Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вино, до чого сниться вино уві сні

П’єте ви вино або бачите рясні винні погреби уві сні — сонник обіцяє вам свято і надзвичайне везіння. Все,, до чого сниться цей солодкий п’янкий напій, неодмінно порадує сновидіння. Цей сприятливий символ віщує виконання найзаповітніших бажань, здатних круто змінити життя на краще. Згідно з деякими тлумаченнями, зараз настає період, коли будь-які витівки сходять з рук.

Сновидіння стосується таких важливих життєвих аспектів, як добробут, любов і створення сім’ї, дружба і знайомство з високопоставленими персонами, які, як відомо, іноді виявляються дуже навіть до речі. Єдина небезпека, яка може підстерігати сновидіння — його власна жадібність. Піддавшись ейфорії вседозволеності, так легко прихопити те, що вам зовсім ні до чого.

До чого сниться пити червоне вино, сонник часто пов’язує із запаморочливою популярністю у протилежної статі. Погодьтеся, нерозумно упускати такі можливості. І все ж, знайте міру, інакше у вашому особистому житті почнеться така плутанина, що буде вже не до веселощів — ось, до чого сниться вино.

Бачити уві сні пляшку вина, невід’ємний атрибут святкових застіль, вважається сприятливим знаком майбутніх насолод і романтичних пригод, здатних не на жарт закрутити голову. Знаючи,, до чого сниться вино в пляшці, навіть в пориві пристрастей поводьтеся розсудливо, уникайте слизьких ситуацій.

Хто оплачує банкет?

Якщо пощастило пити солодке вино уві сні за чужий рахунок, сонник закликає тримати язик за зубами. Врахуйте, що в вашому оточенні чимало заздрісників, які норовлять випитати секрет вашого успіху зовсім не для того, щоб порадіти за вас — ось, до чого сниться несподіване частування вином.

Коли сновидцу доводиться самому пригощати вином уві сні друзів або колег, побачене уві сні можна витлумачити буквально: вам і справді скоро доведеться організувати банкет. Не виключено, що приводом для застілля опиняться похорон далекого родича або не дуже близького знайомого.

Коли доводиться купувати вино уві сні, та не просте, а колекційне, сонник обіцяє вам несподівану матеріальну підтримку. Правда, не уточнює, звідки саме — нехай це буде сюрприз. З великою часткою ймовірності можна припустити, що багатство, що звалилося ви витратите на відпочинок, розваги і задоволення.

Сонник Міллера вино вважає провісником веселого застілля в дружній компанії. Вас чекають підтримка, розуміння і приємні враження. Повні вина бочки символізують розкіш і достаток. Якщо ви розливаєте вино по келихах, вам належить подорож по приємним місцях. Жінка-сновидицей може розраховувати на вдале заміжжя.

Якщо довелося пити біле вино уві сні, передбачається два варіанти розвитку подій: або ви не зумієте встояти перед спокусою, або самі є тим самим спокусником. У будь-якому випадку, нудно не буде: вас чекає чудова інтрига.

Коли уві сні трапляється пролити вино, сновидіння є одночасно сприятливим знаком і нагадуванням. Сонник по секрету повідомляє, що доля приготувала для вас чудовий подарунок. Тільки ставитеся до нього дбайливо, цінуєте його. Якщо ви розіб’єте з необережності своє щастя, в житті настане чорна смуга.

Тлумачачи,, до чого сниться келих червоного вина, сонник попереджає про прийдешню ейфорії вседозволеності. Ні на мить не сумніваючись в законослухняності сновидіння, сонник застерігає, що зараз дуже висока ймовірність мимоволі потрапити в круговорот небезпечних подій. Стартом може виявитися приємне знайомство і той самий келих вина.

Як вважає сонник, наливати вино уві сні зазвичай доручають тим, кому наяву в найближчому майбутньому збираються зробити вигідну пропозицію. Може йтися про престижної високооплачуваної посади або про взаємовигідну співпрацю. Саме зараз дівчина може отримати довгождану пропозицію від заможного нареченого.

Як повідомляє ще одне тлумачення сну, вино часто є відображенням подій, які мали місце бути в дійсності. Якщо сновидець і справді не проти випити вина, найближчим часом сонник рекомендує не натискати на вино, особливо під час ділових переговорів. У привабливому, на перший погляд, контракт дещо дописано дрібним шрифтом.

Якщо уві сні вас угораздило розлити червоне вино, сонник делікатно натякає, що ваша любвеобильность переходить всі межі дозволеного. Заздрячи вашому запаморочливому успіху, недоброзичливці так і норовлять розпустити недобрі чутки, щоб хоч трохи підмочити вам репутацію.

Сонник вино, до чого сниться вино уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: