Сонник вечірка, до чого сниться вечірка уві сні

Вечірка — захід, пов’язаний з радістю, сміхом, гучними веселощами. Наяву така зустріч з друзями здатна принести масу позитивних емоцій, але ось що означає побачити подібне уві сні? Сонник, в більшості випадків, обіцяє позитивні життєві зміни. До чого конкретно сниться таке веселощі залежить від тлумача.

Варіанти з Жіночого сонника

Якщо уві сні ви прекрасно проводили час в колі малознайомих людей, то в житті трапляться хороші зміни. Якщо ці люди раптом нападають на вас і завдають хворобливі відчуття, то чекайте появи в реальності ворогів, які, об’єднавшись, вирішать серйозно нашкодити. Що бажати? Жіночий сонник радить заручитися підтримкою мудрого товариша і разом з ним протистояти недругам.

Сниться, що змогли порозумітися з друзями і прекрасно проводите час, насолоджуючись суспільством однодумців? Чи зможете перемогти в будь-якому «битві». Без колосальних зусиль вдасться отримати підвищення, поправити свій матеріальний стан, домогтися взаємності від об’єкта симпатій. Використовуйте цей вельми сприятливий життєвий момент для досягнення поставлених раніше цілей.

Пророцтва Медеї і Міллера

Якщо уві сні ви виявили себе на вечірці з друзями, значить, в реальності ведете дуже активне життя. Любите спілкуватися і заводити всілякі нові знайомства. Радість від того, що відбувається навколо веселощів — знак, що ви громадянин комунікабельний і різнобічний. Таке існування приносить вам справжнє задоволення. Якщо на приснилося вечірці було невесело, то надмірна увага сторонніх до вашої персони приносить лише досаду і роздратування.

Сонник Медеї передбачає, що в сновидінні бути запрошеним на вечірку — до отримання підтримки. Якщо приснилося захід влаштовуєте саме ви, то доведеться надати допомогу нужденному в ній людині.

Міллер переконаний, що веселитися з друзями на вечірці — ознака заплутаних відносин з людьми. Швидше за все ви не знаєте як відноситься до того чи іншого знайомого і не розумієте його ставлення до вас. Якщо сниться подібне, то варто на час віддалитися від суспільства і подумати над своїми справжніми бажаннями і потребами.

Якщо уві сні на вечірці було безліч п’яних, будьте наяву обережні. Інакше, ризикуєте потрапити в біду. Слід звернути увагу і на своє здоров’я. Організм ризикує дати серйозний збій.

Версії Езотеричного тлумача

Наснилося вечірка — знак того, що чекає досить багатообіцяюча зустріч, але, на жаль, кінець її буде сумним. Езотеричний сонник радить не налаштовуватися на успіх. Завчасно подумайте над тим, що будете робити в разі провалу.

Якщо уві сні вечірка була нудною, то нове небажане знайомство принесе масу радісних емоцій. Якщо сниться подібне, то не варто відмовлятися від пропозицій приятелів відправитися куди-небудь повеселитися. Приснилося — знак, що можливо, одна з таких прогулянок на краще змінить всю вашу долю.

Сонник вечірка, до чого сниться вечірка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: