Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник викрадення, до чого сниться викрадення уві сні

Викрадення уві сні, на думку сонників, є потужним символом, з яким тісно пов’язані такі поняття як рабство і насильство. Людина, якого викрали, розлучається з незалежністю і свободою, цілком перебуваючи у владі інших людей. Те,, до чого сниться подібна картинка, слід трактувати з позиції місця і персонажів, що беруть участь у викраденні.

Викрадають мене

Сонник Лоффа докладно описує,, до чого сниться викрадення. В даному випадку важливі фізичні умови утримання в полоні і персонажі, які беруть участь у дії. Наснилося, що уві сні сновидец допомагав своїм викрадачам, наяву він сам віддасть якусь проблемну сферу життя в чужі руки.

Інший трактуванням подібного сновидіння є підсвідома здача позицій, відчуття остаточної втрати незалежності і управління ситуацією. Сновідящій інтуїтивно відчуває, що не зможе впоратися з проблемами поодинці.

Якщо приснилися персонажі, які вчинили викрадення, знайомі сновидцу, значить, саму людину не покидає відчуття безвиході, доленосною пастки влаштованим життям. Бачити в ролі викрадача близької людини пояснюється невдоволенням повсюдного контролю цієї персони.

Важливим символом в тлумаченні,, до чого сниться викрадення, є місце, де Вас схопили. Таким чином, Всесвіт посилає сигнали на ту область життя, яка в реальному часі знаходиться в занедбаному стані або виходить з-під контролю. Наяву у сновідящего з’являється шанс піти від проблем, покласти всю провину на шахраїв і почати нову главу в біографії.

Сонник Медеї тлумачення снів про викрадення пов’язує з виникненням ситуації, коли всі справи сплячого будуть зроблені без його безпосередньої участі.

Виступати в ролі викрадача

Будувати грандіозні плани про викрадення відомої персони викликано підсвідомим невдоволенням нинішнього становища або соціального статусу.

Іншу трактування,, до чого сниться красти людей або дітей, пропонує сонник Міллера. Так, на думку тлумача, приснився картинка висловлює боязнь сплячого приймати важливі рішення, перекладаючи відповідальність на плечі інших.

Брати участь уві сні у викраденні близької людини (сестри, сина чи брата) говорить про несвідомому контролі і опіки про своїх рідних, які явно незадоволені таким станом справ.

Те,, до чого сниться сон, в якому довелося самому красти дітей, пророкує сонником щасливе майбутнє і вдалий союз. Також, самостійно викрадати дитини уві сні пояснюється бажанням сновидіння обзавестися сім’єю.

Вкрасти зовсім маленької дитини передрікає виникнення ситуації, яка вплине на душевний стан і приглушить дитяче світовідчуття.

Викрадають не мене, а інших

Чоловікові, спостерігати за викраденням дружини, не роблячи спроб визволити обраницю, пояснюється пересторогою сонника про виникнення суперника, який має всі шанси завоювати кохану жінку.

Переживати з приводу крадіжки молодшої сестри або дитини уві сні, свідчить про моральний виснаженні сплячого. На думку Сучасного сонника, натиск з Вашого боку може погіршити відносини з близькою людиною.

Мене або інших викрадає НЛО

Переживати викрадення інопланетянами уві сні, пов’язане з щирим бажанням радикально поміняти обстановку, піти від реальності і зобов’язань. Сучасний тлумач пов’язує приснилося бачення з майбутнім невеселим пригодою.

Наснилося, що НЛО забирає когось із родичів — готуйтеся до труднощів у спілкуванні з цією персоною.

Сонник викрадення, до чого сниться викрадення уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: