Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник власні похорони, до чого сниться власні похорони уві сні

Не варто боятися, якщо вам наснилися власні похорони. Уві сні це лише символ того, що якийсь життєвий етап завершився. Крім того подія вказує на позбавлення (або необхідність позбутися) від непотрібних емоцій, переживань, звичок. Сонник докладно пояснить, до чого ще сниться сумне захід.

До худу або добру?

Взагалі смерть уві сні це вірна ознака довголіття. Більш того, якщо подібне бачення наснилося під час хвороби, то сонник гарантує швидке одужання.

Бачити свою смерть означає, що вам судилося довге життя з коханою без особливих потрясінь.

Одночасно власні похорони вказують на те, що щось ось-ось має круто змінитися, будь то ситуація або світогляд. Але тільки від вас залежить, чи будуть ці зміни до добра або худу.

Не бійтеся!

Є ще одне незвичайне тлумачення сну, в якому сталося бачити власні похорони. Сонник вважає, що в реальності ви дійсно боїтеся вмерти.

Уві сні нескінченність нагадує, що страхи ці безпідставні, і необхідно усвідомити, що смерть це лише перехід на інший рівень, а зовсім не кінець всьому.

Відпочинок або ускладнення?

До чого сниться підготовка до заходу? Сонник переконаний, що тут все залежить від різних деталей.

Якщо уві сні власні похорони обіцяють бути пишними і урочистими з музикою і збройовими залпами, то в реалі виникнуть складнощі у відносинах з оточуючими.

Швидка підготовка до скромного прощання з мінімумом запрошених обіцяє наяву відпочинок в приємній компанії людей, які поділяють вашу точку зору.

Бережіться!

Наснилося, що ведеться дивна підготовка до обряду з явно чаклунським ритуальним підтекстом? Хтось дуже злий і сильний бажає заподіяти вам шкоди.

Сонник рекомендує після такого бачення вдатися до допомоги знаючих людей, ймовірно, ви стали жертвою негативної програми.

Розшифровка дій

Крім того, варто згадати всі свої дії уві сні і дати їм пояснення.

 • Купувати собі труну — до незапланованих витрат.
 • Вінок з живих квітів — до вигідного бізнесу.
 • З штучних — до обману.
 • Самому копати яму — на щастя в шлюбі / до весілля.
 • Бачити себе в труні — до веселого події.
 • Насильно кладуть в нього — до весілля.
 • Ховають — до наглої радості.
 • Позначки Міллера

  У снотолкователе Міллера відзначено, що власні похорони, які проходять в сонячний день, гарантують здоров’я і щасливу долю. Якщо ж під час заходу йде дощ, то сонник радить готуватися до важких часів і випробувань.

  Безперечний успіх

  До чого сниться, що на своєму похованні уві сні ви побачили багато знайомих облич в сумної натовпі? Насправді багатство принесе вигідний шлюб.

  Наснилося, що люди посміхалися крізь сльози? Подружжя буде довгим, вдалим і принесе багато приємних миттєвостей.

  Незважаючи на песимістичну забарвлення бачення — власні похорони майже завжди обіцяють велику удачу і везіння в справах.

  Не робіть дурниць!

  До чого сниться, що вас закопали живцем уві сні, та ще й поза волею? Сонник вважає, що це попередження про те, що ви готові зробити якийсь вчинок, який принесе жахливі наслідки.

  Якщо приснилося, що ви зуміли вибратися з власної могили, то це означає, що благополучно уникнете негативних подій і встанете на правильний шлях.

  Сонник власні похорони, до чого сниться власні похорони уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: