Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вішалка, до чого сниться вішалка уві сні

До чого сниться звичайнісінька одежна вішалка? Уві сні цей образ відрізняється цікавим символізмом. Можливо, ви задумали скоренько схуднути до свят або до вас причепився докучливий залицяльник? Сонник дасть точне пояснення того, що сталося в ночі.

Дійте!

Привиділася абсолютно порожня стійка для одягу? Чекайте неприємностей і труднощів, все раніше розпочаті проекти і плани завершаться повною невдачею.

А ось сновідеть уві сні кілька вішалок для одягу куди краще. Сонник думає, що надія на покращення життя принесе належні плоди. Однак не варто сподіватися на диво. Негайно сідайте на дієту, міняйте імідж або манеру поведінки.

Приснилася зламана вішалка для одягу? Домашні клопоти позбавлять вас останніх сил, а близький родич додасть проблем.

Обережно!

До чого ще сниться одежна вішалка? Уві сні це красномовний натяк: будьте готові зустрічати непроханих гостей.

Іноді це попередження: солодкий людина доставить круті незручності, бо буквально зависне на вас. Причому сонник стверджує, що тлумачення сну актуально для сновидцев будь-якої статі.

Наснилося, що стійка з речами дивним чином спорожніла? Відмовтеся від застосування неперевірених технологій або способів лікування. Результати можуть бути не просто несподіваними, а вкрай плачевними.

Чи не безглуздо!

Бачити гачок-вішалку на одязі краще. Це символ організованості і продуманості. Сонник також вважає, що вашу дорогу покупку оплатить хтось інший.

До чого сниться, що ви з’явилися в театр і уві сні виявили, що петелька на пальто відірвана? Бережіться і не робіть дурниць — ризикуєте серйозно зганьбитися прилюдно.

За Міллеру

Наснилося, що гачок відірвався прямо в руках? Сонник радить починати економити, бо грошовий потік вичерпується.

Реальна загроза

До чого сняться одежні плічка? Шукати їх в мріях буквально означає турбуватися про людину, який занадто швидко худне.

Сонник вважає, що його здоров’я знаходиться під сумнівом, а життя — в смертельній небезпеці.

Уві сні ви змогли знайти вільні плечики? Вас чекають великі втрати. Можливо, пограбування.

З чого зроблена?

Не зайвим буде врахувати, з якого матеріалу зроблена вішалка. Сонник впевнений, це допоможе злегка відкрити таємницю майбутнього.

 • Металева — стабільність, надійність.
 • Дерев’яна — природність, простота.
 • Пластмасова — пристосовність, підприємливість.
 • Скляна — крихкість, ілюзорність.
 • Дивіться ширше!

  Уві сні довелося особисто вішати плаття на вішалку? Сонник підозрює, що ви самі дасте привід якоїсь персони, після чого не зможете від неї звільнитися.

  Наснилося висить плаття на плічках? Ви занадто вузько мислите, а тому не в змозі бачити відкритих перспектив. Якщо ви недбало кинули на вішалку халат, то пора серйозно задуматися про відпочинок.

  Сталося бачити оригінальне вечірню сукню на вішалці? Це означає, що ви маєте якусь мету, але явно не прагнете до її досягнення.

  Прийде удача!

  Що значить уві сні, якщо на вішалці висить дуже багато одягу? Наяву зробите дуже вдале придбання. Однак цей же образ закликає до економії і ощадливості.

  Наснилося багато висять речей? Це символ щоденних справ і турбот, які не дають вам спокою.

  До чого сниться багато пальто, курток і плащів в передпокої? Після довгих спроб і тяжких зусиль, ви все таки зможете довести свою правоту.

  Сонник вішалка, до чого сниться вішалка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: