Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник власна смерть, до чого сниться власна смерть уві сні

Смерть — процес незворотний з фізіологічної і дуже сумний з психологічної точки зору. Однак побачити смерть уві сні — хороший знак. Вам приснилася власна смерть — не засмучуйтеся. Багато сонники, трактуючи подібні сни, солідарні: померти уві сні — до довголіття. Але слід врахувати, що часом, на тлумачення сну впливають дрібниці, і тоді вже замість обіцяної радості, чекай біди. Пропоную розібратися,, до чого сниться власна смерть в тій чи іншій інтерпретації.

Померти уві сні

Наснилася своя смерть — до довгого і щасливого життя, без істотних хвороб і проблем, так вважають більшість відомих сонників.

Сниться, що ви лежите на операційному столі і бачите себе з боку, так як ніби ви померли — незабаром в життя увійде щось нове (робота, відносини, захоплення), що принесе вам позбавлення від смутку і негативу.

Побачити, що ви загинули в автокатастрофі — тлумачення сновидінь залежить від подробиць: ви сильно постраждали фізично, видно рани і кров — в реальності вам доведеться пройти через ряд труднощів для досягнення поставлених завдань; якщо тіло залишилося цілим, без видимих ​​пошкоджень — все, що задумано, здійсниться в термін.

Реакція близьких і друзів

Якщо сім’я і родичі ридали, втративши вас, — значить в реальному житті у вас не дуже міцні сімейні відносини. Ви часто сваритеся, що не приходите до обопільним рішенням. Сонник Міллера рекомендує переглянути свої погляди на стосунки з коханими людьми.

Бачити уві сні, що рідні радіють тому факту, що вас більше немає в живих — подібне сновидіння означає, що ви дуже дорогі і необхідні своєї сім’ї в реальному житті.

Сниться, що звістка про вашу смерть ніяк не відбилося на членах сім’ї — до печалі, смутку і нудьги, пророкує Місячний сонник.

Дитяча смертність

Наснилася смерть власну дитину — наяву ви втратите щось дуже важливе і цінне. Це можуть бути як матеріальні цінності, так і людські відносини. Будьте обачні.

Сниться, що смерть власну дитину ви пережили спокійно і навіть весело — чекайте черги дрібних неприємностей. Якщо ж ви ридали над тілом своєї дитини — значить в реальності чекайте сюрпризів і недорогих, але приємних подарунків.

Бачити уві сні смерть власну дитину, яка щойно народилася чи навіть не встиг народитися — ті плани, на які ви розраховували, не принесуть вам очікуваного задоволення. Краще про них забути і запланувати щось інше, підказує Східний сонник.

Помилка лікарів або Божа милість

Наснилася своя смерть, а після воскресіння з мертвих прямо на похоронах — в реальності таке сновидіння означає, що у вас є проблеми з виконанням доручення керівництва, проте можете бути впевнені, що все закінчиться благополучно. Ви зможете впоратися із завданням.

Сниться, що лікарі констатували вашу смерть, а ви були просто без свідомості і прийшли в себе — до переїзду на нове місце проживання, пророкує сонник Цвєткова.

Бачити власну смерть після декількох невдалих спроб діагнозу лікуючого вас лікаря — не довіряйте нікому найближчим часом. Передбачення однозначно: вас можуть обдурити або зрадити навіть друзі, а вороги тільки й чекають слушного моменту.

Листок календаря

Побачити уві сні дату власної смерті на календарі — хороший знак. Цілком може бути, що дані числа зіграють вам на руку — ви можете виграти в лотерею з даної комбінацією або в цей день з вами трапиться якась приємна несподіванка, радує Осінній сонник.

Якщо вами приснилося, що ви померли насильницькою смертю і знаєте дату, коли це сталося — в реальності будьте обережні і уважні в цей день і два-три найближчих до нього днів. Подібне сновидіння означає небезпеку, підказує сонник Хассе.

Сонник власна смерть, до чого сниться власна смерть уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: