Сонник війна стрілянина, до чого сниться війна стрілянина уві сні

Уві сні привиділася війна, стрілянина? Сонник радить готуватися до розладу, безперервним сварок і розбіжностей. До чого ще сниться цей войовничий сюжет? Про те повідають його деталі.

Попередження Міллера

Приснилася війна? На думку сонника Міллера, це означає що між партнерами або подружжям встане стіна нерозуміння, продиктована особистим егоїзмом. Бачити це сновидіння для всіх без винятку — до невдач, які викликані власної непередбачливістю.

Розлади або благополуччя?

До чого сниться війна і стрілянина взагалі? Тлумачення сну в великій мірі залежить від характеру і якості звуків.

Так безладна стреляніна обіцяє конфлікти, що виникають на рівному місці. Бачити, що стрілянина ведеться прицільно — до послідовного втілення задуманого.

Уві сні стрілянина повністю припинилася? Сонник гарантує — в реалі все налагодиться і піде своєю чергою. Будь-які різкі артилерійські звуки знаменує раптову невдачу, незадоволеність і розлад.

Це лише життя!

Довелось чути окремі залпи? Отримайте дуже важливу інформацію. Невпинна стреляніна передає життєві будні з усіма їх проблемами.

Бачити себе безпосереднім учасником бойових дій уві сні — означає, що в дійсності отримаєте можливість полегшити совість.

Боїтеся?

До чого ще сниться війна і стрілянина? Сонник стверджує, що це символічне відображення внутрішньої боротьби.

Ймовірно, на підсвідомому рівні ви намагаєтеся позбутися від не найкращих аспектів власної особистості.

Іноді безладні постріли уві сні символізують вразливість сновидіння і його боязнь стати реальною жертвою.

Трохи конкретики

Що значить війна і стрілянина в ночі? Сонник радить пригадати вид зброї і характер пострілів.

 • Кулемет — провальне справу.
 • Автомат — прибуток.
 • Рушниця — помилкова вигода.
 • Пістолет — підлий вчинок близької.
 • Важка зброя — небезпека.
 • Поодинокі залпи — новина, випадковість.
 • Наснилася справжня канонада з пострілів? В реалі ви ризикуєте залишитися зовсім без коштів через втрату роботи. Крім того це ознака тотального невезіння.

  Чи не будьте відвертий!

  У нічну пригоду була війна і вибухи? Справи прийдуть в повний безлад, а провиною всьому стане зрада близького друга чи партнера.

  Приснилася війна, стрілянина і вибухи, які знищують цілі міські райони? Сонник підозрює, що ви страшенно боїтеся брати на себе зобов’язання і відповідальність. Особливо це стосується особистого життя. Це ж сновидіння вказує на непередбачувані зупинки в роботі.

  Якщо уві сні довелося буквально відчути вибухи на себе, то не варто бути відвертими з людьми, особливо недавніми знайомими. Своєю надмірною щирістю ви дасте привід для підступного обману.

  Чого хочете?

  До чого сниться війна, стрілянина та інші бойові дії жінці? Для самотньої дівчини це провісник скандальної історії, яка негативно позначиться на її репутації.

  Заміжньої дами сонник пророкує появу суперниці. Якщо ж подібне сновидіння наснилося дівчині, то є ймовірність, що вона вискочить заміж за військового.

  Чоловікам військові сюжети уві сні найчастіше є до бажання зробити життя більш насиченою та внести в неї частку божевільного екстриму.

  Сонник війна стрілянина, до чого сниться війна стрілянина уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: