Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вітрянка, до чого сниться вітрянка уві сні

До чого сниться вітрянка? Це захворювання уві сні обіцяє наяву порожні розмови і плітки. Для більш точної розшифровки сонник рекомендує згадати всі подробиці бачення.

За Міллеру

Так за твердженням сонника Міллера: бачити уві сні людей, що заразилися на вітрянку, означає, що вам загрожує безпечна інфекція. Це також символ краху намічених планів.

Не відходьте від наміченого!

До чого сниться, що в мріях вам трапилося захворіти на вітрянку? Можливо, ви отримаєте дуже дивне звістка і будете втягнуті в нестандартне подія.

Захворіти уві сні на вітрянку буквально означає відійти від наміченої мети. Вітряна віспа також символізує неприємна розмова з «великим» людиною.

Скільки буде грошей?

Наснилося, що ви заразилися на вітрянку? Скоро на вас звалиться неждана багатство. І від того, наскільки серйозно вам довелося захворіти, залежить і розмір прибутку.

До чого ще сниться, що ви заразилися на вітрянку? Сонник думає, що гряде сімейний скандал. А також з’явиться можливість заробити, але процес не принесе задоволення.

Сюрприз або турботи?

На думку сонника, тлумачення сну безпосередньо залежить від того, хто саме був інфікований.

 • Самому хворіти — до різких змін в планах.
 • Помічник, колега — до скандалів і неприємностей на роботі.
 • Родич — до справи, яке вимагатиме величезних витрат.
 • Знайомий — до даремним турботам.
 • Незнайомець — до сюрпризу.
 • Епідемія віспи — до неблагополучному розвитку ситуації.
 • Не хвилюйтесь!

  Якщо вітрянка виявилася у дитини, то найближчим часом він повністю захищений від усіх хвороб.

  Червона висип у дитини символізує зраду і обман людей, яким ви повністю довіряли.

  Наснилося, що недуга виявився і у вас, і у дитини? У майбутньому ви обидва будете мати владу, перевагою, багатством.

  Аналізуйте!

  Якщо уві сні трапилося підхопити вітрянку, незважаючи на всякі заходи, то наяву будьте готові до того, що втратите гроші через ризикованого вкладення.

  Бачити цілу юрбу людей, уражених цією недугою, означає, що новий поворот в якомусь подію призведе вас в здивування.

  Сонник впевнений, що вітряна віспа уві сні є поштовхом підсвідомості до необхідності переглянути наявні пріоритети та обрати іншу життєву позицію.

  Кого обрати?

  До чого ще сниться висип на тілі? Сонник гарантує, що вам буде доручено дуже відповідальна справа. Для жінки це бачення означає, що їй доведеться вибирати між законним чоловіком і коханим.

  Відмітини вітрянки на тілі можуть наснитися в знак того, що ви занадто часто і багато переживаєте через дрібниці. Бачити будь шкірний висип на тілі — до швидких змін, не обов’язково негативним.

  Ви зможете!

  Якщо приснилося, що шкіра покрита віспинами жахливо свербить, то самостійно ви не зможете впоратися з поточною проблемою.

  Лікувати вітрянку мазями або зеленкою — до поганого вчинку, який зіпсує вашу репутацію. Якщо ж уві сні ви потрапили в лікарню, то не чекайте допомоги у важкій ситуації.

  До чого сниться одужання від неприємної недуги? Сонник впевнений, що ви зможете виплутатися з усіх проблем і уникнете більш серйозних неприємностей.

  Сонник вітрянка, до чого сниться вітрянка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: