Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вечір, до чого сниться вечір уві сні

Побачити уві сні вечір — до виконання заповітної мрії, пророкують практично всі сонники. Однак існують варіанти, коли подібні сновидіння попереджає нас про щось. Давайте з’ясуємо,, до чого сниться вечір, і як уникнути непередбачених проблем.

Останній шкільний бал або Радість вже близько

Приснився свій власний випускний вечір — найближчим часом в житті передбачаються тільки яскраві і радісні події, радує сонник Цвєткова.

Сниться випускний бал свою дитину — вас чекає спокійний сімейний вечір в компанії близьких друзів або родичів. Зараз найкращий час, щоб присвятити себе своїй родині.

Уві сні ви відчуваєте себе незатишно серед випускників і хочете втекти — всю критику, яку ви про себе чуєте, ділите на два і радійте життю. Тим більше привід є: раз про вас говорять, значить — ви популярні.

Бачите себе уві сні музикантом на випускному балу — в реальності вам належить організувати зустріч старих друзів, що займе багато часу і сил, але порадує своїм результатом, обіцяє Місячний сонник.

Гарний вечір — символ щастя

Сниться, що ви прогулюється з людиною, яка вам симпатична в реальному житті, милуючись красивими сутінками — незабаром самотність припинить вам псувати життя. Самотні знайдуть собі пару, сімейні — спалахнуть пристрастю до своїх половинкам, немов у них «букетно-цукерковий» період.

Наснилося, що ви дивитеся в вечірнє небо, спостерігаючи за зорепадом — до здійснення бажань, причому, можливо, навіть таких, про які ви мріяти боялися, пророкує сонник Ванги.

Побачити уві сні, що у вас романтичну вечерю на березі моря — до любовного пригоди, яка подарує яскраві емоції.

Спостерігати уві сні за красивим вечірнім небом з яскравими зірками — ваші печалі і смутку незабаром зміняться щастям і радістю, пророкує сонник Міллера.

Все навколо в тумані — бережися обману

Приснився кошмар, в якому ви бродили по лісі, а на землю опускався туманний вечір, який плавно перейшов в темну ніч — наяву вам слід проявити обережність, спілкуючись з колегами, хтось спеціально «напускає туману», щоб підставити вас.

Бачити уві сні, як теплий літній вечір перетворюється в холодну і туманну ніч — надіям і бажанням не судилося збутися. Доведеться перечекати якийсь час і все починати спочатку.

Сниться, що ваше романтичне побачення проходить туманними сутінками — до серйозної сварки з коханою людиною, а можливо навіть, до розставання, попереджає сонник міс Хассе.

Побачити уві сні, як на вечірнє місто опускається туман — не варто нікого посвячувати в свої плани, вони можуть бути порушені через заздрість недругів.

І взимку, і влітку — небувалих чекай чудес

Наснилися снігові зимові сутінки — до змін. Якщо вечір був спокійним, сніжинки повільно кружляли в повітрі — зміни будуть на краще, якщо ж хурделиця — запасіться терпінням, вам доведеться подолати деякі труднощі, які, на щастя, швидко вирішуватися.

Сниться, що ви відпочиваєте на природі теплим літнім вечором і співаєте пісні біля багаття — у вашому житті скоро відбудеться те, чого ви так давно чекали, дарує надію Східний сонник.

Дівчині приснилося, що її коханий хлопець зробив їй пропозицію «руки і серця» сніжним зимовим вечором — до сюрпризів і подарунків від коханої людини.

Сонник вечір, до чого сниться вечір уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: