Сонник врятувати собаку, до чого сниться врятувати собаку уві сні

Врятувати собаку від смерті уві сні — означає, уникнути пасток, розставлених недоброзичливцями, наяву. Бачити тоне, палаюче в вогні тварина і нічого не робити — до швидкого ганьби, необґрунтованих звинувачень. Тому сонники гарантують успіх тим, хто героїчно рятує з біди братів наших менших. З’ясувати,, до чого сниться витягувати пса з води, палаючого будинку, можна за сюжетом сновидіння, своїх відчуттів.

Сонник Міллера: трактування психолога

Густав Міллер розглядає сновидіння з наданням допомоги тваринам, як можливість уникнути власних неприємностей, фінансового краху, підступів конкурентів, пліток. До чого сниться врятувати собаку, відомий психолог інтерпретує наступним чином:

 • Витягнути з води — до матеріальної допомоги, несподіваного прибутку;
 • Винести з вогню — до прихильності начальства, правоохоронних органів;
 • Дістати з прірви — до примирення з близькими, возз’єднання сім’ї;
 • Розняти гризуться тварин уві сні — до прохання друзів вирішити суперечку.
 • Вірний спосіб уникнути грабунку

  Якщо приснилося, що довелося бачити потопаючого пса, діставати з води, з воронки в льоду, знайте — наяву вдасться зупинити спробу крадіжки майна, грошових вкладів. Мова йде не тільки про особисте скарбі, а й корпоративних засобах. Поповнення бюджету, несподівана премія, отримання гранда, виграшу — саме те,, до чого сниться врятувати собаку від смерті.

  Сонники стверджують, що фортуна посміхнеться всім, хто піклується, виходжує братів наших менших уві сні. Особливо добре, коли приснилося, що вийшло врятувати собаку, уберегти від будь-якої напасті. Визволення з біди песика прирівнюється до прощення боргів. Не дивуйтеся, якщо і наяву хтось забуде нанесені вами образи, зніме будь-які зобов’язання, заборгованості.

  Станете лідером — успіх очевидний

  Уберегти уві сні кота від собаки, врятувати від смерті — до налагодження теплих відносин з колегами. Сновидіння означає, що прийшов час нових контактів, зв’язків. Сонники гарантують появу у сновидіння нових якостей, визнання його лідером в колективі. Будьте спокійні, якщо наснилося, що довелося витягувати з прірви кішку, або пса.

  До чого сниться врятувати кота від собаки, добре пояснює сонник Ванги. Хоча котячі і вважаються символом розбрату, почала скандалів, чвар, захищати їх від інших звірів вельми сприятливий знак. Дістати тварина з прірви — те ж саме, що примиритися практично з усім світом.

  Справедливість візьме гору

  Винести з вогню, виловити з крижаної ополонки, врятувати собаку уві сні будь-яким іншим способом — до появи сильного покровителя, захисника. Тлумачення сну багатьма сонниками зводиться до вміння вистояти у важких умовах, заслужити довіру у високопоставлених чинів.

  Судові позови, спори, претензії, висунуті на вашу адресу, будуть зняті найближчим часом, а винні покарані. Якщо приснилося, що довелося бачити в ролі рятівника себе, знайте — ваші біди вже позаду, попереду чекає біла життєва смуга.

  Сонник врятувати собаку, до чого сниться врятувати собаку уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: