Сонник виноградна лоза, до чого сниться виноградна лоза уві сні

Уві сні приснилася міцна і зелена виноградна лоза, та ще й з пишними гронами ягід? В реалі вас чекає нескінченне щастя у взаємній любові. Сонник детально розтлумачить, до чого ще сниться цей фруктовий образ.

Мрії здійсняться!

Уві сні жива виноградна лоза з великою кількістю зеленого листя символізує міцне здоров’я, радість і неймовірне везіння.

Відчувати приємний аромат дозрілих виноградин — до виконання мрії саме в момент дозрівання плодів. Це також символ вдалого союзу.

Якщо ж наснилося, що виноградна лоза розрослася так, що закрила стіну, то сонник впевнений, це означає, що щастя трапиться тільки після періоду печалі і смутку.

Затвердження Міллера

У своєму тлумачі містер Міллер підкреслює, що виноград уві сні пророкує прибуткова справа і підвищення доходів. Жінкам сонник обіцяє щедрого шанувальника і загальний успіх.

Удача або сумніви?

До чого найчастіше сниться виноград? У мріях він вважається знаком особистої сили. Наснилися великі виноградні грона? Ловіть свою удачу в кар’єрі.

Якщо ж довелося бачити виноград лише здалеку, то власне благополуччя прийде не скоро, зате ви зумієте зробити щасливими близьких.

А ось сухе, гниле або пошкоджене рослина передає особисті сумніви щодо правильності власних вчинків.

Знак благополуччя

До чого сниться виноградник? Сонник впевнений, що він відображає досвід і життєву мудрість.

Бачити виноградник з рясним врожаєм уві сні — до достатку і взаєморозуміння в будинку. Крім того виноградний сад знаменує перспективу в справах і ймовірність поліпшення фінансового становища.

Якщо ж розглядати тлумачення сну з точки зору езотерики, то гарний виноградник і рясний урожай знаменує швидке отримання небаченої сили і знань.

Інтерпретація по виду

Для повної розшифровки сонник радить врахувати зовнішній вигляд, а також сорт виноградних насаджень.

 • Червоний сниться до закидів.
 • Чорний / синій — до стабільності.
 • Фіолетовий — до забезпеченості.
 • Білий — до прозорості помислів і ситуацій.
 • Засохлий сад обіцяє прикрощі, значні клопоти і втрати.
 • Порожній без врожаю — самотність.
 • Квітучий — здоров’я.
 • Доглянутий — позитивний розвиток справ.
 • Працюйте наполегливіше!

  Якщо уві сні довелося садити молоді паростки, то в реалі якесь справа зрушиться з місця.

  Бачити, як виноградна лоза росте прямо на очах, означає, що ви досягнете всього лише завдяки працьовитості і завзятості.

  Старі, засохлі гілки символізують скрутну ситуацію. А збирати ягоди з них, на думку сонника — до клопотів і марним турботам.

  Надія або стрес?

  До чого зазвичай сниться виноградна лоза? Якщо вона прогинається під вагою дозрілих плодів, то ви знайдете високе положення. Молодим дівчатам бачення вселяє надію на краще майбутнє.

  Порожня лоза без ягід передрікає крадіжку або збиток. Якщо ж на ній висять гнилі виноградини, то незабаром вас накриє хвиля сумнівів, переживань і страхів.

  Проявіть обережність!

  Уві сні приснилася виноградна лоза, за якою ви намагалися сховатися від чужих поглядів? Сонник радить проявити обережність.

  Якщо ж намагаючись зірвати виноградну кисть, ви зламали саму гілку, то в прийдешньому щастям звинувачувати потрібно тільки себе, свою незграбність і безпечність.

  Сонник виноградна лоза, до чого сниться виноградна лоза уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: