Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вибух — до чого сниться?

Сучасний Сонник

Побачити уві сні вибух — значить, помилкові дії і вчинки ваших близьких доведуть вас до роздратування, що стане перешкодою в справах і відносинах з товаришами по службі. Якщо уві сні вибухнула лампа — ваші друзі об’єднуватися з вашими ворогами, бажаючи помститися вам за нанесену образу. Вибухнула граната — вам вдасться уникнути небезпеки завдяки випадковому везінню.

Бачити уві сні жертви вибуху в дуже важкому стані — будете звинувачені в зайвій балакучості, обставини обернуться проти вас. Бачити взлетающее на повітря в результаті вибуху будівля, машину, літак і т. д. — потерпіть збитки, удача відвернеться від вас. Якщо в результаті вибуху ви серйозно поранені — значить, вас чекає безліч причіпок від членів вашої родини і заздрісних суперників.

Підривати щось уві сні — значить, наяву лукаві друзі покус на ваші права і зловжили вашим довірою. Для молодої дівчини цей сон — повинен послужити пересторогою бути більш обережною і розбірливою у відносинах з чоловіками, особливо багато старших її. Готувати вибух, підкладати вибухівку — чекайте важливої ​​події.

Сонник Міллера

Бачити вибухи — передвіщає, що невірні дії людей, що оточують Вас, будуть причиною Вашого невдоволення. Ваші справи також розбудують Вас. Якщо Вам сниться, що Ваше обличчя або особи інших почорніли або понівечені — це означає, що Вас несправедливо звинуватять в балакучості, і обставини будуть проти Вас. Бачити дим і осколки — означає неуспіх у справах. Якщо уві сні Ви охоплені полум’ям або підкинути високо вгору вибуховою хвилею — сон пророкує, що Ваші негідні друзі порушать Ваші права і зловжили Вашим довірою. Молоді жінки, побачивши такий сон, повинні бути обережні, спілкуючись з незнайомими чоловіками.

Сімейний Сонник

Почути вибух уві сні — знак наближення небезпеки і великого скандалу, що загрожують вашому близькому другові або родичеві. Якщо уві сні ви не злякалися його, то біда не торкнеться вас і вам вдасться уникнути неприємних наслідків. Сон попереджає вас, що ваше легковажну поведінку і необдумані вчинки можуть призвести до серйозних наслідків і ваше добре ім’я може постраждати. Постраждати від вибуху уві сні — знак великих переживань через невдачі, ураженої гордості і пліток. Якщо уві сні ви також бачите руйнівні наслідки вибуху, то близькі люди зрадять вас. Дивіться тлумачення: Бомба, Звуки.

Сонник Хассе

Вибух динаміту віщує високу оцінку вашої персони. Чим голосніше в сновидінні він був, тим більше визнання і слави вам дістанеться від оточуючих людей. Якщо вибух влаштували ви самі, ваша популярність може мати відтінок скандальності. Постраждати в його результаті — такий сон попереджає, що слава надасть згубний вплив на вашу душу.

Сонник Лоффа

Якщо у вашому сні щось вибухає, то в житті вам слід бути обережним. Можуть відбутися якісь несподівані події, які зіпсують ваші плани, не дадуть реалізуватися цілям і мріям.

Французький Сонник

Вибух — це попередження про підступність і лицемірство якоїсь людини. Віщує обман і повсякчас спалах світла під час вибуху. Вибух сміху сниться до розчарування.

Еротичний Сонник

Якщо молода жінка або дівчина бачить уві сні вибухову хвилю, який підкинув її вгору — це означає, що вона повинна бути обережною, зав’язуючи знайомства з чоловіками.

Езотеричний Сонник

Вибух — розрив зв’язку. Смерть близької людини, удар по відносинам.

Сонник Мандрівника

Слава, визнання; неймовірна новина.

Сонник Цветкова

Чути або бачити — до хвороби.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: