Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник висип, до чого сниться висип уві сні

Якщо Ви бачите уві сні, що чиєсь тіло рясно вкрите висипом, то відносини з родичами і друзями скоро стануть теплішими і краще. Бачити висип на тільце маленької дитини означає, що скоро Ви зіткнетеся з зрадою або зрадою тих людей, на яких раніше можна було покластися.

Сонник висип чешущіеся тлумачить як символ великих проблем, з якими Ви не зможете впоратися без допомоги більш навченого життєвим досвідом товариша.

Якщо ж Ви намагаєтеся позбутися від висипань за допомогою мазей або кремів, значить в найближчому майбутньому непорядний вчинок, досконалий Вами, стане надбанням громадськості, і Ви ніяк не зможете боротися з наслідками.

Положення в суспільстві при цьому значно постраждає. Коли в сновидінні Вам вдається впоратися з напастю, і висип зникне, то наяву Ви зможете поліпшити своє життєве становище шляхом довгого і старанного праці над собою.

До чого сниться висип в інших сонниках

Як вчить сучасний сонник, висип на тілі, яку Ви можете чіпати і спостерігати, позначає, що скоро Вас оберуть для участі в будь-якому важливому заході. Якщо такий сон бачить жінка, то незабаром її чекає непростий вибір між коханцем і чоловіком.

Тим, хто святкує іменини восени або в грудні, висип уві сні пророкує прекрасне здоров’я на довгі роки.

Травневих і літніх іменинників висип уві сні застерігає про прийдешнє прикре непорозуміння.

Іменинники січня, лютого, а також ті, хто відзначає іменини ранньою весною, бачать висип до будь-яких новин (як хорошим, так і поганим).

До чого сниться висип в сонник Міллера: побачити її на своєму тілі означає нездатність прийняти існуючий хід подій. Вам щось сильно не подобається, але зрозуміти і прийняти Ви це не в силах.

Якщо місце, вкрите висипом, сильно свербить, значить Вам варто більше уваги приділяти спілкуванню в сім’ї і своїм близьким.

До чого сниться висип в сонник Феломена: незабаром Вам доручать відповідальна справа.

Там же сказано, що спроби вивести висипання з тіла можуть означати Ваші старання відвернути від себе проблеми реального життя, але, на жаль, Вам це зробити не вдасться.

Сонник висип, до чого сниться висип уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: