — ознака невдач і печалі

Вельми нерадісні трактування ви отримаєте, якщо уві сні вам довелося бачити високу дівчину з відлякує зовнішністю, засмучують популярні сонники сучасності: ясновидиці Ванги і астролога Лонго.

Так, якщо вам приснилося, що страшна молода жінка-велетень женеться за вами, то це означає наявність у вас прихованих ворогів. Ви самі, навіть не підозрюючи цього, розповідаєте їм про себе всю таємницю. Затамувавши на час, будьте стримані в своїх одкровеннях, і вороги від вас відстануть.

До чого сниться плаче лякала величезного зростання? Ті задуми, які ви «виношували» довгий час, будуть зруйновані вашими надмірно завищеними амбіціями. Врахуйте це, прагнучи до чогось важливого.

Стати самої «каланчею»: Від труднощів до самоствердження

Що обіцяє сюжет, в якому в образі високої дівчини ви побачили саму себе, знає сонник Нострадамуса. Ви берете на себе занадто багато обов’язків, виконати які буде не просто.

Дівчина уві сні дивиться на себе в дзеркало і бачить, як вона збільшується в розмірах рази в два, а то і в три? На думку сонника, це бачення символізує підвищення власного зарозумілості і самооцінки.

Характер дівчини

Розбираючись,, до чого сниться висока дівчина, обов’язково уточніть, який саме вона була за характером. Ось, наприклад,, до чого сниться особа:

 • Добра, усміхнена — до приємних миттєвостей і до досягнення бажаного;
 • Зла, істерична — вам варто бути обережніше у висловлюваннях;
 • Хитра, підступна — не довіряйте незнайомцям;
 • Простодушна — хочете, щоб вам щастило — навчитеся стримувати емоції.
 • Сонник висока дівчина, до чого сниться висока дівчина уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: