Сонник виноград, до чого сниться виноград уві сні

Виноград завжди символізував багатство та родючість. Чудове вино, приготоване з нього, з давніх-давен цінується на Русі. Грона великих і соковитих ягід, якими прикрашають свій стіл, говорять про доброту і гостинність господаря будинку. Якщо уві сні ви пили виноградне вино, то вас, безсумнівно, чекає благополучне життя і матеріальний достаток. Як трактує Сучасний сонник, виноград має багато розшифровок і значень, в залежності від обставин. До чого сниться такий сюжет описано нижче.

Італійський тлумач

Якщо уві сні хтось пригощає вас вином з винограду, то в реальному житті близький друг, який нічого для вас не пошкодує, може надати допомогу. Сон, в якому ви виготовляєте виноградне вино, пророкує, що без особливих зусиль можете добитися високого положення в суспільстві, фінансової незалежності та поваги людей.

Італійський сонник вважає, що виноградні грона є символом родючості, достатку, добра, а також сексуальності.

Якщо уві сні ви обривали листя виноградника, щоб потім з’їсти їх, то це говорить про те, що ви ні цінуєте людей, які бажають тільки добра.

Італійський сонник застерігає від можливої ​​небезпеки, якщо в нічних мареннях ви бачили себе ховається за виноградною лозою. Наснилося лоза повідомляє, що, швидше за все, за вами стежить неприємна людина, що бажає нашкодити.

Думка Міллера і Фрейда

Сон про те як ви тягніться за незрілими кистями винограду, але, так і не дістаєте їх, — ознака, що незабаром не досягнете успіху, незважаючи на те, що будете прикладати максимум зусиль.

Посадити уві сні виноград — це значить змінити справи на краще. Сонник Міллера стверджує, що в подальшому вас чекатиме успіх.

Якщо приснився великий урожай винограду, значить, незабаром ви досягнете значного положення в суспільстві, а потім самі будете допомагати іншим людям. Молодій дівчині таке сновидіння віщує виконання самого потаємного бажання.

Опис,, до чого сниться виноград, дає і Фрейд. Сонник провісника вважає, що виноград — це уособлення хтивості і насолоди. Якщо уві сні ви бачите себе пригощали виноградом інших людей, то це прямо вказує на те, що в повсякденному житті сексуальності надаєте занадто велике значення. І те, що за межами м’якому ліжку вас мало турбує.

Всі сімейні негаразди і проблеми ви схильні вирішувати тільки в ліжку. Слід зауважити, що вам до сих пір добре вдається вирішувати цим способом багато проблем, але треба знати, що рано чи пізно другій половинці такий примітивний спосіб залагодження конфліктів набридне, і доведеться згадати багато інших способів примирення.

Різноманітні тлумачення

Існує велика кількість сонників. І в кожному є якісь зміни або навіть доповнення, що характеризують дане сновидіння.

Наприклад, дитячий сонник повідомляє, що приснився виноград обіцяє сльози, печаль і тривогу.

Жіночий тлумач також має свій погляд на те,, до чого сниться виноград. Цей сонник стверджує, що є його — до серйозних проблем. Але вони не зламають, а тільки зроблять сильнішими.

Якщо у приснився виноградин був неприємний смак, то це знак про появу в життя різних страхів, сумнівів через важливих ділових рішень. Але цей стан триватиме недовго, і ви скоро повернете собі душевну рівновагу.

Їсти виноград уві сні — до сліз і смутку через отримання якогось известия. Так вважає Цвєтков.

Якщо приснилися кисті червоного кольору, слід приготуватися до сильного переляку. Але так розтлумачувати сюжет варто лише в тому випадку, якщо сниться він дівчині.

Якщо подарували соковиті грона, то чекайте нове знайомство з протилежною статтю.

Сонник виноград, до чого сниться виноград уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: