Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник віск, до чого сниться віск уві сні

До чого сниться віск? Цей символ уві сні виступає передвістям розставання, складної ситуації, можливих втрат, сімейних чвар. Також він обіцяє сплячому надійні відносини, взаєморозуміння, подружнє щастя — вказує сонник.

Попереду розставання, складності

Наснилося бачити, як капає стікає зі свічки віск? Має бути неминуче розставання наяву з коханою людиною.

До чого сниться спостерігати, як він капає? Це означає, по сонником: належить вельми непроста ситуація, але все швидко зміниться, настануть поліпшення. Можливо, обставини візьмуть форму, яка вам необхідна.

Також капає віск від свічки уві сні вказує на наявність у сновидіння приховуваних пристрасних емоцій. Але потрібно пам’ятати: постійно їх приховувати не вдасться, коли-небудь вони вирвуться назовні.

Якого він кольору?

Важливо пригадати, якого кольору був приснився віск:

 • Жовтий — вас обдурять;
 • Білий — міцне здоров’я на найближчі пару місяців;
 • Червоний — затаєна пристрасть;
 • Синій — внутрішня гармонія;
 • Чорний — важка хвороба.
 • Отримайте або втратите гроші, треба змінити поведінку

  До чого сниться лити розплавлений? Сонник повідомляє: незабаром сплячий отримає гроші. Але також сновидіння про розплавленому воску попереджає про майбутні втрати. Потрібно уникати ризикованих фінансових операцій.

  Взагалі, бачити віск уві сні означає: ваш характер занадто м’який, ви легко піддаєтеся сторонньому впливу. Найчастіше йдете на поводу у коханої (коханого) і постійно поступаєтеся. Така поведінка здатне скоро набриднути, а ви ризикуєте втратити інтерес з боку партнера.

  Надійні відносини, слід щось поліпшити в житті

  Наснилося дивитися на застиглі воскові краплі? Сонник обіцяє: незабаром знайдете надійні серйозні відносини. Це може бути міцна дружба або одруження (заміжжя).

  Гадати уві сні на ньому віщує виконання заповітного бажання. Дівчині таке сновидіння віщує набуття подружнього щастя.

  До чого сниться натирати воском що-небудь? Сонник підказує: це символічний сюжет. Потрібно скористатися чимось, щоб поліпшити своє життя. Задумайтесь, що може в реальності виконати роль воску для «наведення глянцю» в якійсь сфері.

  Нецікаве спілкування, сімейні неприємності

  Побачити уві сні фігурки з воску означає: доведеться спілкуватися з занудотними людьми. Самому їх виліпити — над сновидцем пожартувати близькі.

  Наснилося плавити його? Сонник попереджає: сплячого чекають великі неприємності в сімейному житті.

  Якими були ваші дії?

  Тлумачення сну враховує, що довелося робити з воском:

 • Купувати — уникнете плутанини в справах;
 • Продавати — збитки, втрати;
 • Ліпити фігурки — постраждаєте від пліток;
 • Натирати їм щось — життєві зміни на краще;
 • М’яти руками — ваш чоловік (дружина) буде поступливим;
 • Плавити — має бути серйозна хвороба;
 • Змивати з волосся — попереду багато важкої роботи, але ваші зусилля гідно оцінять;
 • З рота діставати — станете аналізувати свої почуття і стосунки з оточуючими.
 • Сонник Міллера: попереду взаєморозуміння

  До чого сняться свічки? Якщо вони горіли яскравим чистим полум’ям — сновидіння чекає взаєморозуміння і щастя.

  Урочиста церемонія, духовне відродження

  Бачити воскові свічки уві сні віщує: незабаром приємно поспілкуєтеся зі старим родичем і розлучитеся задоволені один одним.

  Наснилося запалювати свічки? Незабаром візьмете участь в якійсь урочистій церемонії.

  Якщо побачили запалені свічки уві сні в храмі — згідно сонником, вам належить духовне відродження або самопожертву заради інших.

  Сонник віск, до чого сниться віск уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: