Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вечірка, до чого сниться вечірка уві сні

Вечірка — захід, пов’язаний з радістю, сміхом, гучними веселощами. Наяву така зустріч з друзями здатна принести масу позитивних емоцій, але ось що означає побачити подібне уві сні? Сонник, в більшості випадків, обіцяє позитивні життєві зміни. До чого конкретно сниться таке веселощі залежить від тлумача.

Варіанти з Жіночого сонника

Якщо уві сні ви прекрасно проводили час в колі малознайомих людей, то в житті трапляться хороші зміни. Якщо ці люди раптом нападають на вас і завдають хворобливі відчуття, то чекайте появи в реальності ворогів, які, об’єднавшись, вирішать серйозно нашкодити. Що бажати? Жіночий сонник радить заручитися підтримкою мудрого товариша і разом з ним протистояти недругам.

Сниться, що змогли порозумітися з друзями і прекрасно проводите час, насолоджуючись суспільством однодумців? Чи зможете перемогти в будь-якому «битві». Без колосальних зусиль вдасться отримати підвищення, поправити свій матеріальний стан, домогтися взаємності від об’єкта симпатій. Використовуйте цей вельми сприятливий життєвий момент для досягнення поставлених раніше цілей.

Пророцтва Медеї і Міллера

Якщо уві сні ви виявили себе на вечірці з друзями, значить, в реальності ведете дуже активне життя. Любите спілкуватися і заводити всілякі нові знайомства. Радість від того, що відбувається навколо веселощів — знак, що ви громадянин комунікабельний і різнобічний. Таке існування приносить вам справжнє задоволення. Якщо на приснилося вечірці було невесело, то надмірна увага сторонніх до вашої персони приносить лише досаду і роздратування.

Сонник Медеї передбачає, що в сновидінні бути запрошеним на вечірку — до отримання підтримки. Якщо приснилося захід влаштовуєте саме ви, то доведеться надати допомогу нужденному в ній людині.

Міллер переконаний, що веселитися з друзями на вечірці — ознака заплутаних відносин з людьми. Швидше за все ви не знаєте як відноситься до того чи іншого знайомого і не розумієте його ставлення до вас. Якщо сниться подібне, то варто на час віддалитися від суспільства і подумати над своїми справжніми бажаннями і потребами.

Якщо уві сні на вечірці було безліч п’яних, будьте наяву обережні. Інакше, ризикуєте потрапити в біду. Слід звернути увагу і на своє здоров’я. Організм ризикує дати серйозний збій.

Версії Езотеричного тлумача

Наснилося вечірка — знак того, що чекає досить багатообіцяюча зустріч, але, на жаль, кінець її буде сумним. Езотеричний сонник радить не налаштовуватися на успіх. Завчасно подумайте над тим, що будете робити в разі провалу.

Якщо уві сні вечірка була нудною, то нове небажане знайомство принесе масу радісних емоцій. Якщо сниться подібне, то не варто відмовлятися від пропозицій приятелів відправитися куди-небудь повеселитися. Приснилося — знак, що можливо, одна з таких прогулянок на краще змінить всю вашу долю.

Сонник вечірка, до чого сниться вечірка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: