Сонник вишня на дереві, до чого сниться вишня на дереві уві сні

Наснилося вишня на дереві — символ достатку, родючості і задоволень. По крайней мере, так стверджує більшість сонників. Але, як і у будь-якого іншого символу, у приснилося вишеньки теж є свої винятки. Легше за все з’ясувати,, до чого сниться такий образ, можна за допомогою різних тлумачів, але за умови, що ви врахували всі деталі, побачені уві сні.

Пророцтва Міллера

За запевненням сонника Міллера, приснилися вишні на дереві символізують досягнення сновидіння в житті. І від того, якими були ягідки, залежить і тлумачення сну. Так, ароматні, налиті соком вишеньки означають успіх і процвітання, тоді як ягоди кислі і недостиглі обіцяють невдачі і розчарування в собі.

Пояснюючи дівчині, що пророкує гілочка, усипана кольором, тлумач пророкує їй щастя в любові і ніжність у відносинах. А ось, засохлі ягідки означають зради і охолодження почуттів.

Короткі тлумачення

Якщо уві сні ви бачите вишню на дереві і бажаєте дізнатися, до чого це сниться, то спробуйте почати тлумачення з ключових моментів сновидіння. Наприклад, так:

 • Примарилась зріла і ароматна вишенька — чекайте щастя і здійснення бажань;
 • Недостиглі ягоди обривали уві сні — до смутку і образ;
 • Згнила «Шпанка» наснилася — вісник «гнилих» відносин;
 • Деревце в цвету обіцяє ніжність і удачу.
 • Квітуча «сакура», як провісник ніжності і надії

  Розповісти,, до чого сниться вишневе деревце, яке цвіте, береться сонник пастора Лоффа. Якщо ви незаміжня жінка або неодружений чоловік, і ви побачили уві сні квітуче вишневе деревце, то можете розраховувати на те, що дуже скоро ви поміняєте свій сімейний статус. Такі образи, частіше за все, обіцяють вступ в шлюб.

  А ось, за запевненням сонника Мандрівника, якщо вам примарилося, що вишневе деревце буяє пишним квітом, а навколо нього рояться бджоли, то вас чекає несподівана радість. Причому радіти ви будете досить довгий час, пророкує тлумач.

  Деревце зі стиглими плодами — знак задоволення і радості

  Дерево вишні з плодами соковитими і стиглими символізує те, що ви зумієте повернути ситуацію так, щоб отримати задоволення від життя. А ось, бачити молоденьку вишеньку з зеленими ягідками — ознака того, що поспішати не варто. Пам’ятайте — на все свій час, підказує сонник міс Хассе.

  Збирати уві сні стиглі вишні на дереві — знак того, що ви будете матеріально забезпечені, стверджує сонник Лонго. Особливо добре, збирати зрілі червоні плоди і варити з них варення, підказує оракул — це ознака довгострокового матеріального достатку.

  Всохлі фрукти, або Остигнули почуття

  Не дуже радісні пояснення того,, до чого сниться вишня на дереві засохла або згнила, пропонує Сучасний сонник. Бачити уві сні, що ви рвете червоні висушені вишеньки — символ згасання почуттів.

  А якщо уві сні ви рвете гнилу вишню і викидаєте її, то варто побоюватися того, що дуже скоро ваші взаємини з близькими людьми можуть зіпсуватися.

  Рвати гниль з гілок «Чернокорка» разом з коханою людиною — до розставання з ним, засмучує трактування зі збірки сновидінь Цвєткова. А якщо висохлі ягоди обсипалися самі, без вашої участі, то це сигнал про примирення з тими, з ким зараз ви перебуваєте в натягнутих відносинах.

  Сонник вишня на дереві, до чого сниться вишня на дереві уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: