Сонник вишня, до чого сниться вишня уві сні

Як і інші солодкі плоди, прівідевшіеся уві сні вишня є передвісником радісних подій. Сонник обіцяє загальне визнання, яке неодмінно спричинить за собою запрошення на свята, флірт, компліменти, не нудне проведення часу. Але, це аж ніяк не єдине пояснення,, до чого сниться ягідка. Існують і інші тлумачення.

Використання в кулінарії

Сон, в якому фігурують пиріжки з вишнею, говорить про те, що вам ще належить докопатися до істини. Можливо, від вас навмисно приховують правду або ж ви самі не бажаєте знімати рожеві окуляри. Універсальний сонник нагадує, що ілюзії — всього лише питання часу.

Сновидіння, в якому ви ліпіть вареники з вишнею, символізує плани на майбутнє. Чим вдаліше виходять вареники, тим більш райдужні перспективи малює тлумач. Якщо вас почастували варениками, сон обіцяє, що вас чекає прибуток або ж на вогник загляне цікавий чоловік.

 збір ягід

Якщо довелося уві сні збирати вишню, це обіцяє цілу низку вдалих днів. Такий сюжет свідчить про майбутні розвагах, обновках, приємних знайомствах, хороших новинах та інших маленьких святах.

Якщо вам сниться, що ви рвете вишні з дерева, вибирайте тільки самі спілі. В такому випадку сонник Езопа пророкує благополуччя і достаток.

Сон, в якому вам при зборі траплялися засохлі або зіпсовані плоди, радить залишити спробу повернути колишні стосунки.

Якщо наснилася вишня на дереві, тлумач пропонує рахувати кожну з ягід своїм досягненням в очах високопоставленої особи. Чим їх більше, тим вище ймовірність підвищення на посаді або сприяння в ваших починаннях — ось що означає цей сон.

Вживання в їжу

До чого сниться сюжет, в якому вам вдалося поласувати вишеньками? Згідно Сучасному сонником, якщо їсти вишню в нічних мареннях, то наяву належить отримати справедливо заслужену винагороду або несподіваний подарунок. Сон обіцяє, що і те, і інше дуже обрадує вас.

Сонник Міллера вважає, що вишня може примаритися до того, що ваші найтепліші і найщиріші почуття не залишаться без уваги і взаємності. Нічні мрії, в яких ви спробували хоч одну, готує вам приємний сюрприз. Якщо присниться ягода ще не дозріла, не намагайтеся форсувати події, просто насолоджуйтеся передчуттям задоволення.

Різноманітні тлумачення

До чого сниться стигла вишня, розповість її солодкий смак. Сонник Езопа лише підтвердить припущення: сновидіння віщує, що в найближчому майбутньому ви отримаєте те, про що так давно мріяли. Езоп радить не замикатися в чотирьох стінах і якомога більше часу проводити в приємних компаніях.

Якщо приснилося квітуче дерево, приготуйтеся пережити нові любовні почуття, які будуть просякнуті романтикою. Вас чекає нове знайомство або той, до кого ви небайдужі, несподівано відповість взаємністю.

Опис,, до чого сниться вишня, дає і Міллер. Його прогноз не дуже оптимістичний. Сонник Міллера повідомляє, що незабаром доведеться пережити період розчарування і сліз. Якщо ви народилися взимку або навесні, сон застерігає від поспішного і тому невдалого шлюбу.

Якщо наснилася червона вишня, це означає, що ви вмієте насолоджуватися життям. Вам приносить справжнє задоволення зривати заборонені плоди, відчувати новизну романтичних відносин, прагнути до розкоші і безпечності.

Сонник вишня, до чого сниться вишня уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: